open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

У Х В А Л А

"19" квітня 2013 р.

справа № 2а-8373/11

Суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Головко О.В.

перевіривши апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Саксаганському районі м. Кривого Рогу Дніпропетровської області

на постанову Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області в адміністративній справі № 2а-8373/11

за позовом ОСОБА_1

до Управління Пенсійного фонду України в Саксаганському районі м. Кривого Рогу Дніпропетровської області

про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії, -

в с т а н о в и в:

До Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду надійшла апеляційна скарга Управління Пенсійного фонду України в Саксаганському районі м. Кривого Рогу Дніпропетровської області на постанову Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області в адміністративній справі № 2а-8373/11.

Ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 29 березня 2013 року апеляційну скаргу було залишено без руху у зв'язку з недотриманням апелянтом вимог статті 186 Кодексу адміністративного судочинства України та запропоновано усунути недоліки протягом 30 днів з моменту отримання ухвали шляхом надання до суду документів, які підтверджують дату отримання постанови суду першої інстанції або подати заяву про поновлення строку апеляційного оскарження із зазначенням поважності причин його пропуску, з підтвердженням таких обставин належними доказами.

Управління Пенсійного фонду України в Саксаганському районі м. Кривого Рогу Дніпропетровської області на виконання вимог ухвали від 29.03.2013 подало до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду письмові пояснення, в яких зазначило, що постанову суду першої інстанції було отримано 28.11.2011, проте через велику кількість отриманих у 2011 році постанов суду першої інстанції УПФУ не мало змоги вчасно реалізувати своє право на апеляційне оскарження.

При цьому начальник та спеціаліст юридичного відділу, які працювали в УПФУ на момент отримання постанови суду в адміністративній справі № 2а-8373/11, були звільнені, тому встановити причину неподання апеляційної скарги неможливо.

Юридичним відділом було проведено інвентаризацію та звірку апеляційних скарг за період 2011 року - I кварталу 2012 року та з'ясовано, що апеляційна скарга на постанову Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області в адміністративній справі № 2а-8373/11 не була направлена до апеляційного суду.

Проте суддя доходить висновку, що неналежне та недобросовісне виконання посадовими особами Управління Пенсійного фонду України в Саксаганському районі м. Кривого Рогу Дніпропетровської області своїх обов'язків щодо своєчасного подання апеляційних скарг та контролю за діяльністю відділу, не може вважатися поважною причиною пропуску строку апеляційного оскарження.

Окрім того апелянтом не надано жодних доказів на підтвердження обставин, зазначених в письмових поясненнях (накази про звільнення, документи на підтвердження проведення інвентаризації та звірки за 2011 рік - I квартал 2012 року).

Враховуючи викладене суддя не вбачає поважних причин пропуску строку апеляційного оскарження та доходить висновку, що клопотання апелянта не підлягає задоволенню.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 160, 189 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, -

у х в а л и в:

Відмовити у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в Саксаганському районі м. Кривого Рогу Дніпропетровської області на постанову Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області в адміністративній справі № 2а-8373/11 за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Саксаганському районі м. Кривого Рогу Дніпропетровської області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії.

Копію ухвали направити апелянту та іншим особам, які беруть участь у справі, апелянту додатково направити додані до апеляційної скарги матеріали.

Ухвала Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду набирає законної сили через п'ять днів після направлення її копій та може бути оскаржена в касаційному порядку до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів з дня набрання чинності.

Суддя О.В. Головко

Джерело: ЄДРСР 32944272
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку