open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
14/606пн

ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


П О С Т А Н О В А

Іменем України


25.12.06                                                                                 Справа № 14/606пн.

   Суддя Лісовицький Є.А., розглянувши матеріали справи за позовом Державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Луганська , м. Луганськ

до  Приватного підприємства “Нейтріно”, м. Луганськ     


про  припинення юридичної особиза участю представників сторін:

від позивача:        Шуст Ю.В., дов. від 13.06. №7711/10

від відповідача:    не прибув


Суть спору: позивачем заявлено вимогу про припинення юридичної особи  відповідача.


          Відповідно до п. 4. ч. 1 ст. 17 Кодексу адміністративного судочинства України компетенція адміністративних судів поширюється на спори за зверненням суб’єкта владних повноважень у випадках, встановлених законом.

Враховуючи, що позивач є суб’єктом владних повноважень, дана справа підвідомча адміністративному суду.


Згідно п. 6 Розділу VII «Прикінцеві та перехідні положення»Кодексу адміністративного судочинства України, до початку діяльності окружного адміністративного суду адміністративні справи, підвідомчі господарським судам відповідно до Господарського процесуального кодексу України 1991 року, вирішуються відповідним господарським судом за правилами Кодексу адміністративного судочинства України. При цьому підсудність таких справ визначається Господарським процесуальним кодексом України.


З урахуванням викладеного, дана позовна заява розглядається господарським судом за правилами Кодексу адміністративного судочинства України.


Відповідач витребувані матеріали суду не подав, його представник в судове засідання не прибув не зважаючи на те, що його було своєчасно та належним чином повідомлено судом про час і місце розгляду справи.


Розглянувши матеріали справи,  суд


В С Т А Н О В И В:


          Приватне  підприємство “Нейтріно”, м. Луганськ, код ЗКПО 32138241, зареєстроване Відділом ліцензування, державної реєстрації та міського реєстру Луганської міської ради 31.07.02., за реєстраційним №25370169Ю0032443

Позивачем заявлено вимогу про припинення юридичної особи у зв'язку з тим, що підприємство відповідача протягом року не подає органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності.

Матеріалами справи, зокрема висновками з питань надання податкової звітності державної податкової інспекції у Жовтневому районі м. Луганська підтверджується, що звітність згідно з діючим законодавством не здається з 17.01.2005р.          Відповідно до п. 2 ст. 46 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців»підставами для постановлення судового рішення  про припинення підприємницької діяльності фізичної особи –підприємця є неподання протягом  року  органам державної податкової служби податкових декларацій,  документів фінансової звітності відповідно до закону.


          Позивачем заявлено вимогу про припинення юридичної особи  відповідача у зв’язку з тим, що останній більше року не подавав до органів державної податкової служби податкових декларацій та документів фінансової звітності.

          Відповідач заявлені вимоги не оспорив, доказів, які б спростовували доводи позивача, суду не подав.


          Вимоги позивача підтверджуються вищевказаними матеріалами справи та ґрунтуються на законі.

          За таких обставин, вимоги про припинення юридичної особи відповідача, підлягають задоволенню.


          Відповідно до ч. 4 ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України у справах, в яких позивачем є суб’єкт владних повноважень, а відповідачем –фізична чи юридична особа, судові витрати, здійснені позивачем, з відповідача не стягуються.


          За таких обставин,  державне мито з відповідача не стягується.


На підставі викладеного, керуючись, ст. ст. 87, 94, 158-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд


П О С Т А Н О В И В:


1.          Позов задовольнити повністю.

2.  Припинити юридичну особу -   Приватного підприємства “Нейтріно”,     місцезнаходження: м. Луганськ, кв. Жукова, 5 б/70, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 32138241


Дана постанова набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано.

Сторонами по справі протягом десяти днів з 25 грудня 2006 р. може бути подана заява про апеляційне оскарження даної постанови до Луганського апеляційного господарського суду через господарський суд Луганської області.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається  протягом  двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається  у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.


Суддя                                                                                Є.А.Лісовицький

Джерело: ЄДРСР 334371
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку