open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ В АДМІНІСТРАТИВНІЙ СПРАВІ

15 листопада 2011 року                                                    Справа №  2а-0870/8815/11

м. Запоріжжя

Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Батрак І.В., розглянувши матеріали адміністративного позову Прокурора Приморського району

до Приморського комунального підприємства технічної інвентаризації

третя особа Об’єднання сільгосптоваровиробників «Рада сільськогосподарських підприємств Приморського району»

про визнання незаконними дій та зобов’язання поновити реєстрацію

                                                       ВСТАНОВИВ:

18.10.2011 Прокурор Приморського району звернувся до суду із адміністративним позовом до Приморського комунального підприємства технічної інвентаризації, третя особа Об’єднання сільгосптоваровиробників «Рада сільськогосподарських підприємств Приморського району», в якому просить:

визнати незаконними дії реєстратора Приморського комунального підприємства технічної інвентаризації Клименка А.О. щодо скасування реєстрації права власності за третьою особою на об’єкт нерухомості ДОЗ «Салют», розташований за адресою: вул. Курортна, 17, м. Приморськ Запорізької області;

зобов’язати відповідача поновити реєстрацію права власності на об’єкт нерухомості ДОЗ «Салют» за третьою особою.

Ухвалою суду від 19.10.2011 позовну заяву залишено без руху на підставі ст.ст. 106, 108 Кодексу адміністративного судочинства України (далі – КАС України) та позивачу наданий строк для усунення недоліків позовної заяви. Позивач недоліки позовної заяви, визначені в ухвалі суду від 19.10.2011, усунув.

Спір виник із публічно-правових відносин, у яких позивач є суб’єктом владних повноважень.

Зазначений спір згідно із статтею 17 КАС України належить до компетенції адміністративних судів та має бути вирішений за правилами адміністративного судочинства.

Адміністративний позов подано з додержанням вимог статей 99, 104-106 КАС України, підстав для повернення позовної заяви, відмови у відкритті провадження чи залишення позовної заяви без розгляду не встановлено, у зв’язку з чим, провадження у справі підлягає відкриттю.

Проведення попереднього судового засідання не вважаю необхідним.

Керуючись ст. ст. 53, 99, 107, 160, 165 КАС України, суддя,

УХВАЛИВ:

1.Відкрити провадження у адміністративній справі №2а-0870/8815/11 за позовом Прокурора Приморського району до Приморського комунального підприємства технічної інвентаризації, третя особа Об’єднання сільгосптоваровиробників «Рада сільськогосподарських підприємств Приморського району» про визнання незаконними дій та зобов’язання поновити реєстрацію.

2. Закінчити підготовче провадження у справі та призначити судове засідання на 29.11.2011 на 10 год. 30 хв., яке відбудеться в приміщенні Запорізького окружного адміністративного суду за адресою: м. Запоріжжя, вул. Кремлівська, 65в, каб.142. Справа розглядатиметься одноособово суддею Батрак І.В.

3. Зобов’язати:

позивача надати суду – довіреність на представника; нормативне обґрунтування заявлених вимог; листування між сторонами у справі по суті спору (з доказами направлення або вручення кореспонденції); інші документи, які мають значення для вирішення справи по суті; оригінали витребуваних та доданих до позову документів надати суду для огляду, копію у справу;

відповідача надати суду – довіреність на представника; письмові пояснення /заперечення на позов/ з приводу обставин, викладених у позові; установчі документи; листування між сторонами у справі по суті спору (з доказами направлення або вручення кореспонденції); належним чином засвідчені копії витребуваних документів надати у справу, оригінали – суду для огляду;

третю особу надати суду – довіреність на представника; пояснення по суті спору; інші документи, що можуть бути використані судом для вирішення справи по суті; належним чином засвідчені копії усіх витребуваних документів - до справи, оригінали – суду для огляду.

4. Запропонувати відповідачу у разі невизнання адміністративного позову подати суду письмові заперечення проти позову та докази на обґрунтування цих заперечень до 28.11.2011.

5. Копію даної ухвали разом із витягом про процесуальні права та обов’язки направити особам, які беруть участь у справі.

6. У судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту прийняття.

Суддя                                        (підпис)                    І.В.Батрак

Суддя                                                                      І.В.Батрак

           29 листопада 2011 року        10:30    

  

Джерело: ЄДРСР 19379475
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку