open
  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Зміст
Чинний
                             
                             
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
12.03.2011 N 221

Про підсумки Всеукраїнського конкурсу

учнівської творчості, присвяченого

Шевченківським дням, у номінаціях

"Література", "Історія України

і державотворення"

На виконання Указу Президента України від 22 березня 2002
року N 284/2002 ( 284/2002 ) "Про Всеукраїнський конкурс
учнівської творчості" та з метою активізації виховної,
патріотичної роботи серед учнівської молоді, вивчення спадщини
Т.Г.Шевченка, виявлення творчих здібностей і обдарувань
підростаючого покоління проведено X Всеукраїнський конкурс
учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням, під гаслом
"Об'єднаймося ж, брати мої". За підсумками роботи журі Н А К А З У Ю:
1. Визнати переможцями X Всеукраїнського конкурсу учнівської
творчості, присвяченого Шевченківським дням, у номінації
"Література" - 27 учнів (додаток 1); у номінації "Історія України
і державотворення" - 27 учнів (додаток 2); лауреатами конкурсу -
15 учнів (додаток 3) та нагородити їх дипломами, цінними
подарунками.
2. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти
(О.А.Удод) до 11.04.2011 року підготувати проект наказу про
нагородження вчителів (викладачів, керівників студій), які
підготували переможців, лауреатів, та організаторів Конкурсу
відомчими заохочувальними відзнаками Міністерства.
3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Голова комісії
з реорганізації Міністерства Б.М.Жебровський

Додаток 1

до наказу Міністерства

12.03.2011 N 221

СПИСОК

переможців X Всеукраїнського конкурсу

учнівської творчості, присвяченого

Шевченківським дням

номінація "Література"
------------------------------------------------------------------ N | Прізвище, ім'я та |Клас| Навчальний заклад | п/п| по батькові | | | ----------------------------------------------------------------| Автономна Республіка Крим | ----------------------------------------------------------------| 1. |Кобельник | 7 |П'ятихатський | |Анастасія Сергіївна | |загальноосвітній навчальний| | | |заклад Красногвардійського | | | |району | ----------------------------------------------------------------| Вінницька область | ----------------------------------------------------------------| 2. |Гусаківська | 8 |загальноосвітній навчальний| |Катерина Сергіївна | |заклад N 5 м. Козятина | ----------------------------------------------------------------| Волинська область | ----------------------------------------------------------------| 3. |Невідомська Олена Андріївна| 8 |загальноосвітній навчальний| | | |заклад с. Садів | | | |Луцького району | ----------------------------------------------------------------| Дніпропетровська область | ----------------------------------------------------------------| 4. |Гуманенко | 10 |Гупалівський | |Наталія Леонідівна | |загальноосвітній навчальний| | | |заклад Магдалинівського | | | |району | ----------------------------------------------------------------| Донецька область | ----------------------------------------------------------------| 5. |Гулак Олександра Андріївна | 8 |Зугреський загальноосвітній| | | |навчальний заклад N 9 | | | |м. Харцизьк | ----------------------------------------------------------------| Житомирська область | ----------------------------------------------------------------| 6. |Коваленко Ганна Ігорівна | 11 |Денишівський | | | |загальноосвітній навчальний| | | |заклад імені В.Г.Бондарчука| ----------------------------------------------------------------| Закарпатська область | ----------------------------------------------------------------| 7. |Мочернак Тетяна Миколаївна | 9 |Чорнотисянський | | | |загальноосвітній навчальний| | | |заклад Рахівського району | ----------------------------------------------------------------| Запорізька область | ----------------------------------------------------------------| 8. |Тополь Максим Євгенович | 7 |Веселівський | | | |загальноосвітній навчальний| | | |заклад N 2 Веселівського | | | |району | ----------------------------------------------------------------| Івано-Франківська область | ----------------------------------------------------------------| 9. |Тимків Юлія Ігорівна | 9 |Голинський загальноосвітній| | | |навчальний заклад | | | |Калуського району | ----------------------------------------------------------------| Київська область | ----------------------------------------------------------------| 10.|Федорченко | 5 |Сезенівський навчально- | |Артем Анатолійович | |виховний комплекс | | | |"Загальноосвітня школа | | | |I-III ступенів - дитячий | | | |садок" Баришівського району| ----------------------------------------------------------------| Кіровоградська область | ----------------------------------------------------------------| 11.|Чернецька Аліна Віталіївна | 10 |Комунальний заклад | | | |"Навчально-виховне | | | |об'єднання "Спеціалізований| | | |загальноосвітній навчальний| | | |заклад I ступеня | | | |"Гармонія" - гімназія | | | |імені Тараса Шевченка - | | | |центр позашкільного | | | |виховання "Контакт" | ----------------------------------------------------------------| Луганська область | ----------------------------------------------------------------| 12.|Сініченко Олена Сергіївна | 9 |Комунальний заклад | | | |"Алчевська соціально- | | | |економічна гімназія" | ----------------------------------------------------------------| Львівська область | ----------------------------------------------------------------| 13.|Пугач Андрій Ігорович | 10 |загальноосвітній навчальний| | | |заклад N 93 | | | |Сихівського району | | | |м. Львова | ----------------------------------------------------------------| Миколаївська область | ----------------------------------------------------------------| 14.|Мороз Луіза Андріївна | 9 |Миколаївський | | | |спеціалізований | | | |загальноосвітній навчальний| | | |заклад N 22 з поглибленим | | | |вивченням англійської мови | ----------------------------------------------------------------| Одеська область | ----------------------------------------------------------------| 15.|Ордановський | 10 |загальноосвітній навчальний| |Олександр Павлович | |заклад N 38 м. Одеси | ----------------------------------------------------------------| Полтавська область | ----------------------------------------------------------------| 16.|Симонов Євгеній Сергійович | 10 |Кременчуцький | | | |загальноосвітній навчальний| | | |заклад N 8 | ----------------------------------------------------------------| Рівненська область | ----------------------------------------------------------------| 17.|Шапірко Юлія Віталіївна | |Вище професійне училище | | | |N 22 м. Сарни | ----------------------------------------------------------------| Сумська область | ----------------------------------------------------------------| 18.|Думчикова Тетяна Сергіївна | 5 |Охтирський загальноосвітній| | | |навчальний заклад N 8 | ----------------------------------------------------------------| Тернопільська область | ----------------------------------------------------------------| 19.|Українець | 9 |Доброводівський районний | |Анастасія Олегівна | |комунальний технічний ліцей| | | |ім. О.Смакули Збаразького | | | |району | ----------------------------------------------------------------| Харківська область | ----------------------------------------------------------------| 20.|Лугова Наталя Володимирівна| 10 |Перемозький | | | |загальноосвітній навчальний| | | |заклад Лозівського району | ----------------------------------------------------------------| Херсонська область | ----------------------------------------------------------------| | | | | ----------------------------------------------------------------| Хмельницька область | ----------------------------------------------------------------| 21.|Завадська | 8 |Нетішинський навчально- | |Діана Володимирівна | |виховний комплекс | | | |"Загальноосвітній | | | |навчальний заклад | | | |I-II ступенів та ліцей" | ----------------------------------------------------------------| Черкаська область | ----------------------------------------------------------------| 22.|Буряк Ліліана Євгеніївна | 11 |Золотоніська гімназія | | | |імені С.Д.Скляренка | ---+---------------------------+----+---------------------------| 23.|Величкіна | 11 |Перша міська гімназія | |Вікторія Володимирівна | |м. Черкас | ----------------------------------------------------------------| Чернігівська область | ----------------------------------------------------------------| | | | | ----------------------------------------------------------------| Чернівецька область | ----------------------------------------------------------------| 24.|Бєлєнька | 11 |Чернівецький ліцей N 2 | |Ірина В'ячеславівна | | | ----------------------------------------------------------------| м. Київ | ----------------------------------------------------------------| 25.|Бубліченко | 11 |Гімназія "Троєщина" | |Вікторія Вікторівна | |Деснянського району | ---+---------------------------+----+---------------------------| 26.|Смоляр | 10 |Гімназія Національного | |Людмила Володимирівна | |педагогічного університету | | | |імені М.П.Драгоманова | | | |Шевченківського району | ----------------------------------------------------------------| м. Севастополь | ----------------------------------------------------------------| 27.|Тараканова | 6 |Севастопольська | |Наталія Вікторівна | |білінгвальна гімназія N 2 | -----------------------------------------------------------------

Додаток 2

до наказу Міністерства

12.03.2011 N 221

СПИСОК

переможців X Всеукраїнського конкурсу

учнівської творчості, присвяченого

Шевченківським дням

номінація "Історія України і державотворення"
------------------------------------------------------------------ N | Прізвище, ім'я та |Клас| Навчальний заклад | п/п| по батькові | | | ----------------------------------------------------------------| Автономна Республіка Крим | ----------------------------------------------------------------| 1. |Лук'яненко | 7 |загальноосвітній навчальний| |Ганна Володимирівна | |заклад N 23 м. Сімферополя | ----------------------------------------------------------------| Вінницька область | ----------------------------------------------------------------| 2. |Дзярик Наталя Валеріївна | 11 |Журавлівський | | | |загальноосвітній навчальний| | | |заклад Тульчинського району| ---+---------------------------+----+---------------------------| 3. |Арушанян Тігран Гарегінович| 11 |Бершадський | | | |загальноосвітній навчальний| | | |заклад N 1 | ----------------------------------------------------------------| Волинська область | ----------------------------------------------------------------| 4. |Свинчук Денис Анатолійович | 11 |навчально-виховний комплекс| | | |"Гімназія N 14" м. Луцька | ----------------------------------------------------------------| Дніпропетровська область | ----------------------------------------------------------------| 5. |Лобанова Вікторія Василівна| 10 |Оленівський | | | |загальноосвітній навчальний| | | |заклад Магдалинівського | | | |району | ----------------------------------------------------------------| Донецька область | ----------------------------------------------------------------| 6. |Тюканько | 10 |Харцизька спеціалізована | |Олена Олександрівна | |школа "Інтелект" | | | |I-III ступенів N 25 | ----------------------------------------------------------------| Житомирська область | ----------------------------------------------------------------| 7. |Криницька | 10 |загальноосвітній навчальний| |Наталія Валентинівна | |заклад N 6 | | | |ім. В.Г.Короленка | | | |м. Житомира | ----------------------------------------------------------------| Закарпатська область | ----------------------------------------------------------------| 8. |Брояков Сергій Вікторович | 10 |Ужгородська загальноосвітня| | | |спеціалізована школа- | | | |інтернат з поглибленим | | | |вивченням окремих предметів| ----------------------------------------------------------------| Запорізька область | ----------------------------------------------------------------| 9. |Стрюков Ілля Андрійович | 10 |Запорізька гімназія N 11 | ----------------------------------------------------------------| Івано-Франківська область | ----------------------------------------------------------------| 10.|Курець Марта Юріївна | 11 |Рогатинська спеціалізована | | | |загальноосвітня школа | | | |I-III ступенів N 1 з | | | |поглибленим вивченням | | | |іноземної мови | ----------------------------------------------------------------| Київська область | ----------------------------------------------------------------| 11.|Підтілок | 9 |Обухівський | |Ірина Станіславівна | |загальноосвітній навчальний| | | |заклад N 3 | ----------------------------------------------------------------| Кіровоградська область | ----------------------------------------------------------------| 12.|Коломієць | 9 |навчально-виховний комплекс| |Олена Олександрівна | |"Бобринецька гімназія - | | | |загальноосвітня школа | | | |I-III ступенів N 1" | ----------------------------------------------------------------| Луганська область | ----------------------------------------------------------------| 13.|Гуменюк Іван Дмитрович | 8 |Комунальний заклад | | | |"Алчевський навчально- | | | |виховний комплекс імені | | | |Христини Алчевської: | | | |спеціалізована школа з | | | |поглибленим вивченням | | | |іноземної мови - колегіум | | | |"Дипломат" | ----------------------------------------------------------------| Львівська область | ----------------------------------------------------------------| | | | | ----------------------------------------------------------------| Миколаївська область | ----------------------------------------------------------------| 14.|Березка Любов Володимирівна| 9 |Миколаївська перша | | | |українська гімназія імені | | | |Миколи Аркаса | ----------------------------------------------------------------| Одеська область | ----------------------------------------------------------------| 15.|Ланова | 10 |Іллічівська гімназія N 1 | |Вікторія Володимирівна | | | ----------------------------------------------------------------| Полтавська область | ----------------------------------------------------------------| 16.|Куц Марина Василівна | 9 |Лубенська спеціалізована | | | |школа I-III ступенів N 6 | ----------------------------------------------------------------| Рівненська область | ----------------------------------------------------------------| 17.|Тимощук Альона Миколаївна | 10 |Рівненський НВК | | | |"Загальноосвітня школа | | | |I-III ступенів - ліцей" | | | |N 19 | ----------------------------------------------------------------| Сумська область | ----------------------------------------------------------------| 18.|Пшеничко | 9 |Охтирський загальноосвітній| |Богдан Володимирович | |навчальний заклад N 4 | | | |імені Остапа Вишні | ----------------------------------------------------------------| Тернопільська область | ----------------------------------------------------------------| 19 |Семенюк Ірина Борисівна | 10 |Кременецький ліцей імені | | | |Уласа Самчука | ----------------------------------------------------------------| Харківська область | ----------------------------------------------------------------| 20.|Губицька | 8 |Першотравнева гімназія | |Анастасія Романівна | |Зміївського району | ----------------------------------------------------------------| Херсонська область | ----------------------------------------------------------------| 21.|Соловйова Ксенія Вікторівна| 9 |Первомаївський | | | |загальноосвітній навчальний| | | |заклад Верхньорогачицького | | | |району | ----------------------------------------------------------------| Хмельницька область | ----------------------------------------------------------------| 22.|Линник Роман Вікторович | 8 |загальноосвітній навчальний| | | |заклад N 3 м. Шепетівка | ----------------------------------------------------------------| Черкаська область | ----------------------------------------------------------------| 23.|Січкар Іван Борисович | 11 |Черкаський загальноосвітній| | | |навчальний заклад N 19 | ----------------------------------------------------------------| Чернігівська область | ----------------------------------------------------------------| 24.|Маркова Марія Анатоліївна | 9 |загальноосвітній навчальний| | | |заклад N 17 м. Чернігова | ----------------------------------------------------------------| Чернівецька область | ----------------------------------------------------------------| 25.|Андрейчук Ярослав Петрович | 6 |Вижницька гімназія | | |(10)|Вижницького району | ----------------------------------------------------------------| м. Київ | ----------------------------------------------------------------| 26.|Суліма Валерія Євгенівна | 11 |Гімназія N 191 | | | |імені П.Тичини | | | |Дніпровського району | ----------------------------------------------------------------| м. Севастополь | ----------------------------------------------------------------| 27.|Щербініна Ірина Юріївна | 10 |Севастопольська | | | |спеціалізована школа | | | |I-III ступенів N 58 з | | | |поглибленим вивченням | | | |суспільно-економічних | | | |дисциплін | -----------------------------------------------------------------

Додаток 3

до наказу Міністерства

12.03.2011 N 221

СПИСОК

лауреатів X Всеукраїнського конкурсу

учнівської творчості, присвяченого

Шевченківським дням

------------------------------------------------------------------ N | Прізвище, ім'я та |Клас| Навчальний заклад | п/п| по батькові | | | ---+---------------------------+----+---------------------------| 1.|Валента Юлія Олегівна | 7 |Кіровоградський обласний | | | |загальноосвітній | | | |навчально-виховного | | | |комплекс гуманітарно- | | | |естетичного профілю | | | |(гімназія-інтернат-школа | | | |мистецтв) | ---+---------------------------+----+---------------------------| 2.|Віхренко | 8 |Бершадський | |Анастасія Василівна | |загальноосвітній навчальний| | | |заклад Вінницької області | ---+---------------------------+----+---------------------------| 3.|Дзьоба Артем Васильович | 5 |Скадовський | | | |загальноосвітній навчальний| | | |заклад Чаплинського району | | | |Херсонської області | ---+---------------------------+----+---------------------------| 4.|Івасюк Наталія Ігорівна | 10 |Івано-Франківський | | | |загальноосвітній навчальний| | | |заклад N 18 | ---+---------------------------+----+---------------------------| 5.|Клим Каріна Тарасівна | 6 |Гімназія N 5, м. Чернівці | ---+---------------------------+----+---------------------------| 6.|Клименко | 7 |Росішківський | |Катерина Василівна | |загальноосвітній навчальний| | | |заклад Тетіївського району | | | |Київської області | ---+---------------------------+----+---------------------------| 7.|Клімчук | 11 |Технологічний | |Святослав Олександрович | |багатопрофільний ліцей | | | |м. Хмельницька | ---+---------------------------+----+---------------------------| 8.|Кравченко | 10 |Комунальний заклад | |Людмила Сергіївна | |"Навчально-виховне | | | |об'єднання "Загальноосвітня| | | |школа I-III ступенів | | | |N 20" - дитячий юнацький | | | |центр "Сузір'я" | | | |Кіровоградської області | ---+---------------------------+----+---------------------------| 9.|Лахтюк Іван Ростиславович | 9 |навчально-виховний | | | |комплекс "Загальноосвітній | | | |навчальний заклад | | | |I-III ступенів - дитячий | | | |садок", с. Заброди | | | |Ратнівського району | | | |Волинської обл. | ---+---------------------------+----+---------------------------| 10.|Левченко | 9 |Бахмацький | |Дмитро Олександрович | |загальноосвітній | | | |навчальний заклад N 1 | | | |Чернігівської області | ---+---------------------------+----+---------------------------| 11.|Любчак Ганна Павлівна | 11 |Іршиківський | | | |загальноосвітній навчальний| | | |заклад | | | |Старокостянтинівського | | | |району Хмельницької області| ---+---------------------------+----+---------------------------| 12.|Пенчук | 10 |загальноосвітній навчальний| |Владислав Миколайович | |заклад N 274 | | | |Дарницького району м. Києва| ---+---------------------------+----+---------------------------| 13.|Перехрест | 10 |Золотоніська спеціалізована| |Аліна Геннадіївна | |школа I-III ступенів N 1 з | | | |поглибленим вивченням | | | |економіки і права | | | |Черкаської області | ---+---------------------------+----+---------------------------| 14.|Свиридова | 10 |Ліцей політики, економіки, | |Тетяна Олександрівна | |права та іноземних мов | | | |Шевченківського району | | | |м. Києва | ---+---------------------------+----+---------------------------| 15.|Щирова Вікторія Миколаївна | 9 |Надеждівський навчально- | | | |виховний комплекс | | | |Лозівського району | | | |Харківської області | -----------------------------------------------------------------

  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: