open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
6/88-4/31

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

УХВАЛА

08.12.06                                                                                 Справа№ 6/88-4/31


Господарський суд Львівської області в складі судді Гриців В.М. при секретарі Москалі Р.М. з участю арбітражного керуючого Дуплики П.Г., представників кредиторів Cай Т.П. розглянув у відкритому судовому засіданні справу про банкрутство колективного підприємства „Буська шляхово-будівельна організація”, порушену за заявою Бродівської міжрайонної державної податкової інспекції та управління Пенсійного фонду України в Буському районі


ВСТАНОВИВ:

Провадження у справі про банкрутство колективного підприємства „Буська шляхово-будівельна організація” порушене 9 березня 2004 року за заявою Бродівської міжрайонної державної податкової інспекції та управління Пенсійного фонду України в Буському районі, розпорядником майна боржника призначено Кривича Р.І. Суд постановою від 23 вересня 2004 року Буське заводоуправління будівельних матеріалів визнав банкрутом, ліквідатором банкрута призначив арбітражного керуючого Кривича Р.І., якого зобов’язав судову процедуру ліквідації колективного підприємства „Буська шляхово-будівельна організація” здійснювати у порядку, встановленому ст.ст. 22-34 закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Ухвалою від 15 серпня 2006 року суд арбітражного керуючого Кривича Р.І. від виконання обов’язків ліквідатора увільнив та призначив ліквідатором колективного підприємства „Буська шляхово-будівельна організація” арбітражного керуючого Дуплику П.Г.


Розгляд справи відкладався на грудень 2006 року за спільним клопотанням ліквідатора та комітету кредиторів банкрута, оскільки біржові торги по продажу ліквідаційної маси банкрута не відбувалися у зв’язку із відсутністю покупців, розглядом питання про зниження початкової ціни продажу.


Ліквідатор банкрута колективного підприємства „Буська шляхово-будівельна організація” подав суду звіт про виконану роботу, ліквідаційний звіт та баланс, просить суд розглянути такі у зв’язку із закінченням ліквідаційної процедури у судовому засіданні 08 грудня 2006 року. Представник кредитора підтримав подане ліквідатором клопотання.

За результатами розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу встановлено наступне. Майно банкрута, включене до ліквідаційної маси, неодноразово виставлялося на продаж шляхом біржових торгів. Оголошення про такі опубліковано ліквідатором в газеті „Голос України” від 31.08.2006р. Біржові торги неодноразово не відбулися у зв’язку із відсутністю покупців, не зважаючи на те, що початкова ціна продажу знижувалася на тридцять, а згодом ще на десять відсотків. Комітетом кредиторів на засіданні 26 жовтня 2006 року за результатами розгляду питання про реалізацію ліквідаційної маси було встановлено початкову ціну продажу майна банкрута у сумі 20000,00 грн. 04 грудня 2006 року майно за вказаною ціною було реалізовано на біржових торгах. Отримані кошти спрямовано ліквідатором на витрати ліквідаційної процедури та оплату праці арбітражного керуючого. Вимоги по заробітній платі у сумі 5736,55 грн. погашено в ліквідаційній процедурі ліквідатором Кривичем Р.І. Вимоги кредиторів наступних черг не задоволені з причини недостатності майнових активів, що підлягають включенню до ліквідаційної маси, та в силу положень п.6 ст.31 Закону України “Про визнання платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” вважаються погашеними.

Ліквідатор просить суд ліквідаційний звіт та баланс затвердити, провадження у справі припинити, банкрута ліквідувати. До поданих суду документів додано також документи, що підтверджують звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Кредитори просять суд звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс затвердити, банкрута ліквідувати. Суду подано протокол №7 засідання комітету кредиторів від 07 грудня 2006 року, згідно якого ліквідаційний звіт та баланс колективного підприємства „Буська шляхово-будівельна організація” одноголосно затверджено та уповноважено ліквідатора на подання їх господарському суду.

Заслухав ліквідатора, думку представника кредитоа, суд вважає, що звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс слід затвердити, а ліквідаційну процедуру завершити.


Керуючись ст.ст.32, 40 п.6 закону України “Про визнання платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд

УХВАЛИВ:

1.          Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута –колективного підприємства „Буська шляхово-будівельна організація” затвердити.

2.          Колективне підприємство „Буська шляхово-будівельна організація” ліквідувати.

3.          Провадження у справі про банкрутство колективного підприємства „Буська шляхово-будівельна організація” (смт.Красне Буського району; код ЄДРПОУ 03580890) припинити.

4.          Копію ухвали надіслати учасникам провадження у справі про банкрутство, державному реєстратору –для виключення юридичної особи з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, обласному управлінню статистики, органам державної податкової служби, пенсійного фонду, Львівському обласному відділу з питань банкрутства.

    

Суддя                                                                                    Гриців В.М.

Джерело: ЄДРСР 334439
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку