open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

             

                                                                                                                  

Провадження № 2/512/547/12                                                                                    

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

13 березня 2012 року                   Дзержинський міський суд Донецької області у складі:                                               головуючого -  судді                                                        Мамедовой Л.М.,

при секретарі -                                                                   Савченко О.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Дзержинська цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

          В січні 2012 року позивач звернувся до суду з позовом про розірвання шлюбу.

В обґрунтування заявлених вимог позивач посилається на те, що знаходиться в шлюбі з відповідачем, зареєстрованому 30 червня 2007 року виконкомом Щербинівської селищної ради м. Дзержинська Донецької обл., за актовим записом № 8. Від спільного проживання мають неповнолітню дитину, сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає з відповідачем і на утримання якого позивач надає матеріально допомогу в добровільному порядку. Сумісне життя між ними не склалося, що в кінцевому результаті призвело до фактичного припинення між ними шлюбних відносин. Кожний з нас має протилежні погляди на шлюб, сім’ю. Майнового спору не мають.

Позивач в судове засідання не з’явився, надавши письмову заяву, в якій заявлені вимоги  визнав у повному обсязі, розгляд справи просить здійснювати за його відсутності.

Відповідач в судове засідання не з'явилася, надавши письмову заяву, в якій заявлені вимоги підтримала у повному обсязі, розгляд справи просить здійснювати за її відсутності.

Вислухавши пояснення позивача, дослідивши матеріали справи та надані докази в їх сукупності, суд вважає, що заявлені вимоги підлягають задоволенню, з наступних підстав.

На підставі ст. 112 Сімейного Кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного із них.

В судовому засіданні було встановлено, що сторони припинили шлюбні відносини, не підтримують їх, збереження шлюбу та примирення сторін не можливе, майнового спору у сторін не має, спору щодо проживання неповнолітньої дитини не мають.

Керуючись ст. ст. 10, 60, 212 ЦПК України, ст. 110-112 Сімейного Кодексу України суд,  -

  

ВИРІШИВ:

          Позовні вимоги задовольнити повністю.

          Розірвати шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрований виконкомом Щербинівської селищної ради м. Дзержинська Донецької обл., за актовим записом № 8 від 30 червня 2007 року.

          Залишити ОСОБА_2 прізвище «ОСОБА_2».

Рішення суду вступає в законну силу після спливу строків на його апеляційне оскарження.

На рішення суду першої інстанції може бути подана до Апеляційного суду Донецької області через Дзержинський міський суд апеляційна скарга протягом десяти днів з дня його проголошення.

Суддя:

        

          

Джерело: ЄДРСР 22074951
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку