open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ПРО ЗАЛИШЕННЯ ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ БЕЗ РУХУ

 14 листопада 2011 року                                                                 Справа №  2а-0870/10536/11

м. Запоріжжя

Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Щербак А.А., перевіривши матеріали адміністративної справи за позовом дочірнього підприємства «Запорізький Облавтодор» відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» до Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Запоріжжя про визнання нечинними податкових повідомлень-рішень,

ВСТАНОВИВ:

10 листопада  2011 року до Запорізького окружного адміністративного суду надійшла позовна заява дочірнього підприємства «Запорізький Облавтодор» відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» до Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Запоріжжя про визнання нечинними податкових повідомлень-рішень від 01.08.2011 року № 0000720806 та № 0000710806.

Нормою п. 3 ч. 1 ст. 107 КАС України встановлено, що після одержання позовної заяви суддя, зокрема, з’ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим ст.106 КАС України.

 Позовна заява не відповідає вимогам ст. 106 КАС України з наступних підстав.

Відповідно до ч. 4 ст. 106 КАС позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання.  

Згідно з ч. 5 ст. 106 КАС одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.   

Частина 2 ст.58 КАС України  встановлює, що повноваження законних представників підтверджуються документами, які стверджують займану ними посаду.

Адміністративний позов дочірнього підприємства «Запорізький Облавтодор» відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» підписаний директором дочірнього підприємства «Запорізький Облавтодор» відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» ОСОБА_1, але доказів що останній займає вказану посаду до адміністративного позову не додано.

Викладена обставина перешкоджає суду у вирішенні питання щодо можливості відкриття провадження у справі.

Відповідно до ч. 1 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

З огляду на викладене, суд дійшов висновку, що адміністративний позов  позивача слід залишити без руху.

Недоліки позовної заяви можуть бути усунені шляхом надіслання на адресу суду належним чином завірених документів, що підтверджують повноваження особи, яка підписала адміністративний позов.

Керуючись ст. ст.106, 108, 160, 164 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя,

 

УХВАЛИВ:

Позовну заяву дочірнього підприємства «Запорізький Облавтодор» відкритого акціонерного товариства «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» до Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Запоріжжя про визнання нечинними податкових повідомлень-рішень -  залишити без руху.

Встановити позивачу строк для усунення недоліків до  30 листопада 2011 року  

Роз’яснити позивачу, що відповідно до ст. 108 ч. 1 п. 1 КАС України, позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.  

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Запорізький окружний адміністративний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали (якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то в 5-денний строк з дня отримання цією особою копії ухвали) апеляційної скарги, з подачею її копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне  оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом  владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії  ухвали суду.

Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Суддя                              А.А. Щербак

Джерело: ЄДРСР 19379456
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку