open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Нечинна

ПРЕЗИДІЯ ВИЩОЇ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ УКРАЇНИ
ПРЕЗИДІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

13.02.2008  № 1-01/2/1-7/1-66

{Постанова втратила чинність на підставі Наказу Міністерства освіти і науки № 346/16 від 29.03.2016}

Про координацію тем дисертаційних досліджень здобувачів наукових ступенів докторів і кандидатів педагогічних та психологічних наук

З метою підвищення якості дисертаційних досліджень з педагогічних і психологічних наук, оцінювання наукової значущості тематики дисертаційних досліджень у цих галузях згідно з вимогами Порядку присудження наукових ступенів і присвоєння вченого звання старшого наукового співробітника, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 7 березня 2007 р. № 423, та запобігання дублювання наукових досліджень Президія Вищої атестаційної комісії України та Президія Академії педагогічних наук України ПОСТАНОВЛЯЮТЬ:

1. Рекомендувати вченим радам наукових установ і вищих навчальних закладів після розгляду й схвалення тем докторських та кандидатських дисертацій з педагогічних і психологічних наук направляти матеріали для узгодження тем у Міжвідомчу раду з координації наукових досліджень з педагогічних і психологічних наук в Україні (далі - Рада), яка функціонує при АПН України.

2. Тематика дисертаційних досліджень узгоджується в Раді за паспортами наукових спеціальностей у галузі педагогічних та психологічних наук, затверджених відповідними постановами Президії ВАК України.

3. Для узгодження подаються такі матеріали:

а) по докторських дисертаціях: витяг із рішення вченої ради про схвалення теми; наукове обґрунтування теми дослідження; список основних наукових праць після захисту кандидатської дисертації; назву теми кандидатської дисертації; короткі відомості про здобувача;

б) по кандидатських дисертаціях: витяг із рішення вченої ради про схвалення теми; наукове обґрунтування теми дисертаційного дослідження; короткі відомості про здобувача.

4. Розгляд Радою тем докторських дисертацій відбувається за присутності на засіданні здобувача.

5. Спеціалізованим ученим радам із правом прийняття до захисту та проведення захистів дисертацій в галузі педагогічних і психологічних наук при розгляді питання про прийом до захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук рекомендується враховувати погодження тем Радою.

6. Інформацію про теми, погоджені Радою, розміщувати на сайті АПН України (www.apsu.org.ua).

7. Уважати такою, що втратила чинність, Постанову Президії Головної ради ВАК України та Президії АПН України «Про співробітництво у галузі координації тем здобувачів наукових ступенів докторів і кандидатів педагогічних та психологічних наук» від 22.12.94/26.10.94, № 34/18,1-7/9-64.

Голова ВАК України

В.Ф. Мачулін

Президент АПН України

В.Г. Кремень

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: