open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ В АДМІНІСТРАТИВНІЙ СПРАВІ

14 листопада 2011 року                                                    Справа №  2а-0870/8952/11

м. Запоріжжя

Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Щербак А.А., перевіривши матеріали адміністративного позову державної податкової інспекції у Ленінському районі Запорізької області до товариства з обмеженою відповідальністю «Приват Комплекс-РК» про припинення юридичної особи,

ВСТАНОВИВ:

20 жовтня 2011 року позивач звернувся до Запорізького окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до товариства з обмеженою відповідальністю «Приват Комплекс-РК» про припинення юридичної особи.

Ухвалою суду від 21 жовтня 2011 року позовну заяву було залишено без руху із наданням часу позивачу для усунення недоліків адміністративного суду. Суддя приходить до висновку, що недоліки позовної заяви усунені у строк, визначений ухвалою суду.

Спір виник із публічно-правових відносин, у яких державна податкова інспекція у Ленінському районі Запорізької області є суб’єктом владних повноважень. Зазначений спір згідно із статтею 17 КАС України належить до юрисдикції адміністративних судів та має розглядатись у порядку адміністративного судочинства.

Адміністративний позов подано з додержанням вимог статей 104-106 КАС України, справа підсудна Запорізькому окружному адміністративному суду, підстав для повернення чи відмови у відкритті провадження по справі не встановлено, у зв’язку з чим, провадження у справі підлягає відкриттю.

Відповідно до ч. 2 ст. 53 КАС України треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, можуть бути залучені до участі у справі з ініціативи суду.

В процесі підготовчого провадження суддя встановив необхідність залучення в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору засновника  товариства з обмеженою відповідальністю «Приват Комплекс-РК»: ОСОБА_2.

Судом встановлено, що позивачем був дотриманий передбачений строк звернення до суду, визначений ст. 99 КАС України.

На підставі викладеного, суд вважає можливим закінчити підготовче провадження і призначити справу до судового розгляду.

Керуючись ст. ст. 53, 99, 104, 107, 160, 165  КАС України, суддя,-

УХВАЛИВ:

 Відкрити провадження у справі за адміністративним позовом державної податкової інспекції у Ленінському районі Запорізької області до товариства з обмеженою відповідальністю «Приват Комплекс-РК» про припинення юридичної особи.

Залучити в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору: ОСОБА_2, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1.

Закінчити підготовче провадження та призначити судове засідання на           28 листопада 2011 року     об   14:30    яке буде проводитися суддею Щербаком А.А. одноособово в приміщенні Запорізького окружного адміністративного суду за адресою: м. Запоріжжя, вул. Кремлівська, 65в, каб.132.

Зобов’язати позивача у судове засідання надати: документи, що посвідчують правовий статус юридичної особи; письмові нормативно та документально обґрунтовані пояснення по суті спору; листування між сторонами по суті спору (з доказами направлення або вручення кореспонденції); довідку ДПІ про відсутність заборгованості перед бюджетом, довідку УПФУ про відсутність заборгованості, довідки із фондів соціального страхування про відсутність заборгованості, довідку з державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців на відповідача; довідку про встановлення фактичного місцезнаходження платника податків та акт про незнаходження за юридичною адресою, якщо даний факт має місце бути; свідоцтво про державну реєстрацію; оригінали витребуваних та доданих до позову документів надати суду для огляду, копію у справу;

Запропонувати відповідачу у судове засідання надати: документи, що посвідчують правовий статус юридичної особи; письмові нормативні та документальні обґрунтування позову; у разі невизнання адміністративного позову подати суду до судового засідання письмові заперечення проти позову та докази на обґрунтування цих заперечень; письмові пояснення з приводу обставин, викладених у позові; листування між сторонами по суті спору (з доказами направлення або вручення кореспонденції); письмово належним чином засвідчені копії витребуваних документів надати у справу, оригінали – суду для огляду.

Третій особі запропонувати надати письмові пояснення з приводу обставин, викладених у позові.

Копію даної ухвали направити сторонам по справі та третій особі.

На судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з  моменту прийняття.

Суддя                              А.А. Щербак

 

Джерело: ЄДРСР 19379457
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку