open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 22ц-11688/2006р. Головуючий в 1 -й інстанції

Категорія-21(1) Деркач Н.М.

Доповідач - Неклеса В.І.

УХВАЛА

2006 р. серпня 22 колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного

суду Дніпропетровської області

в складі: головуючого судді: Неклеси В.І.

суддів: Митрофанової'Л.В.

Соколан Н.О.

при секретарі: Кобзєвій К.І.

розглянула у відкритому судовому засіданні в м. Кривому Розі цивільну справу за апеляційною скаргою відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Кривому Розі на ухвалу Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу від 14 червня 2006 року по справі за заявою відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Кривому Розі про зміну способу виконання рішення суду від 17 лютого 2006 року, про стягнення на користь ОСОБА_1 29880 гривен моральної шкоди.

Особи, які беруть участь у справі:

представник відповідача: Мороз Нінель Юріївна.

ВСТАНОВИЛА:

Рішенням суду від 17 лютого 2006 року позов ОСОБА_1 задоволене частково. Стягнуто з відповідача на користь ОСОБА_1 у рахунок відшкодування заподіяної моральної шкоди 29880 грн.

30 травня 2006 року відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Кривому Розі звернулося до суду з заявою про надання відстрочки виконання рішення суду.

Ухвалою суду від 14 червня 2006 року в задоволенні заяви відповідача відмовлено.

В апеляційній скарзі відповідач просить ухвалу Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу від 14 червня 2006 року скасувати, та постановити нову ухвалу про задоволення заяви з тих підстав, що суд незаконно не визнав підстави відстрочки виконання рішення суду поважними, не взяв до уваги той факт, що в 2006 році у відповідача правових та фінансових підстав для відшкодування моральної шкоди немає. На підставі ст. 77 Закону України „Про державний бюджет", з 01.01.2006 року дія норм Закону України „Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які привели до втрати працездатності" в частині відшкодування моральної шкоди призупинена, а тому виконати рішення суду неможливо.

Перевіривши законність та обгрунтованість ухвали суду в межах заяви про надання відстрочки виконання рішення суду, доводів апеляційної скарга, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга підлягає залишенню без розгляду з наступних підстав.

Згідно ч. 1 ст. 293 ЦПК України, окремо від рішення суду можуть бути оскаржені в апеляційному порядку ухвали суду першої інстанції щодо відстрочки і розстрочки, зміни чи встановлення способу і порядку виконання рішення.

Ухвалою суду від 14 червня 2006 року було відмовлено в задоволенні заяви про відстрочку виконання рішення суду.

Оскарження таких ухвал в апеляційному порядку не передбачено, а тому, апеляційна скарга підлягає залишенню без розгляду.

Керуючись ч.І ст.293, 310, 315, 373 ЦПК України, колегія суддів,

УХВАЛИЛА:

Апеляційну скаргу відповідача, - відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Кривому Розі на ухвалу Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу від 14 червня 2006 року залишити без розгляду.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту її проголошення та оскарженню не підлягає.

Головуючий: / підпис/

Судді: /підписи/

Джерело: ЄДРСР 219083
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку