Справа № 712/6399/23
Номер провадження 2/699/332/23
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03.11.2023 рокум.Корсунь-Шевченківський
Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області
В складі: головуючого Гусарової В.В., при секретарі Луценко А.В., розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Корсунь-Шевченківський цивільну справу за позовом Корсунь-Шевченківський районний суд Черкаської області у складі: головуючого Гусарової В.В., при секретарі Луценко А.В..
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Корсунь-Шевченківський Черкаської області цивільну справу за позовом АТ "СЕНС БАНК" (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 100, ЄДРПОУ: 23494714) в інтересах якого діє Луньова Анна Геннадіївна ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Приватного нотаріуса Черкаського районного нотаріального округу Черкаської області Старовойтова Олександра Сергійовича (бульвар Шевченка, 107, м. Черкаси), ОСОБА_1 ( АДРЕСА_2 ,РНОКПП НОМЕР_2 ),третя особа Приватний виконавець виконавчого округу Черкаської області Бурмага Євгеній Анатолійович (Черкаська область, м. Черкаси, вулиця Смілянська, будинок 23, офіс 36/1) про скасування постанови приватного нотаріуса та зобов`язання вчинити певні дії
ВСТАНОВИВ:
Сторони були належним чином повідомлені про час та місце судового засідання, до суду не з`явились. Представник позивача подала заяву про проведення підготовчого судового засідання без її участі.
Представник відповідача, належним чином повідомлений про час та місце судового засідання, до суду не з`явився, просив розглянути справу без його участі, подовжити строк на надання відзиву ( в зв`язку з тим, що відповідачка лікувалась і не могла вчасно подати відзив), при цьому надав документи, що обґрунтовують клопотання та докази направлення клопотання сторонам.
Суд ухвалив проводити судове засідання без участі сторін та на підстав ст. 247 ч.2 ЦПК України без фіксації процесу технічними засобами.
Розглянув клопотання сторони відповідача ОСОБА_1 про подовження строку на надання відзиву, суд дійшов висновку, що у відповідності до ст.178 ч.7 ЦПК України, так як відповідачка обґрунтувала поважність порушення строку на подання відзиву ( і сторони не направили до суду заперечень проти цього), вказаний строк необхідно подовжити , а відзив відповідача ОСОБА_1 прийняти та вивчати його при розгляді справи по суті.
Під час проведення підготовчого провадження суд:
- з`ясував відсутність заяв про відвід складу суду та підстав для самовідводів ;
- з`ясовано, що сторони не надали заяви щодо укладення мирової угоди, передання справи на розгляд третейського суду та не звертались до суду для проведення врегулювання спору за участю судді;
- встановив порядок з`ясування обставин, на які посилаються сторони як на підставу своїх вимог або заперечень, порядок дослідження доказів, якими вони обґрунтовуються під час розгляду справи по суті ( вислухати пояснення сторін, дослідити письмові заяви і докази, надані сторонами);
Таким чином, суд дійшов висновку про те, що підготовче провадження проведено у повному обсязі, завдання підготовчого провадження виконані та необхідно призначити судове засідання для розгляду справи по суті.
Керуючись ст.197, 200, 247 ч.2 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
Продовжити строк подання відзиву стороні відповідача ОСОБА_1 та прийняти відзив від 24.10.2023 р.
По цивільній справі за позовом АТ "СЕНС БАНК" (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 100, ЄДРПОУ: 23494714) в інтересах якого діє ОСОБА_2 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Приватного нотаріуса Черкаського районного нотаріального округу Черкаської області Старовойтова Олександра Сергійовича (бульвар Шевченка, 107, м. Черкаси), ОСОБА_1 ( АДРЕСА_2 , РНОКПП НОМЕР_2 ), третя особа Приватний виконавець виконавчого округу Черкаської області Бурмага Євгеній Анатолійович (Черкаська область, м. Черкаси, вулиця Смілянська, будинок 23, офіс 36/1) про скасування постанови приватного нотаріуса та зобов`язання вчинити певні дії закінчити підготовче провадження та призначити судове засідання для розгляду справи по суті на 28 .11.2023 р. о 12-00 годині у відкритому судовому засіданні в Корсунь-Шевченківському районному суді Черкаської області .
Ухвала оскарженню не підлягає.
СуддяГусарова В. В.