open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 0603/6164/12

пр.№2/0603/2278/12

Рішення

Іменем України

12.11.2012 року Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області в складі: судді Потапової Т.М., з участю секретаря Ситяшенка І.В., сторін, розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та стягнення аліментів на утримання дитини, -

Встановив :

Позивачка звернулася до суду з зазначеним позовом. Просить розірвати шлюб з відповідачем, який зареєстрований 10.01.2005 року, стягнути аліменти на утримання доньки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, в розмірі 1/4 частки всіх видів заробітку або доходів відповідача, але не менше 30% прожиткового мінімуму дитини відповідного віку щомісячно до її повноліття. Свої вимоги мотивує тим, що спільне життя не склалося, мають різні характери та погляди на життя, протягом двох років однією сім'єю не проживають. Відповідач працює офіційно, бажає, щоб він надавав матеріальну допомогу на утримання дитини за рішенням суду.

В судовому засіданні позивачка позовні вимоги підтримала з підстав, зазначених в заяві, просить їх задовольнити.

Відповідач позовні вимоги визнав повністю, згідний на розірвання шлюбу та сплату аліментів на дитину в розмірі 1/4 частки свого заробітку, пояснив, що працює офіційно в компанії „Житомиробленерго", довідки з місця роботи не надав, але позивачка факту його роботи не заперечує.

Відповідно до вимог ст.174 ЦПК України у разі визнання позову відповідачем суд за наявності законних підстав ухвалює рішення про задоволення позовних вимог.

Визнання позову не суперечить вимогам закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб і може бути прийняте судом.

Судом встановлено, що сторони перебувають в шлюбі, який зареєстрований 10.01.2006 року міським відділом РАЦС Бердичівського міськрайонного управління юстиції Житомирської області, актовий запис № 3.(а.с.4) Від шлюбу є дочка ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає з матір'ю.(а.с.5,10) Спору про місце проживання дитини немає.

Сторони не підтримують сімейних стосунків два роки, миритись не бажають, згідні на розірвання шлюбу.

За таких обставин шлюб можливо розірвати.

Відповідач є батьком дочки ОСОБА_3, працює офіційно в компанії „Житомиробленерго", має регулярний заробіток, згідний сплачувати аліменти на утримання дитини в розмірі 1/4 частини свого заробітку щомісячно.

Вказаний розмір аліментів не суперечить вимогам закону.

За таких обставин, позовні вимоги можуть бути задоволені в повному обсязі.

На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 10, 11, 60,174, 212-215,367 ЦПК України, ст.ст. 110, 112,180,182,183 Сімейного Кодексу України, суд

Вирішив:

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та стягнення аліментів на дитину задовольнити.

Шлюб, між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрований 10.01.2006 року міським відділом РАЦС Бердичівського міськрайонного управління юстиції Житомирської області, актовий запис № 3, розірвати.

Дитину залишити проживати з матір'ю.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_4, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_5, на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку або доходів відповідача, але не менше 30% прожиткового мінімуму дитини відповідного віку щомісячно, починаючи з 17.09.2012 року до досягнення повноліття.

Стягнути з відповідача в дохід держави судовий збір в сумі 214,60 грн.

Рішення в частині стягнення аліментів допустити до негайного виконання в межах платежу за один місяць.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Житомирської області через Бердичівський міськрайонний суд протягом 10 днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні в судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом 10 днів з дня отримання копії цього рішення.

Суддя:

Джерело: ЄДРСР 27376990
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку