open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
41/338а

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

У Х В А Л А

ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ ЗА НОВОВИЯВЛЕНИМИ ОБСТАВИНАМИ


03.11.06 р. Справа № 41/338а


м. Донецьк, вул. Артема, 157, к.223


за позовною заявою Комунального комерційного підприємства „Маріупольтепломережа”, м. Маріуполь

до відповідача: Жовтневої Міжрайонної державної податкової інспекції м. Маріуполя

про визнання недійсними податкового повідомлення-рішення від 10.10.06р. №0007872342/0 та акту перевірки від 29.09.06р. №1667/23-2-33760279 у частині донарахування податку на прибуток


Суддя господарського суду Донецької області Гончаров С.А.


Позивач, Комунальне комерційне підприємство „Маріупольтепломережа”, звернулось до суду з позовною заявою до Жовтневої міжрайонної державної податкової інспекції м. Маріуполя та Відділення державного казначейства в м. Маріуполі про визнання недійсними податкового повідомлення-рішення від 10.10.06р. №0007872342/0 та акту перевірки від 29.09.06р. №1667/23-2-33760279 у частині донарахування податку на прибуток, розгляд якої згідно пунктів 6, 7 розділу VІІ Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України зі змінами, внесеними Законом України "Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України" № 2953-ІУ від 6 жовтня 2005 року, до початку діяльності окружного адміністративного суду підвідомчий господарському суду Донецької області.

Ухвалою від 26.10.2006р. вищевказану позовну заяву було залишено без руху відповідно до ч. 1 ст. 108 КАС України у зв’язку з недодержанням вимог, встановлених ч.ч. 3,4,5 ст. 106 КАС України, а саме не надання копії позовної заяви та копій документів, доданих до неї, ненадання документів, які підтверджують повноваження особи, яка підписала позов та документу, що підтверджує сплату судового збору.

Оскільки вищевказані документи надійшли до господарського суду, недоліки позовної заяви усунені у встановлений судом строк, відповідно до ч. 2 ст. 108 КАС України, адміністративна позовна заява вважається поданою у день її первинного подання.

Враховуючи викладене, позовна заява подана з додержанням вимог статей 104-106 Кодексу адміністративного судочинства України та підлягає розгляду судом.

Керуючись статями 4-12, 23, 58, 107, 114, пунктом 6 розділу VІІ Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України зі змінами внесеними Законом України "Про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України" № 2953-ІУ від 6 жовтня 2005 року, -


У Х В А Л И В:

1. Прийняти до розгляду позовну заяву та відкрити провадження у адміністративній справі 41/338а

2. Призначити судове засідання на 13:30 год 14.11.06 року, у приміщенні суду за адресою м.Донецьк, 83048, вул.Артема 157, кабінет № 223

1. Позивачу надати:

· оригінал довіреності представника та документ,що підтверджує його особу (для огляду), забезпечити явку представника у судове засідання;

2. Відповідачу надати:

· до строку попереднього судового засідання надати суду письмові заперечення проти позову, оригінали для огляду та належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують такі заперечення, до матеріалів справи;

· докладний розрахунок сум основного платежу за спірними податковими повідомленнями-рішеннями з посиланням на порушення, які встановлені в ході перевірки щодо кожної суми, яка входить до наведеного розрахунку;

· щодо суми, яка входить до розрахунку, зробити посилання на норми законодавства, які, на думку відповідача, порушені позивачем, що призвело до нарахування таких сум;

· окремі розрахунки штрафних санкцій по податковим повідомленням-рішенням;

· при складанні наведених розрахунків конкретно зазначити, яке порушення (в т.ч. пов’язане з якими правовідносинами та з яким контрагентом) призвело до донарахування податку. Також, окремо зазначити, чи призвело до такого донарахування обставини, зазначені позивачем у позові і, якщо так, то в якій сумі.

· оригінали довіреностей представників та документи, що підтверджують їх особу (для огляду), забезпечити явку представника у судове засідання.

3. Сторонам надати письмові пояснення, у яких зазначити:

· факти, які необхідно встановити для вирішення спору,

· факти щодо спору, які визнаються сторонами,

· факти щодо спору, які потрібно доказувати.

4. Сторонам надати письмові пропозиції щодо доказів, якими сторони можуть обґрунтувати свої доводи та заперечення, в тому числі і ті, які сторони бажають витребувати у третіх осіб.

5. Сторонам повернути до господарського суду заповнені належним чином розписки про отримання судових повісток.

6. Явка представників сторін у судове засідання є обов’язковою.

7. Права та обов’язки осіб, які беруть участь у справі, права та обов'язки сторін та третіх осіб передбачені статтею 49, 51, 54 Кодексу адміністративного судочинства України зазначені на зворотному боці ухвали.

8. Адміністративна справа розглядатиметься господарським судом Донецької області у складі судді Гончарова С.А. одноособово.

Суддя Гончаров С.А.


Вик. Вознева Н.В.

Т. 305-75-46

Надруковано 3 примірника:

Позивачу – 1. Відповідачу – 1. До справи – 1.


_____________________________________________________________________________________________________

Стаття 49 Кодексу адміністративного судочинства України

Права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі.


1. Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки.

2. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.

3. Особи, які беруть участь у справі, мають право:

1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;

2) знайомитися з матеріалами справи;

3) заявляти клопотання і відводи;

4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;

5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;

6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;

7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;

8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них;

9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;

10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;

11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.

4. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.


Стаття 51 Кодексу адміністративного судочинства України

Права та обов'язки сторін.


1. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову й у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду.

2. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.

3. Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.

4. Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї–не будь права, свободи чи інтереси.


Стаття 54 Кодексу адміністративного судочинства України

Права та обов'язки третіх осіб.


1. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, треті особи, які заявляють самостійні вимоги на предмет спору, мають права позивача.

2. Треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, мають права та обов'язки, визначені у статті 49 цього Кодексу.


Джерело: ЄДРСР 218151
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку