open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа №0309/7795/2012

Номер провадження 2/0309/204/2012

26 червня 2012 року смт. Любешів

Любешівський районний суд Волинської області

під головуванням судді Труша В.О.,

за участю секретаря Оласюк Л.П.,

позивача ОСОБА_1,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

в с т а н о в и в:

ОСОБА _1 звернулася в Любешівський районний суд з позовною заявою до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу, в якій зазначає, що 05 листопада 1976 року між ними був укладений шлюб, зареєстрований Любешівським районним відділом ЗАГСу Волинської області, актовий запис №40.

Від спільного сімейного життя мають повнолітніх дітей ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2.

Позивач стверджує, що спільне життя з відповідачем не склалось, оскільки той нехтує сімейними цінностями такими як повага до дружини, піклування про створення доброзичливої сприятливої морально-психологічної атмосфери. Також зазначає, що між ними постійно виникають сварки, що тяжким чином впливає на її психічний стан та кожного разу спричиняє душевні страждання. Просить шлюб з відповідачем розірвати.

В судовому засіданні позивач ОСОБА_1 позовні вимоги із зазначених підстав підтримала повністю та дала пояснення аналогічні тим, що вказані в позовній заяві.

Відповідач ОСОБА_3 в судове засідання не з"явився, згідно поданої письмової заяви позовні вимоги визнав, не заперечив проти розірвання шлюбу, просив розглянути справу у його відсутності.

Суд, заслухавши пояснення позивача та дослідивши матеріали справи, приходить до висновку, що позов підлягає до задоволення із наступних підстав.

Свідоцтвом про одруження НОМЕР_1 від 05.11.1976 року стверджується та обставина, що Любешівським районним відділом ЗАГСу Волинської області під актовим записом №40 цього дня зареєстровано шлюб між сторонами.

Шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя відповідно до ст.ст.105, 110 СК України.

Згідно з ч.2 ст.112 Сімейного Кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам одного із подружжя.

Як встановлено в судовому засіданні, подружжя тривалий не підтримують подружніх відносин, спільного господарства не ведуть, втратили почуття любові, що в сукупності суперечить інтересам позивача.

В суді з'ясовано фактичні взаємини подружжя, установлено дійсні мотиви розлучення, причини позову про розірвання шлюбу, які вказують, що перспектив для збереження шлюбу немає, а тому є всі підстави його розірвати.

Керуючись ст.ст. 10, 60, 212, 218 ЦПК України, ст. ст. 110, 112 Сімейного Кодексу України, суд,-

в и р і ш и в:

Позов задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1, зареєстрований 05 листопада 1976 року Любешівським районним відділом ЗАГСу Волинської області, актовий запис №40 - розірвати.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Волинської області через Любешівський районний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня його проголошення, а особами, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення - з дня отримання ними копії цього рішення.

Головуючий: /підпис/ В.О. Труш

З оригіналом вірно.

СУДДЯ ЛЮБЕШІВСЬКОГО

РАЙОННОГО СУДУ В.О. ТРУШ

Джерело: ЄДРСР 25193679
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку