open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Б26/36/06

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

18.07.06р.


Справа № Б26/36/06


За заявою Верхньодніпровської ОДПІ, м. Верхньодніпровськ

до Товариства з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційного підприємства ”Ізумруд”, с. Новомиколаївка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська область

про визнання банкрутом


Суддя Камша Н.М.


Представники:

від кредитора: Шишлаков Б. П. –представник Верхньодніпровської об’єднаної державної податкової інспекції, дов. № 10136/9/10/10 від 17.10.2005 р.

від боржника: Євстігнєєв В. С. –представник ліквідатора, дов. № 2/06 від 15.06.2006 р.

СУТЬ СПРАВИ:

За заявою Верхньодніпровської ОДПІ, м. Верхньодніпровськ ухвалою від 30.03.06р. господарським судом Дніпропетровської області порушена справа за процедурою передбаченою ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" про визнання боржника –товариство з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційне підприємство ”Ізумруд”, с. Новомиколаївка, Верхньодніпровського району Дніпропетровської області - банкрутом.

Постановою господарського суду Дніпропетровської області від 13.04.06р. боржника визнано банкрутом і відкрита ліквідаційна процедура у справі. Призначено ліквідатором у справі арбітражного керуючого –Талана Ростислава Григоровича, ліцензія серія АА № 779211.

В ході здійснення ліквідаційної процедури була виявлена та підтверджена кредиторська заборгованість перед ініціюючим кредитором –Верхньодніпровською ОДПІ на суму – 1 599, 20грн.

Згідно запитів до КП «Верхньодніпровське БТІ»№ 239 від 13.03.06р.; РЕВ –5-го МРВ ДАІ УМВС України в Дніпропетровській області № 859 від 01.03.06р.; інспекції державного технічного нагляду - нерухомого майна, транспортних засобів, сільськогосподарської техніки, земельних ділянок за боржником не зареєстровано.

Розглянувши звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс, суд знаходить достатньо підстав щодо його затвердження.

За результатами ліквідаційного балансу у банкрута відсутнє майно, тому слід прийняти рішення про ліквідацію юридичної особи банкрута.

Згідно п.6 ст.31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Відповідно до п.6 ст.40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" провадження у справі про банкрутство підлягає припиненню, якщо затверджено звіт ліквідатора у порядку, передбаченому ст.32 цього Закону.

Керуючись ст.86 ГПК України, ст.ст.22, 32, п.6 ст.40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд, -

УХВАЛИВ:

Затвердити ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора товариства з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційного підприємства ”Ізумруд”, с. Новомиколаївка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська область.

Ліквідувати юридичну особу –товариство з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційне підприємство ”Ізумруд”, с. Новомиколаївка, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська область код ЄДРПОУ 20262392.

Провадження у справі припинити.

Копії цієї ухвали направити кредиторам банкрута та державним органам відповідно до п.2 ст.32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".Суддя Н.М. Камша


< Боржник >
Джерело: ЄДРСР 222903
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку