open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
 

УХВАЛА

13 вересня 2010 р.

Справа

№2а-7660/10/0470

                                                  

          Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Потолова Г.В.,  розглянувши адміністративний позов  ОСОБА_1

до відповідача: Відділ державної виконавчої служби Дніпропетровського районного управління юстиції у Дніпропетровській області в особі державного виконавця Єгорова Д.Ю.

про скасування постанови ,

ВСТАНОВИВ:

02.07.2010 року ОСОБА_1 звернулася до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Відділу державної виконавчої служби Дніпропетровського районного управління юстиції Головного управління юстиції у Дніпропетровській області в особі державного виконавця Єгорова Дмитра Юрійовича про поновлення строку для звернення до суду та скасування постанови державного виконавця від 23.04.2010р. про призначення експерта для участі у виконавчому провадженні.

Ухвалою суду від 05.07.2010 року адміністративний позов залишено без руху зі встановленням строку для усунення недоліків до 05.08.2010 року. Позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом.

Зазначена ухвала направлена судом на адресу позивача, а саме: рекомендованим листом з повідомленням про вручення. Проте, до встановленого строку поштове повідомлення про отримання позивачем ухвали суду від 05.07.2010 року на адресу останнього не надійшло і 31.08.2010 року повернулося до суду у зв’язку із закінченням терміну зберігання.

Ухвалою суду від 06.08.2010 року продовжено строк для усунення недоліків позовної заяви до 06.09.2010року, проте позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом.

Ухвала суду від 06.08.2010р. отримана позивачем 21.08.2010р., що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення, наявного в матеріалах справи..

Відповідно до п.1 ч.3 ст.108 КАС України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.

За наведених обставин, суд вважає за необхідне повернути позовну заяву позивачу разом з усіма доданими до неї матеріалами.

На підставі викладеного, керуючись ч.3 ст.108, ст.ст.165, 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Відділу державної виконавчої служби Дніпропетровського районного управління юстиції Головного управління юстиції у Дніпропетровській області в особі державного виконавця Єгорова Дмитра Юрійовича про скасування постанови - повернути позивачу.

Роз’яснити позивачу, що відповідно до ч.6 ст.108 КАС України, залишення позовної заяви без руху або повернення позовної заяви не позбавляють права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку  подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення  ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.

Суддя

                       

Г

. В. Потолова

 

Джерело: ЄДРСР 15157391
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку