open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30.11.10 р.Справа № Б34/334-10

Суддя господарського суду Дніпропетровської області Примак С.А.

при секретарі судового засідання Юдін О.П.

за участю представників сторін:

від кредитора - Обертович М.Г., дов. №34230-006 від 25.11.2010р.

від боржника - не з'явився

розглянувши справу

за заявою Державної податкової інспекції у Красногвардійському районі м. Дніпропетровська, м. Дніпропетровськ

до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "Транспортна компанія з іноземними інвестиціями "Улан-Інвест", м. Дніпропетровськ, вул. Чичеріна, 74

про визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

Провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Транспортної компанії з іноземними інвестиціями "Улан-Інвест", м. Дніпропетровськ, вул. Чичеріна, 74 (ЄДРПОУ 35164908) (далі боржника) порушено 05.11.10р. за заявою ДПІ у Красногвардійському районі м. Дніпропетровська, м. Дніпропетровськ відповідно до процедури, передбаченої статтею 52 Закону України ”Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (далі Закон).

Підставою для звернення до суду із заявою про порушення провадження у справі вказано те, що боржник має перед кредитором безспірну заборгованість, яка виникла у звязку з несплатою податкових зобовязань у розмірі 159 338,27 грн. За даними кредитора боржник відсутній за місцезнаходженням та з 12.05.2009р. не звітує до ДПІ.

Представник боржника у судове засідання не зявився, відзиву на заяву та витребуваних документів не надав.

Вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення представника кредитора, оглянувши оригінали документів, господарський суд встановив наступне.

Згідно зі ст.52 Закону у разі, якщо громадянин-підприємець-боржник або керівні органи боржника-юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларації, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від його вимог до боржника та строку виконання зобовязань.

Господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором ініціюючого кредитора за згодою останнього.

Заборгованість боржника перед кредитором підтверджується матеріалами справи, доказів її погашення боржником не надано.

Ст. 16 Закону України ”Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” передбачено, що з метою забезпечення органів державної влади та учасників цивільного обороту достовірною інформацією про юридичних осіб та фізичних осіб (підприємців) створюється ЄДР, який містить відомості щодо місцезнаходження юридичної особи, дати та номеру записів про внесення змін до нього, дати видачі або зміни свідоцтва про державну реєстрацію, дані про установчі документи, дати та № записів про внесення змін до них, про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням, тощо.

Відповідно до вимог ч.ч.1, 3 ст.18 Закону України ” Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”, якщо відомості, які підлягають внесенню до ЄДР були внесені до нього, то такі відомості вважаються достовірними і можуть бути використані в спорі з третьою особою, доки до них не внесено відповідних змін. Якщо відомості, які підлягають внесенню до ЄДР, не були до нього внесені, вони не можуть бути використані в спорі з третьою особою. Вказаний Закон, також, визначає порядок внесення до ЄДР записів про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням, які здійснюються державним реєстратором (п.7 ст.19 вищевказаного закону).

Боржник за юридичною адресою відсутній, фактична адреса не відома. В підтвердження відсутності керівних органів боржника-юридичної особи за місцезнаходженням кредитором подано витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців станом на 28.10.2010р., довідка серії АЕ №296443 від 28.10.2010р

Згідно довідки ДПІ у Красногвардійському районі м. Дніпропетровська №34138/10/28-1-13 від 24.11.2010р. остання декларація про доходи була подана боржником 12.05.2009р.

Таким чином, ініціюючим кредитором надано належні докази безспірності вимог, неплатоспроможності боржника та відсутності останнього за місцезнаходженням.

Згоду на призначення ліквідатором по даній справі надано арбітражним керуючим Федько Н.О..

Враховуючи викладене, господарський суд прийшов до висновку про необхідність визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури строком на шість місяців, призначення ліквідатором арбітражного керуючого Федько Наталію Олександрівну (АДРЕСА_1, ліцензія АВ №НОМЕР_1).

Ліквідатора слід зобовязати:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всім відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

-у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону.

Після завершення заходів ліквідаційної процедури ліквідатор має подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Керуючись ст.ст. 22-32, 52 Закону України ”Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Визнати Товариство з обмеженою відповідальністю "Транспортна компанія з іноземними інвестиціями "Улан-Інвест", м. Дніпропетровськ, вул. Чичеріна, 74 (ЄДРПОУ 35164908) - банкрутом.

Відкрити ліквідаційну процедуру у справі строком на шість місяців.

Ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю "Транспортна компанія з іноземними інвестиціями "Улан-Інвест", м. Дніпропетровськ, вул. Чичеріна, 74 призначити арбітражного керуючого Федько Наталію Олександрівну (АДРЕСА_1, ліцензія АВ №НОМЕР_1).

З метою виявлення кредиторів, перевірки наявності грошових коштів на всіх рахунках, відкритих банкрутом, у банківських установах, ДПІ у Красногвардійському районі м. Дніпропетровська у строк до 30.12.10 р. надати господарському суду та ліквідатору дані про рахунки, відкриті банкрутом, та наявність податкового боргу.

Зобовязати ліквідатора:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів банкрута, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

-у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону;

-після завершення заходів ліквідаційної процедури подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс 30.05.2011р.

Копію цієї постанови направити органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків та зборів (обовязкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для доручення до справи про банкрутство.

Суддя
С.А. Примак

Джерело: ЄДРСР 13471298
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку