open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

КОПІЯ

Справа № 0307/202/2012

Провадження № 2/0307/79/2012

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 березня 2012 року. Локачинський районний суд Волинської області

у складі: головуючого - судді Корнелюка В.С.,

за участю: секретаря - Гупалик А.С.,

позивача - ОСОБА_1,

відповідача - ОСОБА_2,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в селищі Локачах

справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

в с т а н о в и в :

У позовній заяві позивач просить розірвати шлюб, оскільки одруження з відповідачем виявилось невдалим. У них різні характери та погляди на подружнє життя у зв’язку з чим постійно виникають непорозуміння при вирішенні сімейних проблем. Вони проживають окремо. Сім’я розпалась, збереження її вважає неможливим. Просить розірвати шлюб та стягнути з відповідача понесені нею судові витрати.

У судовому засіданні позивач підтримала позовні вимоги і пояснила, що спільного життя з відповідачем не склалось, відповідач застосовував до неї фізичне та психологіне насильство, влаштовував бійки, не цікавився інтересами сім'ї та дітей. На даний час вона проживає разом із дітьми окремо від відповідача. Вона раніше зверталась до суду із заявою про розірвання шлюбу, але подала заяву про залишення позову без розгляду, однак, це було помилкою, відповідач не виправився, їх стосунки не покращились. Просить розірвати шлюб, терміну для примирення не надавати та стягнути з відповідача понесені нею судові витрати - судовий збір та витрати на правову допомогу.

Відповідач у судовому засіданні пояснив, що він не заперечує проти розірвання шлюбу, але тільки заради дітей хотів би його зберегти.

Судом встановлено, що позивач та відповідач зареєстрували свій шлюб 7 травня 2006 року в Холопичівській сільській раді (а.с. 2), сімейне життя у них не склалось, позивач просить розірвати шлюб, вона твердо переконана, що їх сім'я розпалась.

Згідно із ст. 112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам дітей, що мають істотне значення.

Оскільки збереження шлюбу суперечить інтересам сторін, суд вважає, що його слід розірвати.

Керуючись ст.ст. 10, 11, 60, 88, 212-215 ЦПК України, ст.ст. 110-112, 114, 115 СК України, суд,

в и р і ш и в :

Позов задовольнити. Шлюб, зареєстрований 7 травня 2006 року Холопичівською сільською радою (актовий запис № 3) між ОСОБА_2 та ОСОБА_1, розірвати.

Стягнути з ОСОБА_2 в користь ОСОБА_1 понесені нею судові витрати в сумі 182,30 грн.

Шлюб припиняється у день набрання чинності рішенням суду, яке є документом, що засвідчує факт розірвання шлюбу.

Рішення набирає законної сили через 10 днів з дня проголошення, у разі подання апеляційної скарги –після розгляду скарги апеляційним судом і може бути оскаржене до Апеляційного суду Волинської області протягом цього ж строку шляхом подачі апеляційної скарги через Локачинський районний суд. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Головуючий /підпис/

Оригіналу відповідає

Суддя Локачинського районного суду В.С. Корнелюк

Джерело: ЄДРСР 22120900
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку