open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
 

УХВАЛА

09 вересня 2010 р.

Справа

№2а-9684/10/0470

                                                  

          Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Потолова Г.В.,  розглянувши адміністративний позов  Управління пенсійного фонду України в Кіровському р-ні м. Дніпропетровська

до відповідача: Приватне підприємство "Дніпропетровський завод спецінструмента калібрів "Технопрогрес"

про стягнення боргу ,

ВСТАНОВИВ:

03.08.2010 року Прокурор Кіровського району м.Дніпропетровська звернувся до Дніпропетровського окружного адміністративного суду в інтересах держави в особі Управління ПФУ в Кіровському районі м. Дніпропетровська  з адміністративним  позовом про стягнення з ПП «Дніпропетровський завод спецінструмента калібрів «Технопрогрес»заборгованості по внескам на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування у сумі 7213грн. 41коп.

Ухвалою суду від 04.08.2010 року адміністративний позов залишено без руху зі встановленням строку для усунення недоліків до 04.09.2010 року. Позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом.

Ухвала суду від 04.08.2010р. отримана позивачем 20.08.2010р., що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення, наявного в матеріалах справи

Відповідно до п.1 ч.3 ст.108 КАС України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.

За наведених обставин, суд вважає за необхідне повернути позовну заяву позивачу разом з усіма доданими до неї матеріалами.

На підставі викладеного, керуючись ч.3 ст.108, ст.ст.165, 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Прокурора Кіровського району м.Дніпропетровська в інтересах   держави    в    особі   Управління    Пенсійного   фонду  України  в Кіровському районі м.Дніпропетровська до Приватного підприємства «Дніпропетровський завод спецінструмента калібрів «Технопрогрес»про стягнення заборгованості по внескам на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування - повернути позивачу.

Роз’яснити позивачу, що відповідно до ч.6 ст.108 КАС України, залишення позовної заяви без руху або повернення позовної заяви не позбавляють права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку  подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення  ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.

Суддя

                       

Г

. В. Потолова

 

Джерело: ЄДРСР 15157394
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку