open
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
Чинний

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

03.11.2016  № 224

Про запровадження автоматизованої системи діловодства "ДО-ДСА" та Реєстру судових справ ДСА України

Відповідно до статей 152, 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" НАКАЗУЮ:

1. Запровадити в Державній судовій адміністрації України та територіальних управліннях Державної судової адміністрації України автоматизовану систему діловодства "ДО-ДСА" (далі - Система) для забезпечення обміну офіційними електронними документами, опрацювання вхідної та вихідної кореспонденції.

2. Запровадити в Державній судовій адміністрації України та територіальних управліннях Державної судової адміністрації України автоматизовану систему "Реєстр судових справ Державної судової адміністрації України" (далі - РСС ДСА України).

3. Управлінню організаційного забезпечення та контролю Державної судової адміністрації України (Парубченко Т.В.), управлінню з питань об'єктів державної власності Державної судової адміністрації України (Галівець І.В.), територіальним управлінням Державної судової адміністрації України:

1) вжити заходів щодо встановлення Системи;

2) визначити відповідальних працівників за ведення Системи;

3) здійснити підготовку приміщень та технічних засобів, необхідних для експлуатації Системи.

4. Управлінню організаційного забезпечення та контролю Державної судової адміністрації України (Парубченко Т.В.), територіальним управлінням Державної судової адміністрації України спільно з Державним підприємством "Інформаційні судові системи" (Живаєв В.І.) організувати проведення практичних занять з питань організації роботи в Системі з відповідальними працівниками Державної судової адміністрації України та територіальних управлінь Державної судової адміністрації України.

5. Управлінню організаційного забезпечення та контролю Державної судової адміністрації України (Парубченко Т.В.), територіальним управлінням Державної судової адміністрації України забезпечити контроль за проведенням практичних занять.

6. Юридичному управлінню Державної судової адміністрації України (Пристрома Є.В.), територіальним управлінням Державної судової адміністрації України з питання запровадження РСС ДСА України:

1) визначити посадових осіб, відповідальних за організацію роботи з ведення та реєстрації в РСС ДСА України судових справ, в яких учасниками судового процесу виступають Державна судова адміністрація України та/або територіальні управління Державної судової адміністрації України;

2) забезпечити оперативну (не пізніше наступного робочого дня з дня надходження відповідних документів) реєстрацію в РСС ДСА України документів, що містять інформацію стосовно судових справ, в яких учасниками судового процесу виступають Державна судова адміністрація України та/або територіальне управління Державної судової адміністрації України;

3) у термін до 30 грудня 2016 року забезпечити реєстрацію в РСС ДСА України документів, що містять інформацію стосовно судових справ, в яких учасниками судового процесу виступають Державна судова адміністрація України та/або територіальне управління Державної судової адміністрації України, дата відкриття провадження в суді першої інстанції в яких відбулася після 1 січня 2010 року;

4) у термін до 16 січня 2017 року територіальним управлінням Державної судової адміністрації України надати інформацію до юридичного управління Державної судової адміністрації України на паперових носіях про виконання підпунктів 1-3 цього пункту.

7. Юридичному управлінню Державної судової адміністрації України (Пристрома Є.В.) здійснювати контроль за веденням РСС ДСА України територіальними управліннями Державної судової адміністрації України.

8. Розпочати промислову експлуатацію Системи та РСС ДСА України в Державній судовій адміністрації України та територіальних управліннях Державної судової адміністрації України з 15 листопада 2016 року.

9. Управлінню організаційного забезпечення та контролю Державної судової адміністрації України (Парубченко Т.В.) довести цей наказ у триденний строк з дня його видання до територіальних управлінь Державної судової адміністрації України, керівників самостійних структурних підрозділів Державної судової адміністрації України.

10. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В.М.) розмістити цей наказ на офіційному сайті Державної судової адміністрації України у розділі "Нормативно-правова база".

11. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної судової адміністрації України Булку О.А.

Голова Державної судової
адміністрації УкраїниЗ. Холоднюк

{Текст взято з сайту ДСА України http://dsa.court.gov.ua}

  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: