open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
5/567ад

ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


П О С Т А Н О В А

Іменем України


21.12.06                                                                                 Справа № 5/567ад.


Господарський суд Луганської області у складі головуючого судді Закропивного О.В., при секретарі Агафонової С.В., за участю представників сторін:

від позивача –Бєлоусова І.А.  дов. від 10.07.06. № 1770/06,

від відповідача – не прибув,

від заявника – не прибув,

розглянувши матеріали справи № 5/567 за позовом:

Прокурора м. Свердловськ Луганської області в інтересах держави в особі Відділення виконавчої Дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних  захворювань України  у м. Свердловськ Луганської області, м. Свердловськ Луганської області

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Південне", м. Свердловськ Луганської області

про стягнення 389 грн. 89 коп.,  -


В С Т А Н О В И В:


Суть спору: заявлено вимогу про стягнення недоїмки у розмірі 389,89  грн..

Представник позивача в судовому засідання позовні вимоги підтримав в повному обсязі.

Відзивом на позов від 08.12.06. № 467 відповідач позовні вимоги визнав у повному обсязі.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши представника позивача, оцінивши надані докази у їх сукупності суд прийшов до висновку, що позовні вимоги обґрунтовані з урахуванням наступного.

01.04.2001 року в дію вступив Закон України „Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили утрату працездатності" від 23.09.1999 року № 1105-ХІУ (надалі за текстом - Закон), у відповідності до зазначеного Закону обов'язок відшкодовувати матеріальну шкоду потерпілим на виробництві та членам їх сімей покладено на Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

ТОВ "Південне"  зареєстровано у відділенні  ВД ВССНВ м.Свердловська,  за реєстраційним № 1209000628, згідно заяви та довідки обласного Управління статистики, в залежності  від діяльності і коду галузі економіки 01.30 віднесено до 22 класу професійного ризику виробництва та встановлений страховий  тариф 0,20% від фонду оплати праці робітників підприємства.

Згідно акту перевірки правильності нарахування, повноти  і своєчасності  страхових внесків та витрачення коштів Фонду СНВ м.Свердловська ТОВ "Південне"  має заборгованість перед відділенням ВД ФССНВ м.Свердловську по страховим внескам у сумі 389,87 грн.

Доказу погашення суми боргу на момент винесення рішення відповідачем не надано. За таких обставин позов підлягає задоволенню в повному обсязі.

Відповідно до ст. 95 Кодексу адміністративного судочинства України питання по судових витратах не вирішується, оскільки позивач звільнений від їх сплати.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 2, 17, 87, 94, 98, 112, 158 - 163 Кодексу адміністративного судочинства України,   суд, -


П О С Т А Н О В И В:

1.Позов задовольнити повністю.

2.Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю "Південне" с. Панченкове, вул. Польова, 5, і.к. 00846955  на   користь  Відділення виконавчої Дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних  захворювань України  у м. Свердловськ Луганської області, м. Свердловськ Луганська область, вул. Жилова, 2, р/р 37175412001262 в УДК Луганської області, МФО 804013, і.к. 24045556 недоїмку у сумі 389,87 грн. .

Постанова  набирає законної сили після  закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження,  встановленого Кодексом адміністративного судочинства України, якщо таку заяву не було подано.

Постанову складено у повному обсязі та підписано 26.12.06. у відповідності до вимог ст. 167 КАС України.

Про апеляційне оскарження рішення  суду  першої  інстанції спочатку  подається  заява.  Обґрунтування  мотивів  оскарження  і вимоги до суду апеляційної інстанції  викладаються  в  апеляційній скарзі.

Заява  про  апеляційне  оскарження  та  апеляційна  скарга подаються до адміністративного суду  апеляційної  інстанції  через суд  першої  інстанції,  який  ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно  надсилається  особою,  яка  її подає, до суду апеляційної інстанції.

Заява  про  апеляційне  оскарження  постанови  суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення,  а в разі   складення   постанови  у  повному  обсязі  відповідно  до статті 160 цього Кодексу -  з  дня  складення  в  повному  обсязі. Апеляційна  скарга  на  постанову  суду першої інстанції подається протягом  двадцяти  днів  після  подання  заяви   про   апеляційне оскарження.

Апеляційна   скарга  може  бути  подана  без  попереднього подання заяви про апеляційне оскарження,  якщо скарга подається  у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.


Суддя                                                                                           О.В. Закропивний

Помічник судді                                                                   С. А. Кулешова


Джерело: ЄДРСР 334284
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку