open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
6/145-8/225

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

УХВАЛА

          

08.12.06                                                                                 Справа№ 6/145-8/225

 Господарський суд Львівської області в складі судді Гутьєвої В.В. при секретарі Габаковській Х.В. за участю арбітражного керуючого (ліквідатора) - Хороз І.І., представника ініціюючого кредитора: Тупіс Я.І. - ст.держ.податкового інспектора та представника УПФУ у Городоцькому р-ні Л/о: Івахович Р.Р. - гол.спеціаліста-юрисконсульта, Городоцького РЦЗ: Пастернак Г.С. - гол.спеціаліста-юрисконсульта, ВВД ФСС від НВВ та ПЗ України у Городоцькому р-ні Л/о: Гусак Ю.І. - пров.спеціаліста-юрисконсульта розглянув у відкритому судовому засіданні справу за заявою ДПІ у Городоцькому р-ні Львівської області, м.Городок про банкрутство дочірнього підприємства “Олянка-Захід” товариства з обмеженою відповідальністю “Олянка”, м.Городок

                                                                        ВСТАНОВИВ:

Провадження у справі про банкрутство дочірнього підприємства “Олянка-Захід” товариства з обмеженою відповідальністю “Олянка”, м.Городок порушене 19.08.2006 р. господарським судом Львівської області за заявою заявою ДПІ у Городоцькому р-ні Львівської області, м.Городок відповідно до вимог, встановлених ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності  боржника або визнання його банкрутом”.

Постановою від 12.09.2006 р. суд визнав ДП “Олянка-Захід” ТзОВ “Олянка” банкрутом, відкрив ліквідаційну процедуру і ліквідатором призначив арбітражного керуючого Хороз І.І., ліцензія  Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, серії АА №783162 від 17.05.2004 р., якого зобов’язав забезпечити виконання ліквідаційної процедури у встановленому законом порядку та подати на затвердження суду звіт про виконану роботу і ліквідаційний баланс. Оголошення про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури опубліковано в газеті “Голос України” від 31.10.2006 р. за №203 (3953).

В судовому засіданні оголошувалась перерва відповідно до ст.77 ГПК України

Ліквідатор банкрута подав суду звіт про виконану роботу та ліквідаційний баланс на затвердження, а також подав клопотання про затвердження звіту та ліквідаційного балансу.

          Із звіту ліквідатора випливає, що заборгованість банкрута перед ініціюючим кредитором становить 4336,09 грн., перед УПФУ у Городоцькому р-ні Л/о –4939,26 грн., Городоцьким РЦЗ –315,83 грн., ВВД ФСС від НВВ та ПЗ України у Городоцькому р-ні Л/о –551,55 грн. та Городоцькою МРВД ФСС з ТВП –740,69 грн. Отже загальна сума заборгованості банкрута перед кредиторами становить 10 883,42 грн. Вимоги кредиторів не задоволені у зв’язку з відсутністю грошових коштів та майнових активів у банкрута. Відповідно до ч.6 ст.31 вказаного Закону вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними. Ознак фіктивного банкрутства або доведення до банкрутства арбітражним керуючим не виявлено у зв’язку з неможливістю встановлення місцезнаходження банкрута та документів, які б підтверджували фінансово-господарську діяльність товариства.

Пропозицій від інвесторів, засновників товариства стосовно поліпшення фінансового становища підприємства не надходило.

Заслухавши звіт ліквідатора, думку представників кредитора суд вважає, що звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс ДП “Олянка-Захід” ТзОВ “Олянка” слід затвердити, а ліквідаційну процедуру завершити.

Керуючись ст.32, п.6.ст.40, ст.52 Закону України «Про відновлення платоспроможності  боржника або визнання його банкрутом», ст.86 ГПК України, суд-

                                                    УХВАЛИВ:

       1. Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс дочірнього підприємства “Олянка-Захід” товариства з обмеженою відповідальністю “Олянка” (81500, Львівська обл, м.Городок, вул.Комарнянська, 68; код ЄДРПОУ 30356718) затвердити.

       2. Дочірнє підприємство “Олянка-Захід” товариства з обмеженою відповідальністю “Олянка” (81500, Львівська обл, м.Городок, вул.Комарнянська, 68; код ЄДРПОУ 30356718) ліквідувати.

       3. Провадження у справі про банкрутство ДП “Олянка-Захід” ТзОВ “Олянка”, м.Городок припинити.

       4. Направити Головному управлінню статистики у Л/о та державному реєстратору копію ухвали для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи.

       5. Копію ухвали надіслати кредиторам, ліквідатору, ДВС у Городоцькому р-ні Л/о, Державному органу з питань банкрутства.   

Суддя                                                                                              Гутьєва В.В.

Джерело: ЄДРСР 334525
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку