МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 223 від 09.11.2000м.Київ
vd20001109 vn223
Про організацію впровадження системи моніторингуреформування та реструктуризації сільськогосподарських
підприємств України
З метою запровадження системи моніторингу реформування та
реструктуризації сільськогосподарських підприємств України,
Н А К А З У Ю:
1. Департаменту реформування сільського господарства
(Кухарук), Міністерству агропромислового комплексу Автономної
Республіки Крим, головним управлінням сільського господарства і
продовольства обласних державних адміністрацій забезпечити з
01.11.2000 р. експериментальне впровадження системи моніторингу
реформування та реструктуризації сільськогосподарських підприємств
на базі господарств, визначених в додатку 1. 2. Департаменту реформування сільського господарства до
15.11.2000 р. провести зі спеціалістами обласних центрів
реформування сільського господарства тренінг з питань
запровадження системи моніторингу реформування та реструктуризації
сільськогосподарських підприємств України. 3. Міністерству агропромислового комплексу Автономної
Республіки Крим, головним управлінням сільського господарства і
продовольства обласних державних адміністрацій забезпечити з
15.11.2000 р. функціонування електронного зв'язку з Департаментом
реформування сільського господарства (e-mail: agroref@
public.ua.net). 4. Департаменту реформування сільського господарства в І
кварталі 2001 р. узагальнити результати експлуатації системи
моніторингу, уточнити, при необхідності, форми для дослідження і
запровадити систему моніторингу реформування та реструктуризації
сільськогосподарських підприємств для всіх господарств України. 5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника
Міністра Шмідта Р.М.
Міністр І.Кириленко
Додаток 1до наказу Міністерства
аграрної політики
України
господарств, визначених для експериментального
впровадження системи моніторингу реформування
та реструктуризації
------------------------------------------------------------------ | | | Район та | | | N | Область |назва підприємства |Населений пункт | |з/п| | | | |---+----------------+----------------------+--------------------| | 1 | 2 | 3 | 4 | |---+----------------+----------------------+--------------------| | |Автономна |Красногвардійський | | | |Республіка Крим |район | | |---+----------------+----------------------+--------------------| |1. | |СТОВ "Дружба народів" |с. Петрівка | |2. | |СПК "Україна" |с. Мускатне | |3. | |АФ "Нива" |с. Мар'янівка | |4. | |СПК ім.Калініна |с. Калініно | | | |Красноперекопський | | | | |район | | |5. | |ТОВ "Дніпровський" |с. Вишнівка | |6. | |ТОВ "Північний" |с. Червоноармійське | |7. | |ПСП "Нива" |с. Братське | |8. | |СВК "Надія" |с. Пошана | | | |Ленінський район | | |9. | |СТОВ "Золотий колос" |с. Калинівка | |10.| |СВК "Ініціатива" |с. Челядіново | |11.| |ТОВ "Марфовський" |с. Марфовка | |12.| |СПК "Приозерний" |с. Приозерне | | | |Сімферопольський | | | | |район | | |13.| |АООО "Радянська |с. Чистеньке | | | |Україна" | | |14.| |СООО "Кримтеплиця" |с. Молодіжне | |15.| |АФ "Приміська" |с. Богданівка | |16.| |СВК "Батьківщина" |с. Новоандріївка | |---+----------------+----------------------+--------------------| | |Вінницька |Бершадський район | | |---+----------------+----------------------+--------------------| |1. | |ПП "Війтівське" |с. Війтівка | |2. | |ТОВ "Джулинка" |с. Джулинка | |3. | |СВК "Нива" |с. Сумівка | |4. | |ТОВ "Флора" |с. Флорине | | | |Іллінецький район | | |5. | |СТОВ ім.Шевченка |смт. Іллінці | |6. | |СТОВ "Україна" |с. Тягун | |7. | |СТОВ "Зоря" |с. Павлівка | |8. | |ПОП "Якубівка" |с. Якубівка | | | |Калинівський район | | |9. | |СВК "Родина" |с. Глинськ | |10.| |СТОВ "Україна" |с. Комунарівка | |11.| |ПОП "Радівське" |с. Радівка | |12.| |СТОВ "Промінь" |с. Черепашинці | | | |Немирівський район | | |13.| |ПСП "Вишковецьке" |с. Вишківці | |14.| |СТОВ |с. Гостинне | | | |ім. Б. Хмельницького | | |15.| |СТОВ "Україна" |с. Кірово | |16.| |Агрокооператив |с. Чуків | | | |"Золота нива" | | |---+----------------+----------------------+--------------------| | |Волинська |Горохівський район | | |---+----------------+----------------------+--------------------| |1. | |ПСП ім.Шевченка |с. Угринів | |2. | |СВК "Русь" |с. Мирне | |3. | |СВК "Райдуга" |с. Терешківці | |4. | |СВК ім. Івана Франка |с. Губин | | | |Луцький район | | |5. | |СПП "Дружба" |с. Волотин | |6. | |СПП "Несвіч" |с. Несвіч | |7. | |СЗАТ "Зоря" |с. Зоря | |8. | |СПП "Рать" |с. Ратнів | | | |Ратнівський район | | |9. | |СВК "Україна" |с. Прохід | |10.| |СВК "Прогрес" |с. Видраниця | |11.| |СВК "Кортелівський" |с. Кортеліси | |12.| |СВК "Прниківський" |с. Гірники | | | |Рожищенський район | | |13.| |СВК "Промінь" |с. Немир | |14.| |СВК "Кременець" |с. Кременець | |15.| |ТОВ "Світанок" |с. Щурин | |16.| |СВК ім. Ватутіна |с. Топольне | |---+----------------+----------------------+--------------------| | |Дніпропетровська|Томаківський район | | |---+----------------+----------------------+--------------------| |1. | |ПП агрофірма "Перше |смт. Томаківка | | | |Травня" | | |2. | |ПП агрофірма |с. Вишетарасівка | | | |"Борисфен" | | |3. | |ТОВ "Птахопром" |смт. Томаківка | |4. | |ТОВ "Славутич" |с. Виводово | | | |Синельниківський | | | | |район | | |5. | |АТЗТ "Агро-Союз" |с. Майське | |6. | |С(Ф)Г "Рой" |с. Луб'янка | |7. | |СВК "Миролюбівське" |с. Миролюбівка | |8. | |ТОВ |с. Новоалександрівка| | | |"Новоалександрівське" | | | | |Апостолівський район | | |9. | |ПВФ "Агроцентр" |с. Запорізьке | |10.| |ТОВ "Кам'янське" |с. Кам'янка | |11.| |ТОВ "Співдружність" |с. Вільне | |12.| |Дніпропетровський |м. Апостолово | | | |хлібокомбінат N 2 | | | | |(об'єднав 5 | | | | |господарств) | | | | |Магдалинівський район | | |13.| |ТОВ "Агро-Овен" |с. Оленівка | |14.| |ПП "Котівка" |с. Котівка | |15.| |СВК "Дружба" |с. Казначеївка | |16.| |ТОВ "Укрсільгосппром" |с. Шевське | |---+----------------+----------------------+--------------------| | | Донецька |Костянтинівський район| | |---+----------------+----------------------+--------------------| |1. | |СТОВ "Першотравневе" |с. Торське | |2. | |СТОВ "Імпульс" |м. Костянтинівка | |3. | |СТОВ "Правда" |с. Правдівка | |4. | |СТОВ "Світанок" |с. Яблунівка | | | |Добропільський район | | |5. | |ЗАТ ім. Шевченка |с. Кам'янка | |6. | |ТОВ ім. Чапаєва |с. Новофедорівка | |7. | |ТОВ "Святогорівка" |с. Святогорівка | |8. | |ТОВ "Світле" |с. Світле | | | |Красноармійський район| | |9. | |СТОВ "Промінь" |с. Новотроїцьке | |10.| |СТОВ "Лисівське" |с. Лисівка | |11.| |СТОВ "Дружба" |с. Дачне | |12.| |СТОВ "Родина" |с. Успенівка | | | |Мар"їнський район | | |13.| |СТОВ "Елвіко-Гігант" |с. Острівське | |14.| |СТОВ "Жовтневе" |с. Єлизаветівка | |15.| |СТОВ "Богоявленське" |с. Добровілля | |16.| |СТОВ "Костянтинівське"|с. Костянтинівка | |---+----------------+----------------------+--------------------| | |Житомирська |Новоград-Волинський | | | | |район | | |---+----------------+----------------------+--------------------| |1. | |ПСП "Граніт" |с. Токарів | |2. | |СТОВ |с. Повчино | | | |ім. Б. Хмельницького | | |3. | |П/ПО/СП "Світоч" |с. В. Молодьків | |4. | |П/ПО/СП "Золота нива" |с. Середня Деражня | | | |Попільнянський район | | |5. | |Приватна агрофірма |с. Єрчики | | | |"Єрчики" | | |6. | |ПСП "Саверці" |с. Саверці | |7. | |ПСП "Україна" |с. Почуйки | |8. | |ПСП ім. Цюрупи |с. Андрушки | | | |Бердичівський район | | |9. | |СТОВ "Еліта" |с. Семенівка | |10.| |СТОВ "Лада" |с. Маркуші | |11.| |СТОВ "Урожай" |с. Скаківка | |12.| |СТОВ "Хлібороб" |с. Садки | | | |Ружинський район | | |13.| |СФГ "Мусіївське" |с. Мусіївка | |14.| |СФГ "Бистрик" |с. Бистрик | |15.| |СВК "Іскра" |с. Дерганівка | |16.| |СВК "Ружинський" |смт Ружин | |---+----------------+----------------------+--------------------| | |Закарпатська |Берегівський район | | |---+----------------+----------------------+--------------------| |1. | |СТОВ "Дружба" |с. Оросієво | |2. | |СТОВ "Берег-Касонь" |с. Запсонь | |3. | |СТОВ "Колос" |с. В.Бийгань | |4. | |СТОВ "Наталіє" |с. Батєво | | | |Виноградівський район | | |5. | |ТОВ "Дяківське" |с. Дяково | |6. | |ПСП "Ардовецьке" |с. Підвиноградів | |7. | |СТОВ "Русь" |с. Чорнотисів | |8. | |ТОВ "Агрофірма |с. Петрове | | | |"Прикордонник" | | | | |Мукачівський район | | |9. | |СТОВ "Клячанівське" |с. Іванівці | |10.| |СГ ТОВ "Хлібороб |с. Ракошино | | | |Ракошино" | | |11.| |СТОВ "Карпати" |с. Чинадієво | |12.| |СТОВ "Нове життя" |с. Дерцен | | | |Ужгородський район | | |13.| |ПСП "Ватра" |с. Концово | |14.| |АВТФ "Нива ЬТВ" |с. Коритняни | |15.| |ТОВ "Прогрес" |с. М. Геєвці | |16.| |СТОВ |с. В. Добронь | | | |"Великодобронське" | | |---+----------------+----------------------+--------------------| | |Запорізька |Вільнянський район | | |---+----------------+----------------------+--------------------| |1. | |СВК "Таврія" |с. Любимівка | |2. | |ТОВ "Колос" |с. Купріянівка | |3. | |ВАТ "Петро- |с. П-Михайлівка | | | |Михайлівське" | | |4. | |АФ "Жовтневий" |с. Дніпровка | | | |Куйбишевський район | | |5. | |ТОВ "40 років Жовтня" |смт. Куйбишево | |6. | |ТОВ "Придонецьке" |с. Шевченківське | |7. | |ТОВ "Водяне" |с. Титове | |8. | |СВК "Зірка" |с. Білоцерківка | | | |Михайлівський район | | |9. | |СВК "Україна" |смт. Михайлівка | |10.| |АФ ім.Мічуріна |смт. Михайлівка | |11.| |ТОВ "Прапор" |смт. Михайлівка | |12.| |СВК ім.Чапаєва |с. Любимівка | | | |Велико-Білозерський | | | | |район | | |13.| |СВК "Україна" |с. Новоказанкувате | |14.| |ПСП "Прогрес" |с. Салтичія | |15.| |ТОВ "Богдан |с. Широкий Яр | | | |Хмельницький" | | |16.| |ПСП "Дом" |С. Хмельницьке | |---+----------------+----------------------+--------------------| | |Івано- |Богородчанський район | | | |Франківська | | | |---+----------------+----------------------+--------------------| |1. | |ФГ "Світанок" |с. Саджава | |2. | |СГВК ім. Франка |с. Іванківка | |3. | |СГВК "Бистриця" |с. Грабівці | |4. | |СГВК "Нива" |с. Нивочин | | | |Городенківський район | | |5. | |СВК "Вербівський" |с. Вербівці | |6. | |СГВК "Поточещанський" |с. Поточещанське | |7. | |СГВК "Дружба" |с. Виноград | |8. | |ПП "Барва" |с. Чернелица | | | |Коломийський район | | |9. | |ПСП "Незалежність" |с. Старий Гвіздень | |10.| |СГК ім. Шевченка |с. Джурків | |11.| |СГК "Гвіздець" |смт. Гвіздець | |12.| |СТОВ АФ "Галиччина" |с. Матвіївці | | | |Рожнятівський район | | |13.| |ПОА "Нове життя" |с. Креховичі | |14.| |ПОП "Зоря" |с. Берлоги | |15.| |ТОВ "Нива" |с. Брошнів | |16.| |ПАФ ім. Шевченка |с. Цінява Гвіздець | |---+----------------+----------------------+--------------------| | |Кіровоградська |Голованівський район | | |---+----------------+----------------------+--------------------| |1. | |ТОВ А/Ф "Весна" |с. Межирічка | |2. | |ТОВ "Капітанка" |с. Капітанка | |3. | |ТОВ А/Ф "Липовеньке" |с. Липовеньке | |4. | |СВК "Мир" |с. Пушкове | | | |Добровеличківський | | | | |район | | |5. | |СВК "Перчунівське" |с. Перчунове | |6. | |ТОВ "Діалог" |с. Юр'ївка | |7. | |ПП агрофірма-21 |с. Ново-Петрівка | |8. | |ТОВ А/Ф "Зоря" |с. Карбівка | | | |Кіровоградський район | | |9. | |СТОВ ім. Фрунзе |с. Оситняжка | |10.| |ЗАСТ "Олексіївське" |с. Олексіївка | |11.| |СФГ "Покровське" |с. Покровка | |12.| |СВК "Нива" |с. Бережинка | | | |Новоукраїнський район | | |13.| |ПАФ "Україна" |с. Шишкіно | |14.| |ЗАСТ "Рівнянське" |с. Рівне | |15.| |СФГ "Рекорд" |с. Іванці | |16.| |ТОВ "Україна-Н" |с. Новоєгорівка | |---+----------------+----------------------+--------------------| | |Київська |Миронівський район | | |---+----------------+----------------------+--------------------| |1. | |СТОВ "Шандра" |с. Шандра | |2. | |СТОВ "Яхни" |с. Яхни | |3. | |ЗАТ "Юхни" |с. Юхни | |4. | |СТОВ "Україна" |с. Козин | | | |Ставищенський район | | |5. | |ПСП "Прогрес" |с. Іванівка | |6. | |ТОВ "Журавлицьке" |с. Журавлиха | |7. | |ПСП "Кривець" |с. Кривець | |8. | |ПСП "Гейсиське" |с. Гейсиха | | | |Таращанський район | | |9. | |ПСП "Лісовичі" |с. Лісовичі | |10.| |ПСП "Промінь" |с. Салиха | |11.| |СП "Чапаївське" |с. Чапаївка | |12.| |ПСП "Лук'янівка" |с. Лук'янівка | | | |Обухівський район | | |13.| |ТДВ "Світанок" |с. Григорівка | |14.| |ТДВ "День урожаю" |с. Жуківці | |15.| |ФГ "Ніна" |с. Жуківці | |16.| |ПФ "Дружба" |с. Красне | |---+----------------+----------------------+--------------------| | | Луганська |Білокуракинський район| | |---+----------------+----------------------+--------------------| |1. | |ТОВ "Вікторія" |с. Нещеретове | |2. | |ТОВ "Зоря" |с. Дем'янівка | |3. | |ТОВ "Заповіт" |с. Курячівка | |4. | |ТОВ "Світанок" |с. Білокуракине | | | |Лутугинський район | | |5. | |ТОВ "Благодатна нива" |с. Біле | |6. | |ТОВ "Україна" |с. Челюскінець | |7. | |СТОВ "Авіс" |м. Луганськ | |8. | |ТОВ "Хлібороб" |с. Георгіївка | | | |Сватівський район | | |9. | |СФГ "Прогрес-10" |с. Мостки | |10.| |СФГ "Каштан" |с. Н. Дуванка | |11.| |ПП "Надія" |с. Райгородка | |12.| |ПП агрофірма імені |с. Свистунівка | | | |Шевченка | | | | |Станично-Луганський | | | | |район | | |13.| |ПП ім. 8 березня |с. Луцаки | |14.| |ПП "Деркул" |с. Камишне | |15.| |ПП "Нікольське" |с. Герасимівка | |16.| |ТОВ "Прапор" |с. В. Богданівка | |---+----------------+----------------------+--------------------| | | Львівська |Городоцький район | | |---+----------------+----------------------+--------------------| |1. | |КООП "Мілана" |с. Мшана | |2. | |ПАП "Милятин" |с. Милятин | |3. | |ПАП "АФ "Дружба" |с. Добряни | |4. | |ПАП "АФ Колос" |с. Завидовичі | | | |Мостиський район | | |5. | |ПОП "Прогрес" |с. Гусаків | |6. | |ТОВ "Мир" |с. Липники | |7. | |ТОВ "Дружба" |с. Пнікут | |8. | |ПАФ "Поповицьке" |с. Поповичі | | | |Сокальський район | | |9. | |ТОВ "Селекціонер" |с. Скоморохи | |10.| |ПАФ "Опілля" |с. Опільсько | |11.| |ПАФ ім. Хмельницького |с. Тудорковичі | |12.| |ПАФ "Волинь" |с. Княже | | | |Стрийський район | | |13.| |С/г "Золоті ворота" |с. Братківці | |14.| |ТОВ "Відродження" |с. Дашава | |15.| |ТОВ "Нива" |с. Конюхів | |16.| |ТОВ "Кавсько" |с. Кавсько | |---+----------------+----------------------+--------------------| | |Миколаївська |Очаківський район | | |---+----------------+----------------------+--------------------| |1. | |ЗАТ "Ольвія" |с. Порутіно | |2. | |СГВК "Лиманський" |с. Куцюрюб | |3. | |ТОВ "Україна" |с. Кам'янка | |4. | |СЗАТ "Дніпро" |с. Дмитрівка | | | |Братський район | | |5. | |ТОВ "Мічуріна" |с. Новокостянтинівка| |6. | |ПОП "Золота нива" |м. Новий Буг | |7. | |ССПП ім. Куйбишева |с. Новомар'ївка | |8, | |ЗАТ "Добробут" |с. Миролюбівка | | | |Снігурівський район | | |9. | |ПОП "Поляна" |с. Поляна | |10.| |СГВК "Комунар" |с. Ново-Петрівка | |11.| |СГВК "Великий Кут" |с. Кобзари | |12.| |СГВК "Свобода" |с. Вавілово | | | |Новобузький район | | |13.| |ПОП "Золота нива" |м. Новий Буг | |14.| |СГВК "Красная |с. Шевченко | | | |Баштанка" | | |15.| |ВАТ ім.Щорса |с. Софіївка | |16.| |ТОВ "Чкалова" |м. Новий Буг | |---+----------------+----------------------+--------------------| | |Одеська |Б.-Дністровський | | | | |район | | |---+----------------+----------------------+--------------------| |1. | |СКВ ім.Суворова |с. Петрівка | |2. | |ТОВАФ "Злагода" | | |3. | |СК "Світанок" |с. Ст. Царичанка | |4. | |СК "Надія" |с. Ст. Царичанка | | | |Біляївський район | | |5. | |ТОВ "Чорноморське" |с. Дачна | |6. | |ТОВ "Дальник" |с. Дальник | |7. | |ТОВ "Маяки" |с. Маяки | |8. | |ТОВ "Троїцьке" |с. Троїцьке | | | |Комінтерновський | | | | |район | | |9. | |СВК "Кубанський" |с. Кубанка | |10.| |ПСП "Широке" |с. Широке | |11.| |ЗАТ |с. Н. Миколаївка | | | |"Новомиколаївське" | | |12.| |ТОВ "Дружба" |с. Н. Вільшанка | | | |Овідіопольський район | | |13.| |ТОВ АФ "Нива" |м. Одеса | |14.| |ТОВ "Ніконій Агро" |с. Роксолани | |15.| |ТОВ "Маяк" |с. Дальник | |16.| |БСК "Зоря-2000" |с. Барабол | |---+----------------+----------------------+--------------------| | |Полтавська |Глобинський район | | |---+----------------+----------------------+--------------------| |1. | |ПСГП "Колос" |с. Опришки | |2. | |ПАФ "Прогрес" |с. Пузинова | |3. | |ПАФ "Вересень" |с. Погреби | |4. | |ПАФ "Манжелія" |с. Манжелія | | | |Карлівський район | | |5. | |ПСП "Перемога" |с. Верхня Ланка | |6. | |ПОСП ім.Фісуна |с. Лип'янівка | |7. | |ТОВ "Україна" |м. Карлівка | |8. | |СТОВ "Лан" |с. Нижня Ланка | | | |Новосанжарський район | | |9. | |ПАФ |с. Великі Слонці | | | |"Великосолонцівська" | | |10.| |ПАФ "Маячка" |с. Маячка | |11.| |ПАФ "Колос" |с. Галущина Гребля | |12.| |ПАФ "Перше травня" |с. Кунцево | | | |Шишацький район | | |13.| |АФ "Шишаки" |смт. Шишаки | |14.| |ЗСАТ "Обрій" |с. Михайлики | |15.| |СТОВ "Воскобійники" |с. Воскобійники | |16.| |ПО АФ "Зоря" |с. Ковердина Балка | |---+----------------+----------------------+--------------------| | |Рівненська |Лубенський район | | |---+----------------+----------------------+--------------------| |1. | |СВК "Привільне" |с. Привільне | |2. | |СВК "Прогрес" |с. Тараканів | |3. | |СВК "Жорнівський" |с. Жорнів | |4. | |ПСП "Україна" |с. Верба | | | |Дубровицький район | | |5. | |ПСП "Промінь" |с. Соломіївка | |6. | |СПП "Україна" |с. Удрицьк | |7. | |ПСП "Хлібороб" |с. Милячі | |8. | |СПП "Світанок" |с. Лютинськ | | | |Здолбунівський район | | |9. | |СФГ ім. Шевченка |с. Копитків | |10.| |ПСВ "Україна" |с. Здобиця | |11.| |СВК "Колос" |с. Урвенна | |12.| |СВК "Горинь" |с. Новосілки | | | |Рокитнівський район | | |13.| |СГПП "Абердин" |с. Томашгород | |14.| |СГПП "Злагода" |с. Березове | |15.| |СГПП "Рокитне" |с. Рокитно | |16.| |СФГ "Поліська Нива" |с. Дерть | |---+----------------+----------------------+--------------------| | |Сумська |Глухівський район | | |---+----------------+----------------------+--------------------| |1. | |ТОВ "Звенигородське" |с. Ястребщина | |2. | |ТОВ "Нива" |с. Суходіл | |3. | |ТОВ "Колос" |с. Горіле | |4. | |ПП "Слобідське" |с. В-Слобода | | | |Краснопільський район | | |5. | |ТОВ "Хвиля" |с. Осоївка | |6. | |ТОВ "Вікторія" |с. В. Бобрик | |7. | |ТОВ "Берегиня" |смт Краснопілля | |8. | |ТОВ "Ново-Дмитрівське"|с. Ново-Дмитрівка | | | |Сумський район | | |9. | |ТОВ АФ "Кровненська" |с. Кровно | |10.| |ПП "Гарант" |с. Олексіївка | |11.| |ТОВ "Северинівське" |с. Северинівка | |12.| |ПП "Вперед" |с. Миколаївка | | | |Тростянецький район | | |13.| |ТОВ "Україна" |с. Буймер | |14.| |ТОВ "Дружба" |с. Поляна | |15.| |ТОВ "Зоря" |с. Печини | |16.| |ТОВ "Нива" |с. Білка | |---+----------------+----------------------+--------------------| | |Тернопільська |Гусятинський район | | |---+----------------+----------------------+--------------------| |1. | |ТОВ "Промінь ЛТД" |с. Хоростків | |2. | |ПСГА "Нічлава" |с. Коцюбинці | |3. | |ТОВ "Хлібороб" |с. Увисла | |4. | |ТОВ "Постолівське" |с. Постолівка | | | |Зборівський район | | |5. | |ПАП "Беримівське" |с. Беримівці | |6. | |ПАП "Мрія" |с. Мильно | |7. | |ТОВ "Золотий колос" |с. Славна | |8. | |ТОВ "Галичина" |с. Плісняни | | | |Кременецький район | | |9. | |ПАП "Вірля" |с. Дунаїв | |10.| |ТОВ "Ранок" |с. Горинка | |11.| |СВК "Білокриницький" |с. Білокриниця | |12.| |ПАП "Гаї" |с. Великі Гаї | | | |Тернопільський район | | |13.| |ТОВ "Медобори" |с. Скоморохи | |14.| |ТОВ "Вікторія" |с. Байківці | |15.| |ПАП "Перемога" |с. Довжанка | |16.| |ТОВ "Агрокомплекс" |с. Дубівці | |---+----------------+----------------------+--------------------| | | Харківська |Богодухівський район | | |---+----------------+----------------------+--------------------| |1. | |ТОВ АФ "Березень" |с. Полкова Микитівка| |2. | |ФГ "Промінь" |с. Гусарівка | |3. | |СП ім.Шевченка |с. Вінницькі Івани | |4. | |ТОВ "Перемога" |м. Богодухів | | | |Валківський район | | |5. | |СВК "Надія" |с. Сидоренково | |6. | |ПСП "Промінь" |с. Високопілля | |7. | |ТОВ "Господар" |с. Коп'яги | |8. | |СВК "Україна" |с. Новий Мерчик | | | |Дергачівський район | | |9. | |ТОВ "Шевченківське" |с. Черкаська лозова | |10.| |ТОВ "Аграрій" |с. Руська Лозова | |11.| |ТОВ "Слобожанщина" |смт. Спатіне | |12.| |ТОВ "Вільне" |смт. Вільшани | | | |Зміївський район | | |13.| |АФ ім. Гагаріна |с. Шеудківська | |14.| |ТОВ "Геніївське" |с. Гінівка | |15.| |СВК "Шебелінський" |с. Дінець | |16.| |ТОВ "Колос" |с. Соколове | |---+----------------+----------------------+--------------------| | | Херсонська |Горностаївський район | | |---+----------------+----------------------+--------------------| |1. | |ЗАТ "Україна" |с. Ольгине | |2. | |ПОК "Дружба" |смт. Горностаївка | |3. | |ТОВ "Дніпро" |с. Каїри | |4. | |ВАТ "Придніпровський" |с. Горностаївка | | | |Генічеський район | | |5. | |ЗАТ ім. Шевченка |с. Дермарівка | |6. | |ПСП "Фрунзенське" |с. Фрунзе | |7. | |ТОВ "Нива" |с. Стокопани | |8. | |ПОП "Чонгар" |с. Чонгар | | | |Новотроїцький район | | |9. | |ТОВ "Світанок" |с. Сиваська | |10.| |СТОВ "Сепове" |с. Одрадівка | |11.| |СК ім. Леніна |с. Громівка | |12.| |ПСП АФ "Мир" |с. Горностаївка | | | |Каховський район | | |13.| |СВК "Світанок" |с. Костогризово | |14.| |ТОВ "Любимівське" |с. Любимівка | |15.| |ВАТ "Червоний Перекоп"|с. Червоний Перекоп | |16.| |ПСП "Хлібороб" | | |---+----------------+----------------------+--------------------| | |Хмельницька |Теофіпольський район | | |---+----------------+----------------------+--------------------| |1. | |ТОВ "Полква" |с. Новоставці | |2. | |СТОВ "Нива" |с. Поляхова | |3. | |СФГ "Кузьминці" |с. Кузьминці | |4. | |СТОВ ім.Гагаріна |с. Олійники | | | |Дунаєвецький район | | |5. | |СТОВ "Агрофірма |с. Маків | | | |"Україна" | | |6. | |СВК "Колос" |с. Ставище | |7. | |СТОВ "Агрофірма |с. Вихрівка | | | |"Козацька долина" | | |8. | |ТОВ "Відродження" |м. Дунаївці | | | |Красилівський район | | |9. | |СТОВ ім.Мічуріна |с. Маньківці | |10.| |СВК "Промінь" |с. Мала Клітна | |11.| |СТОВ "Колос" |с. Лагодинці | |12.| |СВК "Урожай" |с. Щиборівка | | | |Чемеровецький район | | |13.| |СВК "Пролісок" |с. Голенищево | |14.| |ПОП "Незалежність" |с. Гусятин | |15.| |СВК "Летава" |с. Летава | |16.| |СВК "Агрофірма |с. Андріївка | | | |"Ювілейна" | | |---+----------------+----------------------+--------------------| | |Черкаська |Золотоніський район | | |---+----------------+----------------------+--------------------| |1. | |ПСП "Плешкані" |с. Плешканці | |2. | |СТОВ "Прогрес" |с. Богуславець | |3. | |СТОВ "Перемога" |с. Хрущівка | |4. | |СТОВ "Маяк" |с. Піщана | | | |Смілянський район | | |5. | |СТОВ "Лан" |с. Плоске | |6. | |СТОВ "Тясмив" |с. Велика Яблунівка | |7. | |СТОВ "Надія" |с. Попівка | |8. | |СВК "Перемога" |с. Ковалиха | | | |Черкаський район | | |9. | |СТОВ "Іскра" |с. Байбузи | |10.| |СТОВ "Ломовате" |с. Сагунівка | |11.| |СТОВ "Промінь" |с. Червона Слобода | |12.| |СТОВ "Зоря" |с. Руська Поляна | | | |Чорнобаївський район | | |13.| |СТОВ ім. Устименка |с. Крутьки | |14.| |СТОВ "Лан" |с. Ляхоліти | |15.| |СТОВ "Україна" |с. Новоукраїнка | |16.| |СТОВ "Родина" |смт. Чорнобай | |---+----------------+----------------------+--------------------| | |Чернівецька |Глибоцький район | | |---+----------------+----------------------+--------------------| |1. | |ТОВ "Молодія" |с. Молодія | |2. | |ТОВ "Україна" |с. Тарашани | |3. | |ТОВ "Кам'янське" |с. Кам'янка | |4. | |ТОВ "Сірет-Агро" |с. Йорданешти | | | |Кельменецький район | | |5. | |ТОВ "Нива Л" |с. Лемківці | |6. | |КООП "Світанок" |смт Кельмінці | |7. | |ТОВ "Україна" |с. Лівинці | |8. | |ТОВ "Дружба" |с. Перківців | | | |Кіцманський район | | |9. | |СГК "Суховерхівський" |с. Суховерхи | |10.| |ТОВ "Южинецьке" |с. Южинець | |11.| |СГК "Світанок" |с. Нижні Станівці | |12.| |ТОВ "Промінь" |с. Берегомет | | | |Сторожинецький район | | |13.| |СГК "Зоря" |Нові Бросківці | |14.| |СГК "Карпати" |Банилів-Підгірний | |15.| |ТОВ "Нове життя" |Старі Бросківці | |16.| |СГК "Велико Кучурів" |Великий Кучерів | |---+----------------+----------------------+--------------------| | |Чернігівська |Козелецький район | | |---+----------------+----------------------+--------------------| |1. | |СВК ім.Розумовських |с. Лемеші | |2. | |СВК "Червона Україна" |с. Чемер | |3. | |СВК "Кіпті" |с. Кіпті | |4. | |ТОВ "Надія" |с. Сираї | | | |Срібнянський район | | |5. | |СВК "Світанок" |с. Гриціївка | |6. | |ТОВ "Обрій" |смт. Срібне | |7. | |СВК "Олексинський" |с. Олексинці | |8. | |ПСП "Сокиринське" |с. Сокиринці | | | |Чернігівський район | | |9. | |СВК "Андріївський" |с. Андріївка | |10.| |СВК "Терехівка" |с. Терехівка | |11.| |СВК "Дружба" |с. Хмільниця | |12.| |СВК ім.Герасименка |с. Анисів | | | |Щорський район | | |13.| |СВК "Петрівський" |с. Петрівка | |14.| |СВК "Туринський" |с. Тур'я | |15.| |СВК ім. Шевченка |с. Рогізки | |16.| |ПОП "Чепелівське" |с. Чепелів | ------------------------------------------------------------------