open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
18/563н-ад

ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


П О С Т А Н О В А

Іменем України


22.12.06                                                                                 Справа № 18/563н-ад.

Суддя Корнієнко В.В., розглянувши матеріали справи за позовом сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Машинно-технологічна станція «Альянс», смт. Білокуракине Луганської області


до Головної державної інспекції на автомобільному транспорті в особі її територіального управління в Луганській області, м. Луганськ      


про скасування постанови


при секретарі Герасименко Р.В.


за участю представників:

від позивача:                    Подгайко О.О. за дов. від 12.04.2006;

від відповідача:                Чередниченко Н.Л. за дов. від 29.09.2006.


Суть спору: позивачем заявлено вимоги про скасування постанови територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті в Луганській області (яка є структурним підрозділом позивача) від 19.10.2006 № 036928, якою на позивача накладено штраф (фінансову санкцію) в сумі 1700 грн. за надання послуг з перевезення вантажів без оформлення, передбачених законом документів.   


          Позивач обґрунтовує свої вимоги тим, що відповідач незаконно притягнув його до відповідальності за правопорушення, яке він не скоював, тобто він не надавав послуг перевезення вантажів, а використовував автомобіль для власних потреб і тому, додаткові документи (які необхідні при наданні послуг перевезення) йому були непотрібні.


          Відповідач відзивом на позовну заяву від 22.12.2006 визнав позовні вимоги в повному обсязі в зв’язку з обґрунтованістю доводів позивача.


          Розглянувши матеріали справи, вислухавши представників сторін, суд


В С Т А Н О В И В:


Відповідач відзивом на позовну заяву від 22.12.2006 визнав позовні вимоги в повному обсязі.


Згідно ч. 1 ст. 136 Кодексу адміністративного судочинства України відповідач  може визнати адміністративний позов протягом всього часу судового  розгляду, зробивши усну  заяву. Якщо відмову від адміністративного  позову  чи  визнання  адміністративного позову викладено в адресованій суду письмовій заяві, ця заява приєднується до справи.

Судове рішення у зв'язку з визнанням адміністративного позову ухвалюється за правилами, встановленими статтями 112 цього Кодексу (ч. 3 ст. 136 КАС України).


Відповідно до ч. 3 ст.112 КАС України у разі повного визнання відповідачем  адміністративного позову і прийняття його судом приймається постанова суду про задоволення адміністративного позову.


Суд не приймає визнання адміністративного позову і продовжує розгляд адміністративної справи, якщо ці дії відповідача суперечать закону чи порушують чиї-небудь права, свободи або інтереси (ч. 4 ст. 112 КАС України).


          Дії відповідача щодо визнання позову не суперечать закону та не порушують чиї-небудь права, свободи або інтереси


Крім того, обставини, викладені позивачем в позовній заяві (та вказані судом в описовій частині цієї постанови) підтверджуються матеріалами справи, а заявлені вимоги  ґрунтуються на законі.


За таких обставин, позов підлягає задоволенню в повному обсязі.


Відповідно до ст. ст. 87, 94 Кодексу адміністративного судочинства України витрати позивача на державне мито в сумі 3,40 грн. підлягають відшкодуванню з Державного бюджету України.


На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 87, 94, 158-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд


П О С Т А Н О В И В:


1.          Позов задовольнити повністю.

2.          Скасувати постанову територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті в Луганській області від 19.10.2006 № 036928 про застосування до суб’єкта підприємницької діяльності фінансових санкцій.

3.          Стягнути з Державного бюджету України на користь сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Машинно-технологічна станція «Альянс», смт. Білокуракине Луганської області, пров. Октябрський, 7, ідентифікаційний код 30790913, витрати на державне мито в сумі 3,40 грн.


22 грудня 2006 р. було оголошено лише вступну та резолютивну частину постанови. Постанова, оформлена відповідно до ст. 163 КАСУ, підписана 25 грудня 2006 р.

Дана постанова набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано.

Сторонами по справі протягом десяти днів з 25 грудня 2006 р. може бути подана заява про апеляційне оскарження даної постанови до Луганського апеляційного господарського суду через господарський суд Луганської області.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається  протягом  двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається  у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.Суддя                                                                                                              В.В. Корнієнко

Джерело: ЄДРСР 334295
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку