open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Б26/97/03

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

24.10.06р.


Справа № Б26/97/03


За заявою ДПІ в Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпропетровська

до товариства з обмеженою відповідальністю “Геснерія –Центр”, м. Дніпропетровськ

про визнання банкрутом


Суддя Камша Н.М.


Представники:

від кредитора: Михайленко О.І. –представник ДПІ в АНД районі м. Дніпропетровська, дор. № 20083/10/10 від 09.11.05р.

від боржника: Кочергін О.Л. –представник ліквідатора, дор. № 528 (ВСР № 111708) від 24.10.06р.

СУТЬ СПРАВИ:

За заявою кредитора ухвалою від 26.08.03р. господарським судом Дніпропетровської області порушена справа про визнання боржника –товариства з обмеженою відповідальністю “Геснерія –Центр”, м. Дніпропетровськ - банкрутом.

Постановою господарського суду Дніпропетровської області від 25.02.04р. боржника визнано банкрутом і відкрита ліквідаційна процедура у справі, призначено ліквідатором у справі арбітражного керуючого Шевцова Є.В, ліцензія серія АА № 250313.

В ході здійснення ліквідаційної процедури встановлена та підтверджена кредиторська заборгованість перед наступними кредиторами:

1. ДПІ в Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпропетровська на суму 9 969 270,04 грн.

2. Українсько-Американсько-Голландсько-Німецьке ЗАТ “Утел” в особі Дніпропетровської філії ЗАТ “Утел”, м. Дніпропетровськ на суму 4 460,17 грн.

Згідно довідок Дніпропетровського МРЕВ УМВС України, Інспекції державного технічного нагляду, Дніпропетровського МБТІ за боржником автотранспортних засобів і механізмів, сільськогосподарської техніки, земельних ділянок та іншого рухомого або нерухомого майна не зареєстровано.

Розглянувши звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс, суд знаходить достатньо підстав щодо його затвердження.

За результатами ліквідаційного балансу у банкрута відсутнє майно, тому слід прийняти рішення про ліквідацію юридичної особи банкрута.

Згідно п.6 ст.31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Відповідно до п.6 ст.40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" провадження у справі про банкрутство підлягає припиненню, якщо затверджено звіт ліквідатора у порядку, передбаченому ст.32 цього Закону.

Керуючись ст.86 ГПК України, ст.ст.22, 32, п.6 ст.40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд, -

УХВАЛИВ:

Затвердити ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора товариства з обмеженою відповідальністю “Геснерія –Центр”, м. Дніпропетровськ.

Ліквідувати юридичну особу –товариство з обмеженою відповідальністю “Геснерія –Центр”, м. Дніпропетровськ, код ЄДРПОУ 23374383.

Провадження у справі припинити.

Копії цієї ухвали направити кредиторам банкрута та державним органам відповідно до п.2 ст.32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Суддя Н.М. Камша

< Боржник >Джерело: ЄДРСР 222424
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку