open
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Зміст
Нечинний

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

24.04.2012  № 221

{Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства № 428 від 16.11.2015}

Про ліквідацію державного підприємства "Первомайський державний науково-інженерний центр з проблем ресурсозбереження та енергозбереження"

Керуючись Господарським кодексом України, законами України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", НАКАЗУЮ:

1. Припинити шляхом ліквідації діяльність державного підприємства "Первомайський державний науково-інженерний центр з проблем ресурсозбереження та енергозбереження" (код ЄДРПОУ 20882077, адреса: 55223, Миколаївська обл., Первомайський р-н, с. Мигія, вул. 1-го Травня, 23).

2. Утворити комісію з ліквідації державного підприємства "Первомайський державний науково-інженерний центр з проблем ресурсозбереження та енергозбереження" (далі - Підприємство) у складі згідно з додатком.

3. Голові комісії Бацман В.М.:

3.1. Вжити заходів, пов'язаних з ліквідацією Підприємства.

3.2. Опублікувати в офіційних друкованих засобах масової інформації оголошення про припинення діяльності Підприємства шляхом його ліквідації.

3.3. Провести звільнення працівників Підприємства відповідно до чинного законодавства України.

3.4. У разі якщо вартості майна Підприємства, що ліквідується, не достатньо для задоволення вимог кредиторів, звернутися до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство підприємства відповідно до статті 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

4. Комісії з ліквідації Підприємства:

4.1. Забезпечити проведення інвентаризації та оцінки майна, коштів та здійснити продаж основних засобів Підприємства у встановленому законодавством порядку з метою погашення кредиторської заборгованості.

4.2. Скласти та затвердити ліквідаційний баланс, звіти про роботу комісії з ліквідації Підприємства та здати їх в архів Міністерства.

5. Встановити строк для заявлення вимог кредиторами терміном в два місяці з моменту публікації повідомлення в спеціалізованих друкованих засобах масової інформації.

6. Управлінню бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення (Карпенко О.В.), Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б.Р.), Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку (Кваша С.М.) врахувати зміни, пов'язані з припиненням діяльності Підприємства, при розробці прогнозів економічного та соціального розвитку, фінансових планів та внести відповідні зміни до переліку державних підприємств і організацій, що входять до сфери управління Мінагрополітики України.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Безуглого М.Д.

Міністр

М.В. Присяжнюк
Додаток
до наказу Міністерства
аграрної політики
та продовольства України
24.04.2012  № 221

СКЛАД
комісії з ліквідації державного підприємства "Первомайський державний науково-інженерний центр з проблем ресурсозбереження та енергозбереження"


Бацман
Вікторія Миколаївна

-

головний спеціаліст відділу правової роботи Департаменту правової та законопроектної роботи, голова комісії


Члени комісії:


Кіріна
Ірина Григорівна

-

головний спеціаліст відділу координації дорадництва та соціального розвитку села Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій


Кахацька
Олена Вікторівна

-

головний спеціаліст відділу експертизи нормативно-правових актів ЦОВВ Департаменту правової та законопроектної роботи


Сосновська
Юлія Володимирівна

-

провідний спеціаліст відділу управління державним майном Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку

 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: