open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Номер справи 2016/3597/2012

Номер провадження 2-а/2016/166/2012

УХВАЛА

іменем України

19 вересня 2012 року року м. Ізюм

Суддя Ізюмського міськрайонного суду Харківської області Бєссонова Т.Д.

розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Ізюмському районі Харківської області про оскарження дій суб'єкта владних повноважень, -

в с т а н о в и в :

03 вересня 2012 року ОСОБА_1 звернувся до суду з зазначеним позовом до Управління Пенсійного фонду України в Ізюмському районі Харківської області про оскарження дій суб"єкта владних повноважень, посилаючись на те, що Управління Пенсійного фонду України в Ізюмському районі Харківської області з листопада 2011 року змінило порядок нарахування та виплати належні йому, як інваліду ЧАЕС та війни, ліквідатору 1 категорії, пенсій, мотивуючи це змінами в пенсійному законодавстві України. На звернення ОСОБА_1 до УПФ в Ізюмському районі Харківської області, виконавчої служби він отримав відповідь, що пенсії, які йому сплачувалися до листопада 2011 року , були соціальними виплатами за рахунок бюджету і в зв`язку з прийняттям змін до бюджету 2011 року , прийнятим бюджетом 2012 року, ці виплати переведені в відповідність до постанов Кабінету Міністрів України, прийнятих на виконання бюджету.

Відповідно до ч.2 ст.99 КАС України для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналась або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.

Згідно ст.100 КАС України адміністративний позов, поданий після закінчення строків, установлених законом залишається без розгляду, якщо суд за заявою особи, яка його подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

ОСОБА_1 подано вказаний адміністративний позов, після закінчення строків для звернення до адміністративного суду, установлених законом.

Ухвалою Ізюмського міськрайонного суду від 04 вересня 2012 року адміністративний позов ОСОБА_1 був залишений без руху і наданий строк до 18 вересня 2012 року для виправлення зазначених недоліків, а саме: надати заяву про поновлення строку звернення до адміністративного суду.

До теперішнього часу ухвалу суду виконано не було.

Пунктом 1 частинами 3 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліків позовної заяви, яку залишено без руху.

Керуючись п. 1 ч.3 ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України суд, -

У ХВ А Л И В :

Адміністративний позов ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Ізюмському районі Харківської області про оскарження дій суб'єкта владних повноважень, перерахунок пенсії, як інваліду ЧАЕС повернути позивачеві.

Роз'яснити позивачу право на повторне звернення до адміністративного суду після усунення умов, що були підставою повернення позовної заяви.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Харківської області через Ізюмський міськрайонний суд шляхом подачі протягом 5 -ти днів апеляційної скарги з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує апеляційна скарга подається протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя :

Джерело: ЄДРСР 26043585
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку