open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
5/1801-27/300

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128


ПОСТАНОВА

          

28.11.06                                                                                           Справа№ 5/1801-27/300


За позовом: ДПІ у Залізничному районі м. Львова, м. Львів

До відповідача: ПП “Ітюд”, м.Львів

Про припинення юридичної особи в зв”язку з систематичним порушенням податкового законодавства


                                                                                                 Суддя Н.Судова-Хомюк                                                                            

                                                                                                 при секретарі М.Король

Представники:

від позивача: Кіх О.Г. –старший державний податковий інспектор юридичного відділу

від відповідача:  не з”явився


        Суть спору:  розглядається справа за позовом Державної податкової інспекції у Залізничному районі м.Львова, м.Львів до ПП “Ітюд”, м.Львів про припинення юридичної особи в зв”язку з систематичним порушенням податкового законодавства.


        Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав.

      Представник відповідача  в судове засідання не з”явився. Місцезнаходження відповідача підтверджується листом Головного управління статистики у Львівській області від 25.04.2006 р. №20-09/1007.

    Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення  представника позивача, суд встановив наступне:

     ПП “Ітюд” зареєстроване в якості суб”єкта підприємницької діяльності 20.12.1994 р. Виконавчим комітетом Львівської міської Ради народних депутатів за №22348883.

Відповідно до акту перевірки від 14.08.2006 р. б/н, складеного працівником позивача, відповідач більше року не подає до державних  податкових органів бухгалтерську звітність та інші документи і відомості пов’язані з обчисленням та сплатою податків і зборів (обов’язкових платежів). Як вбачається із матеріалів справи, відповідач заборгованості по сплаті податків, зборів (обов’язкових платежів) не має, банківські рахунки відсутні.

       Згідно із підп.2 п.1 ст.9 Закону України «Про систему оподаткування»платники податків і зборів (обов'язкових платежів) зобов'язані подавати до державних податкових органів відповідно до законів декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів). Відповідно до матеріалів справи, вказані обов'язки відповідач не виконує.

       Згідно із ч.2 ст.38 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців”, підставою для постановлення судового рішення щодо припинення юридичної особи, що не пов’язано з банкрутством юридичної особи, зокрема є неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до Закону.

       Згідно із п.6 ст.59 Господарського кодексу України суб”єкт господарювання ліквідується у разі скасування державної реєстрації у випадках, передбачених законом.

     Відповідачем не представлено суду доказів про подання до органів державної податкової інспекції  документів бухгалтерської звітності згідно з законодавством.

    Враховуючи наведене, суд прийшов до висновку про те, що позов є обгрунтованим та підлягає задоволенню.

      Згідно п.4 ст. 94 КАС України, у справах, в яких позивачем є суб”єкт владних повноважень, а відповідачем –фізична чи юридична особа, судові витрати, здійснені позивачем, з відповідача не стягуються.

   Керуючись п.2 ст.38 ЗУ „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” від 15.05.03р. №755-ІV, п.6 ст.59 Господарського кодексу України,ст.ст.49,51,162,163,167, п.6 Прикінцевих та перехідних положень КАС України, суд -


                                                          ПОСТАНОВИВ:

1.          Припинити (скасувати) юридичну особу -  ПП “Ітюд” (м.Львів, вул. Виговського, 23/45, код ЄДРПОУ 22348883).

2.          Зобов’язати ПП “Ітюд” (м.Львів, вул. Виговського, 23/45, код ЄДРПОУ 22348883)

здійснити заходи по ліквідації у встановленому законодавством порядку  і в 3-х місячний строк подати органу державної реєтрації документи відповідно до п.п. 33, 36 Положення про державну реєстрацію суб’єктів підприємницької діяльності.

   3. Постанову у даній справі надіслати сторонам судового процесу та державному реєстратору.  Суддя                                                                                             Судова-Хомюк Н.М.                     

Джерело: ЄДРСР 334573
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку