open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ПРО ЗУПИНЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

 14 листопада 2011 року                                                Справа №  2а-0870/7748/11

м. Запоріжжя

Запорізький окружний адміністративний суд у складі:

головуючого – судді                                        Татаринова Д.В.

при секретарі                                                  Урсуленко Ю.О.

за участю представників:

від позивача: не з’явився,

від відповідача: не з’явився,

розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу

за позовом: Публічного акціонерного товариства «Запорізький рибокомбінат»

до: Державної податкової інспекції у Запорізькому районі м. Запоріжжя

про: визнання недійсним податкового повідомлення-рішення, -

ВСТАНОВИВ:

14 вересня 2011 року до Запорізького окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Публічного акціонерного товариства «Запорізький рибокомбінат» до Державної податкової інспекції у Запорізькому районі м. Запоріжжя, в якому позивач просить суд скасувати повністю податкове повідомлення-рішення від 05 вересня 2011 року за №0002391521 про зобов’язання сплатити штраф у сумі 95,23 грн.

Ухвалою суду від 26 жовтня 2011 року, за клопотанням сторін для надання додаткових доказів по справі, провадження по справі було зупинено до 14 листопада 2011 року.

Представник позивача до суду не з’явився, надав клопотання про продовження терміну зупинення провадження у справі, для надання додаткових доказів по справі.

Представник відповідача до суду також не з’явився. До суду надав клопотання про продовження терміну зупинення. Дане клопотання просить розглянути за його відсутності.

Таким чином, суд вважає за потрібне продовжити строк зупинення провадження, оскільки, підстави для поновлення провадження по справі відсутні.

Відповідно до ст. 41 КАС України, фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.

Відповідно до ч. 5 ст. 156 КАС України провадження у справі поновлюється за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або за ініціативою суду, якщо відпадуть обставини, які були підставою для зупинення провадження.

На підставі викладеного, враховуючи, те, що станом на 14 листопада 2011 року обставини, які були підставою для зупинення провадження у справі не відпали, та сторонам потрібен додатковий час для надання доказів по справі, суд вважає за необхідне продовжити строк зупинення провадження у справі.

Керуючись п. 4 ч. 2 ст. 156 КАС України, суд, –

УХВАЛИВ:

1.          Продовжити строк зупинення провадження у справі № 2а-0870/7536/11 до                                   05 грудня 2011 року.

2.          Наступне судове засідання призначити на 05 грудня 2011 року об 10 год. 00 хв.

3.          У наступне судове засідання викликати осіб, які беруть участь по справі.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Запорізький окружний адміністративний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали (якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то в 5-денний строк з дня отримання цією особою копії ухвали) апеляційної скарги, з подачею її копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п’ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.

Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Суддя                                        /підпис/                              Д.В. Татаринов

05 грудня 2011 року     

Джерело: ЄДРСР 19379461
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку