open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
22/329пн

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

Р І Ш Е Н Н Я

іменем України


31.10.06 р. Справа № 22/329пн

Суддя господарського суду Донецької області Волошинова Л. В.

при секретарі судового засідання Прядці І.М.


розглянув у відкритому судовому засіданні господарського суду справу


за позовом: Горлівської об’єднаної державної податкової інспекції

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю „Селена” м. Горлівка


третя особа


про припинення юридичної особиза участю представників сторін:


від позивача: Граніна О.В. - за довір.

від відповідача: не з’явився


СУТЬ СПРАВИ:


Позивач, Горлівська об’єднана державна податкова інспекція, звернувся до господарського суду Донецької області з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю „Селена” м. Горлівка про припинення юридичної особи, обґрунтовуючи свої вимоги неподанням відповідачем до органів державної податкової служби податкової звітності більше року.

Вдповдач явку свого представника в судове засідання не забезпечив, відзив на позовну заяву не надав.

Відповідно до ст. 75 Господарського процесуального кодексу України справа розглянута за наявними матеріалами.

Розглянувши матерали справи, заслухавши пояснення представника позивача, господарський суд


ВСТАНОВИВ:


03.09.1998р. Виконкомом Горлівської міської Ради Товариство з обмеженою відповідальністю „Селена” м. Горлівка було зареєстровано як суб’єкт підприємницької діяльності, адреса: 84626, Донецька область, м. Горлівка, пр-т Перемоги, буд. 42, який перебуває на податковому обліку у Горлівській об’єднаній державній податковій інспекції.

Відповідно до акту Горлівської об’єднаної державної податкової інспекції від 22.09.2006р. б/н відповідач з податку на прибуток підприємства з першого півріччя 2005р. податкової звітності не надає.

Згідно з п. 2 ст. 9 Закону України “Про систему оподаткування” (з змнами та доповненнями), платники податків зобовязані у встановлені чинним законодавством строки, подавати податкові декларацї, бухгалтерську звтнсть до державних податкових інспекцій в районах, містах без районного поділу, районах у містах, міжрайонних та об'єднаних державних податкових інспекцій, на які згдно з п. 3 ст.10 Закону Украни “Про державну податкову службу в Укран” покладені функц по контролю за свочасним х представленням.

Відповідно до ч. 2 ст. 38 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності є підставою для постановлення судового рішення про припинення юридичної особи.

За таких обставин суд вважає, що позов Горлівської об’єднаної державної податкової інспекції до Товариства з обмеженою відповідальністю „Селена” м. Горлівка про припинення юридичної особи підлягає задоволенню з віднесенням судових витрат на відповідача.

На пдстав викладеного, керуючись ч. 2 ст. 38 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців”; ст. 9 Закону України “Про систему оподаткування”, ст. ст. 33, 34, 43, 44, 49, 75, 82-85 ГПК Украни, господарський суд -


ВИРІШИВ:


Позов Горлівської об’єднаної державної податкової інспекції до Товариства з обмеженою відповідальністю „Селена” м. Горлівка про припинення юридичної особи задовольнити.

Припинити юридичну особу – Товариство з обмеженою відповідальністю „Селена” м. Горлівка.

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю „Селена” (84626, Донецька область, пр. Перемоги, буд. 42, м. Горлівка, код ЄДРПОУ 13505670, данні про рахунки відсутні) на користь Державного бюджету Украни держмито в сумі 85 грн.

Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю „Селена” (84626, Донецька область, пр. Перемоги, буд. 42, м. Горлівка, код ЄДРПОУ 13505670, данні про рахунки відсутні) користь Державного підприємства “Судовий інформаційний центр” (03057, м. Київ, пр. Перемоги, 44, р/р 26002014180001 у ВАТ “Банк Універсальний” м. Львів, МФО 325707, ЄДРПОУ 30045370) витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в сумі 118 грн.

Рішення набуває законної сили після закінчення десятиденного строку з дня його прийняття.

У день набрання рішенням законної сили направити його державному реєстратору за місцем реєстрації підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця для внесення до Єдиного державного реєстру запису про відповідне судове рішення.

Видати накази.Суддя Волошинова Л.В.


Джерело: ЄДРСР 218638
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку