open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
7/267-06-8543

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

УХВАЛА

про ліквідацію банкрута та

припинення провадження у справі

"12" жовтня 2006 р. Справа № 7/267-06-8543

За заявою кредитора: товариства з обмеженою відповідальністю „Метр”, м.Одеса


до боржника: приватного підприємства „Лідер”, м.Одеса


про визнання банкрутом

Суддя Лепеха Г.А.Представники сторін:

Від ініціюючого кредитора (ліквідатор банкрута) –Михайленко М.М., за довіреністю.


СУТЬ СПОРУ: Товариство з обмеженою відповідальністю „Метр” звернулось до господарського суду з заявою про визнання приватного підприємства „Лідер” банкрутом в порядку ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, оскільки боржник неспроможний сплатити заборгованість після настання встановленого строку в сумі 125 000, 00 грн.

Ухвалою суду від 28.08.2006р. порушено провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника –ПП „Лідер”.

Постановою господарського суду Одеської області від 12.09.2006р. приватне підприємство „Лідер” визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено ініціюючого кредитора у справі –ТОВ „Метр”.

За результатами роботи ліквідатором надано суду: ліквідаційний звіт та ліквідаційний баланс ПП „Лідер”.

У представленому ліквідаційному звіті ліквідатор доповідає наступне: документація, печатки і штампи відсутнім боржником ліквідатору не передавались, в ході проведення ліквідаційної процедури ні самого боржника, ні його документації не знайдено. Інші кредитори, крім ініціюючого, ліквідатором не встановлені.

В ході виявлення майна, зареєстрованого за банкрутом, були направлені запити до Одеського МБТІ та РОН, УДАІ УМВС України в Одеській області, банку банкрута.

Згідно отриманих відповідей нерухомого майна та транспортних засобів за боржником не зареєстровано (довідки КП „Одеське МБТІ та РОН” №7075-06/1651 від 19.09.2006р., УДАІ УМВС України в Одеській області №7/0-3924 від 06.09.2006р.), залишок грошових коштів на рахунку складає 17, 12 грн. (довідка АКБ „Укрсоцбанк” №12-23/85-53 від 20.09.2006р.).

Ліквідатор банкрута пропонує провадження по справі припинити, кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну, вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними, ПП „Лідер” ліквідувати.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши у судовому засіданні ліквідатора, який виказав прохання про затвердження ліквідаційного баланса банкрута та його звіту, суд дійшов до висновку, що підприємство підлягає ліквідації, а кредиторські вимоги слід вважати погашеними, оскільки майна банкрута не виявлено, згідно наданого ліквідбалансу активи та пасиви банкрута відсутні.

На підставі викладеного, керуючись ст.32, п.6 ст.40, ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п.5 ст.39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” №755-IV від 15.05.03р., п.3 ст. 104 Цивільного кодексу України п.6 ст.80, ст.86 ГПК України, суд, -

У Х В А Л И В:


1. Затвердити звіт ліквідатора.


2. Затвердити ліквідаційний баланс приватного підприємства „Лідер”.


3. Припинити юридичну особу –приватне підприємство „Лідер” (м.Одеса, вул. Фонтанська дорога, буд. 39, кв. 224. Код ЄДРПОУ 25998086. Р/р №26006665211001 в ООФ АКБ „Укрсоцбанк”, МФО 328016).


4. Зобов’язати державного реєстратора не пізніше наступного робочого дня з дати надходження цієї ухвали заповнити реєстраційну картку про державну реєстрацію припинення юридичної особи –приватного підприємства „Лідер”, внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та передати органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації припинення для зняття юридичної особи з обліку.


5. Кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну. Вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.


6. Скасувати арешт та інші заходи по забезпеченню заяви, вжиті ухвалою суду від 28.08.2006р.


7. Припинити повноваження ліквідатора банкрута –ТОВ „Метр”.


8. Провадження по справі припинити.


Примірник ухвали надіслати: кредитору (ліквідатору банкрута), Приморській райдержадміністрації м.Одеси, в облстатуправління, першій ДВС Приморського району м.Одеси, Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців м.Одеси.


Суддя Лепеха Г.А.

Джерело: ЄДРСР 218316
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку