open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Козелецький районний суд

Чернігівської області

смт. Козелець, вул. Леніна, 7

__________________________________________________________________________________________________________

                                                                                                       Справа №2-н/2508/40/2011

С у д о в и й   н а к а з

7 квітня 2011 року                                                                                              смт. Козелець

Суддя Козелецького районного суду Чернігівської області Соловей В.В., розглянувши заяву Відкритого акціонерного товариства «Укртелеком»м. Києва в особі Чернігівської філії ВАТ «Укртелеком»м. Чернігова до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості з оплати за користування послугами електрозв’язку відповідно до договору № 9541 від 7 грудня 2006 року про надання послуг електрозв’язку і ст. 36 Закону України «Про телекомунікації»,

н а к а з у ю:

          1.Стягнути із ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка зареєстрована у АДРЕСА_1 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1), на користь Відкритого акціонерного товариства «Укртелеком»м. Києва в особі Чернігівської філії ВАТ «Укртелеком»м. Чернігова, Проспект Миру, 28 (банківські реквізити: розрахунковий рахунок 26008518 в ЧОД АТ «Райффайзен банк «Аваль»м. Чернігова, МФО 353348, код 01189425) грошові кошти в розмірі 139 (сто тридцять дев’ять) гривень 04 копійки за надані послуги електрозв’язку, 3 (три) гривні 54 копійки інфляційних нарахувань за знецінення грошових знаків, 1 (одну) гривню 30 копійк як три проценти річних від прострочених сум, а також грошові кошти в розмірі 25 (двадцять п’ять) гривень 50 копійок судового збору і 30 (тридцять) гривень витрат за інформаційно-технічне забезпечення судового розгляду справи.

          2.Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу - Чернігівської філії ВАТ «Укртелеком» (14000, м. Чернігів, Проспект Миру, 28).

          3.Строк пред’явлення судового наказу до виконання –3 роки.

Суддя Козелецького районного суду                                                                 В.В. Соловей

Чернігівської області

          Відповідно до ст. 105 ЦПК України боржник  має  право  протягом  десяти днів з дня отримання копії судового наказу і доданих до неї документів подати заяву про його скасування. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами і посадовими особами, яким законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб.

          Відповідно до ст. 106 ЦПК України у  разі  ненадходження  від  боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред’явлення до виконання. Якщо суд за результатами  розгляду  заяви  про  скасування судового  наказу  прийняв  ухвалу  про  залишення  такої заяви без

задоволення або змінив судовий наказ, то судовий наказ чи змінений судовий наказ набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У  разі  подання  апеляційної  скарги  судовий  наказ чи судовий наказ, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

          Питання про прийняття заяви про скасування судового наказу до розгляду суд вирішує не пізніше наступного дня після її передачі визначеному судді. Заява про скасування судового наказу  розглядається судом протягом десяти днів із дня постановлення ухвали про прийняття такої заяви до розгляду відкритому судовому засіданні. Неявка осіб, належним чином повідомлений про час і місце розгляду заяви про скасування судового наказу, не перешкоджає розгляду такої заяви (ч. 4 і ч. 6 ст. 105-1 ЦПК України).

Суддя Козелецького районного суду                                                                 В.В. Соловей

Чернігівської області

Джерело: ЄДРСР 14692047
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку