open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
6/170-29/242

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128


УХВАЛА


          

22.12.06                                                                                 Справа№ 6/170-29/242

     Господарський суд Львівської області у складі судді Синчука М.М. при секретарі Рим Т.

розглянув у попередньому засіданні матеріали справи за заявою: Закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів “Трускавецькурорт”, м.Трускавець

про банкрутство: приватного підприємства “Ікар” (код ЄДРПОУ 23265936), м.Львів

За участю представників:

Прокурор: Мудрак

боржника: не з”явився

розпорядника майна: Сибаль А.М.. –арбітражний керуючий


                                                             ВСТАНОВИВ:

           Закрите акціонерне товариство лікувально-оздоровчих закладів “Трускавецькурорт” звернулась у суд з заявою про банкрутство приватного підприємства “Ікар” у порядку, встановленому Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

          Оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство боржника опубліковано в офіційному друкованому органі –газеті “Урядовий Курєр” № 212 від 10.11.2006 р. Відповідно до п.1 ст.14 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” конкурсні кредитори за вимогами, які виникли до дня порушення провадження у справі про банкрутство у місячний строк з дня опублікування оголошення про порушення справи про банкрутство боржника зобов’язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують. Копії зазначених заяв та доданих до них документів кредитори надсилають боржнику та розпоряднику майна.

У даній справі заяв від кредиторів, крім ініціюючого не надходило. Заява розглянута боржником та розпорядником майна тавключена у реєстр вимог кредиторів.

        Вимоги кредиторів, не заявлені взагалі або з пропуском встановленого місячного строку необхідно визнати погашеними.

        Розпорядник майна подав у судовому засіданні Реєстр вимог кредиторів ПП “Ікар” для затвердження його судом. Присутні у судовому засіданні учасники процесу щодо затвердження Реєстру вимог кредиторів ПП “Ікар” не  заперечували. Крім того, в судовому засіданні розпорядник майна боржника подав інформацію, про те, що бухгалтером і директором ПП “Ікар” є Молочко Сергій Васильович (проживає за адресою: м.Львів, вул.Стрийська, 4/2) з пояснень якого випливає що дане підприємство вже ліквідоване і жодних документів та печаток у нього не має. Розглянувши дану інформацію, суд вважає за необхідне залучити до участі у справі на підставі ст.30 ГПК України посадову особу Молочко Сергія Васильовича, для дачі пояснень.

        Керуючись ст.ст. 14, 15 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.ст.30, 86 ГПК України, суд –

У Х В А Л И В:

         1. Затвердити реєстр вимог кредиторів Приватного підприємства “Ікар”, м.Львів у наступних розмірах:

1. Вимоги першої черги на суму 203 грн.

1.1. ЗАТ лікувально-оздоровичх закладів “Трускавецькурорт” (Львівська обл., м.Трускавець, вул.Біласа, 13) –203 грн.,

2. Вимоги четвертої черги на суму 117 072,24 грн.

2.1.  ЗАТ лікувально-оздоровичх закладів “Трускавецькурорт” (Львівська обл., м.Трускавець, вул.Біласа, 13) –117 072,24 грн.

3. Вимоги шостої черги на суму 7 002,65 грн.

3.1           ЗАТ лікувально-оздоровичх закладів “Трускавецькурорт” (Львівська обл., м.Трускавець, вул.Біласа, 13) –7 002,65 грн.


         2.Вимоги кредиторів, які виникли до дня порушення провадження у справі про банкрутство і не заявлені протягом тридцяти днів від дня опублікування в газеті «Урядовий кур”єр»від 10 листопада 2006р. оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство або заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання вважати погашеними.

3. Зобов’язати кредитора: надати суду договір та докази оплати послуг арбітражного керуючого за період виконання ним обов’язків розпорядника майна.

4.  Розпоряднику майна СибалюАндрію Михайловичу.

-          у десятиденний строк з дня затвердження реєстру вимог кредиторів 29.12.2006р. скликати і провести перші загальні збори кредиторів та утворити комітет кредиторів а також надати суду протоколи;

-          подати суду звіт про проведену роботу

5. Залучити до участі у справі, посадову особу Молочко Сергія Васильвича, зобов”язавши його з”явитись в судове засідання та надати суду письмові пояснення згідно інформації розпорядника майна Сибаля А.М.

      6.  Засідання суду, на якому буде винесено ухвалу про санацію боржника чи про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи припинення провадження у справі про банкрутство відбудеться 22.01.2007р. о 10год. 40хв. в приміщенні Господарського суду Львівської області.

7.          Копію ухвали направити кредитору, боржнику, розпоряднику майна, Державному органу з питань банкрутства.

8. Довести до відома сторін, що згідно з п. 5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України за ухилення від виконання дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


  У випадку звернення до суду посилання на номер справи є обов’язковим.

Суддя                                                                                              Синчук М.М.

Джерело: ЄДРСР 334563
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку