open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 11-п/793/36/13

Категорія : п.4 ч. 2 ст.115 КК України

Доповідач в апеляційній інстанції

Попельнюх Р. О.

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 травня 2013 року Колегія суддів судової палати в кримінальних справах апеляційного суду Черкаської області в складі:

головуючого

Попельнюха Р.О.

суддів

Швидкого Д. М., Биби Ю.В.

з участю секретаря

Єгорової С.А.

прокурора

Якушиної О.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Черкаси подання голови Монастирищенського районного суду Черкаської області Бурлаки М.В. по матеріалах кримінального провадження за звинуваченням ОСОБА_7 у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого п.4 ч.2 ст.115 КК України про направлення кримінального провадження до іншого суду, -

В С Т А Н О В И Л А :

До апеляційного суду Черкаської області надійшло подання голови Монастирищенського районного суду Черкаської області Бурлаки М.В. по матеріалах кримінального провадження за звинуваченням ОСОБА_7 у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого п.4 ч.2 ст.115 КК України про направлення кримінального провадження до іншого суду для розгляду по суті, оскільки в Монастирищенському районному суді Черкаської області неможливо утворити склад суду для судового розгляду.

Відповідно до ч.2 ст.31 КПК України кримінальне провадження у суді першої інстанції щодо злочинів, за вчинення яких передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк більше 10-ти років, здійснюється колегіально судом у складі трьох професійних суддів.

Враховуючи те, що у Монастирищенському районному суді Черкаської області працює чотири судді, з яких суддя Ротаєнко Д.С. приймала участь у даному кримінальному проваджені під час досудового розслідування як слідчий суддя (обирала та продовжувала запобіжний захід), у зв'язку з чим виключається її участь, а суддя Мазай Н.В. з 24.05.2013 року перебуває у щорічній відпустці, за таких обставин є необхідність в передачі кримінального провадження за звинуваченням ОСОБА_7 у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого п.4 ч.2 ст.115 КК України до іншого суду в межах юрисдикції апеляційного суду Черкаської області.

Заслухавши доповідь судді, думку прокурора, яка не заперечила проти направлення даного кримінального провадження до іншого суду, з метою забезпечення оперативності та ефективності розгляду кримінального провадження за звинуваченням ОСОБА_7 у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого п.4 ч.2 ст.115 КК України, колегія суддів вважає за доцільне направити його до Христинівського районного суду Черкаської області, що по територіальності знаходиться найближче до всіх учасників судового розгляду.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст.31, 34, 76 КПК України, колегія суддів, -

У Х В А Л И Л А :

Матеріали кримінального провадження за звинуваченням ОСОБА_7 у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого п.4 ч.2 ст.115 КК України направити на розгляд до Христинівського районного суду Черкаської області.

Головуючий (підпис)

Судді (підписи)

Згідно з оригіналом:

Суддя Р.О. Попельнюх

Джерело: ЄДРСР 32725676
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку