open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Попередня

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

18.06.2014  № 100-р

Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками Самарівського сільського споживчого товариства села Самари Ратнівського району Волинської області та Самарівським сільським споживчим товариством села Самари Ратнівського району Волинської області

{Із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням
Національної служби посередництва і примирення
№ 153-р від 09.09.2014}

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", розділу 2.5 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 25.03.2014 № 21:

1. Зареєструвати колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками Самарівського сільського споживчого товариства села Самари Ратнівського району Волинської області та Самарівським сільським споживчим товариством села Самари Ратнівського району Волинської області з 13.06.2014 і присвоїти йому реєстраційний номер 029-14/03-В.

Підстава: подання відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області від 16.06.2014 № 01-03/01-69.

2. Зареєструвати такі вимоги найманих працівників:

{Першу вимогу знято з реєстрації згідно з Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення № 153-р від 09.09.2014}

"1. Відповідно до пункту 3.4 Колективного договору виплату заробітної плати проводити два рази у місяць до 20 та 1 числа.

2. Відповідно до пункту 5.1 Колективного договору забезпечити на робочому місці кожному працівникові безпечні і нешкідливі умови праці, які відповідають вимогам нормативних актів по охороні праці та техніки безпеки.

3. Надавати працівникам, які працюють в важких та шкідливих умовах праці, додаткові відпустки відповідно до додатку № 7 Колективного договору.".

3. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

4. Відділенню Національної служби посередництва і примирення у Волинській області забезпечити сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору (конфлікту) в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року № 1258/98, із змінами.

5. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників Самарівського сільського споживчого товариства села Самари Ратнівського району Волинської області, Самарівському сільському споживчому товариству села Самари Ратнівського району Волинської області, Самарівському сільському голові Ратнівського району Волинської області, Ратнівській районній державній адміністрації Волинської області, Волинській обласній державній адміністрації, Волинській обласній раді, відділенню Національної служби посередництва і примирення у Волинській області.

Голова

О. Окіс

{Текст взято з сайту НСПП http://www.nspp.gov.ua/}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: