open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022, 

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41

_________________________________________________________________________

 

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

"06" грудня 2006 р.                                                            Справа № 55/449-06

вх. №

 

Суддя господарського суду Гребенюк Н.В.

при секретарі судового засідання Чопенко К.Ю.

за участю представників сторін:

позивача - Данько Л.В.

відповідача - не з'явився

розглянувши справу за позовом  Державної податкової інспекціїу Київському районі м. Харкова    

до  СПД - фізичної особи підприємця ОСОБА_1, м. Х-в 

про припинення фізичної особи підприємця

 

ВСТАНОВИВ:

 

Позивач звернувся до суду з позовною заявою про припинення ( скасування)фізичної особи підприємця відповідача, у зв'язку з тим, що цей суб'єкт підприємницької діяльності не надає органам державної податкової служби податкових декларацій і документів бухгалтерської звітності в терміни, встановлені чинним законодавством України.

Відповідач відзив на позов не надав, в призначене судове засіданняне з"явився, причин неявки суду не повідомив.

Ухвалою господарського суду Харківської області від 28 листопада 2006 року було порушено провадження у справі та призначено її до розгляду на 06 грудня 2006 року.

У судовому засіданні представник позивача підтримав позовні вимоги.

У відповідності до ст.75 ГПК України справа розглядається за наявними в ній матеріалами.

Матеріалами справи встановлено, що відповідач зареєстрований виконавчим комітетом Київської районної ради народних депутатів м. Харкова, про що зроблено запис у журналі обліку реєстраційних справ НОМЕР_1 за адресою:АДРЕСА_1.

Порушуючи вимоги п.2 ст.9 Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про систему оподаткування” від 22.05.97 р., відповідач з 2002 року, тобто більш одного року, не надає податковій інспекції звіти про свою фінансову діяльність та інші документи і свідоцтва, пов'язані з нарахуванням і сплатою податків та інших обов'язкових платежів до бюджету, на виклики до податкової інспекції не з'являвся.

Враховуючи, що відповідач допускав порушення чинного законодавства, докази надання податковим органам необхідної звітності не представив, а відповідно до п. 2 ст.46 Закона України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців", ненадання органам державної податкової служби податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності є підставою для припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця (скасування державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності), суд знаходить, що позовні вимоги обґрунтовані і підлягають задоволенню.

Оскільки позивач звільнений від сплати державного мита, то відповідно до ст.49 ГПК України з відповідача належить стягнути на користь державного бюджету України державне мито у розмірі, передбаченому ст.З Декрета КМУ «Про державне мито», що становить 85.00 грн. та 118.00 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процессу на користь ДП «Судовий інформаційний центр».

Керуючись п. 2 ст. 9 Закону України "Про  внесення  змін до Закону  України "Про систему оподаткування" від  22.05.97 р., ст. 46  Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", п. 15 ст. 58, ст.ст. 59-61, 247, 248 Господарського кодексу України  ст. ст. 1, 4, 12, 33, 47-49,  82-85 ГПК України,

 

ВИРІШИВ:

 

1.  Припинити підприємницьку діяльність суб'єкта підприємницької діяльності фізичної особи підприємця  ОСОБА_1., м. Х-в , зареєстрованого виконавчим комітетом Київської районної ради народних депутатів м. Харкова, про що зроблено запис у журналі обліку реєстраційних справ НОМЕР_1 .

2. Стягнути з суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи СПД ФО ОСОБА_1, м. Х-в (АДРЕСА_1, код НОМЕР_2,дата народження :ІНФОРМАЦІЯ_1, місце народження : м. Ош, данні про  відкриті поточні рахунки в установах банку в матеріалах справи відсутні) до державного бюджету України (одержувач -  ВДК в м. Харкові, № рахунку 31113095600002, код ЄДРПОУ 24134490, код бюджетної класифікації 22090200, символ звітності банку 095, банк одержувача - УДК в Харківській обл., МФО 851011) державне мито в сумі 85,00 грн.

3. Стягнути з суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи СПД ФО ОСОБА_1., м. Х-в (АДРЕСА_1, код НОМЕР_2,дата народження :ІНФОРМАЦІЯ_1, місце народження : м. Ош, данні про  відкриті поточні рахунки в установах банку в матеріалах справи відсутні) на користь Державного підприємства “Судовий інформаційний центр” (03057 м.Київ, пр. Перемоги 44. П/р 26002014180001 у Львівській філії ВАТ “Банк Універсальний” м.Львів, МФО 325707, код ЄДРПОУ 30045370) витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в сумі 118,00 грн.

Видати накази після набрання рішенням законної сили.

4. В день набрання судовим рішенням законної сили направити копію рішення державному реєстратору за місцем реєстрації фізичної особи - підприємця для внесення до Єдиного державного реєстра запису про судове рішення щодо припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця. 

Повний текст рішення підписано 07 грудня 2006 року.

 

Суддя                                                                                            Гребенюк Н.В.

Джерело: ЄДРСР 334529
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку