open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
2/251-06-8582

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

УХВАЛА

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ЗВІТУ ЛІКВІДАТОРА

ТА ПРИПИНЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

"19" жовтня 2006 р. Справа № 2/251-06-8582

За заявою: Товариства з обмеженою відповідальністю „Шервіно”

про визнання Товариства з обмеженою відповідальністю „Шервіно” банкрутом.


Суддя Бахарєв Б.О.


ПРЕДСТАВНИКИ СТОРІН:

Ліквідатор: арбітражний керуючий Лісеєв К.Ю. (постанова, ліцензія Серії АБ № 271773 від 04.04.2006р.).

С.с.: про визнання банкрутом


ТОВ „Шервіно” звернулось в господарський суд Одеської області з заявою про порушення провадження у справі про банкрутство ТОВ „Шервіно” в порядку ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Ухвалою господарського суду Одеської області від 30.08.2006 р. порушено провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю „Шервіно”.

ТОВ “Шервіно” зареєстровано 10.05.2006 р. Виконавчим комітетом Одеської міської ради за № 15561020000019373.

Боржник має кредиторську заборгованість перед ТОВ “КТ ХИЗИС” в сумі 7200, 00 грн., яку неспроможний погасити у встановлений термін, що підтверджується договором відповідального зберігання від 15.05.2006 р., рахунок № СФ-00000032 від 15.05.2006 р. актом приймання –передачі виконаних робіт від 16.06.2006 р., довідкою ліквідатора про відсутність у боржника майна, грошових коштів, транспортних засобів та інших активів від 20.08.2006 р.

Відповідно до ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” якщо вартості майна боржника –юридичної особи, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, така юридична особа ліквідується в порядку, передбаченому цим Законом. У разі виявлення зазначених обставин ліквідатор (ліквідаційна комісія) зобов'язані звернутися в господарський суду із заявою про порушення справи про банкрутство такої юридичної особи.

Згідно п. 6 ст. 51 “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” власник майна боржника (уповноважена ним особа), керівник боржника, голова ліквідаційної комісії (ліквідатор), які допустили порушення вимог частини першої цієї статті несуть солідарну відповідальність по незадоволених вимогах за грошовими зобов’язаннями та зобов’язаннями щодо податків і зборів (обов’язкових платежів) боржника.

03.08.2006 р. засновником прийнято рішення про ліквідацію підприємства, створення ліквідаційної комісії, призначення голови ліквідаційної комісії, а також звернення в господарський суд Одеської області із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство в порядку ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” у зв’язку з неможливістю погашення кредиторської заборгованості.

За довідкою ліквідатора банкрута ознак фіктивного банкрутства або доведення до банкрутства не виявлено.

Постановою суду від 07.09.2006 р. боржника визнано банкрутом, відкрито відносно нього ліквідаційну процедуру, призначено ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Лісеєва Кирила Юрійовича, який зобов’язаний провести ліквідаційні заходи, передбачені Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, надати суду ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора на затвердження.

З метою виявлення кредиторів ліквідатором було подано до офіційних друкованих органів оголошення про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, яке опубліковано в газеті “Голос України” від 16.09.2006 р.

Протягом місяця з дня публікації оголошення заяв про визнання кредитором до суду та ліквідатора не надійшло.

На виконання постанови суду від 07.09.2006 р. за результатами роботи ліквідатором надано суду ліквідаційний баланс, в якому активи не відображені, та звіт ліквідатора з підтверджуючими документами, які свідчать про відсутність у банкрута майна, транспортних засобів, грошових коштів та інших активів, у зв’язку з чим неможливе погашення грошових вимог кредитора в порядку ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Приймаючи до уваги ознаки, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, а також враховуючи, відсутність у банкрута майна та грошових коштів для погашення кредиторської заборгованості і платоспроможність відновити неможливо, суд вважає за необхідне затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута і ліквідувати Товариство з обмеженою відповідальністю „Шервіно”, припинити юридичну особу та виключити з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб відповідно до ст. 39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців”.

Керуючись п. 6 ст. 40, ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд, -


У Х В А Л И В:


Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Товариство з обмеженою відповідальністю „Шервіно” код 34380519 (м. Одеса, вул. Степана Разіна, буд. 73).

Ліквідувати та припинити юридичну особу Товариства з обмеженою відповідальністю „Шервіно”, виключити його з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

Вимоги, які не задоволені за недостатністю майна вважати погашеними.

Зобов’язати ліквідатора провести заходи щодо ліквідації підприємства, забезпечити збереженість архівних документів банкрута і, за погодженням із спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері архівної справи і діловодства або уповноваженою ним архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання у відповідності з ч.2 ст.34 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, про що повідомити суд.

Повноваження ліквідатора припинити.

Провадження у справі припинити.

Копію ухвали надіслати: кредитору, ліквідатору, банку, який обслуговує фінансову

діяльність банкрута, державному органу з питань банкрутства, державному

реєстратору.


Суддя Бахарев Б.О.

Джерело: ЄДРСР 219725
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку