open
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
Чинний

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ПОСТАНОВА

28.02.2013  № 220

Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом, виданої ТОВ “ТД УКРАЇНА ПРОМРЕСУРС”

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, у результаті розгляду 28.02.2013 на засіданні, яке проводилось у формі відкритого слухання, питання про анулювання ліцензії АГ № 507446 на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом, виданої Товариству з обмеженою відповідальністю ТОВ “ТД УКРАЇНА ПРОМРЕСУРС” (27500, Кіровоградська обл., м. Світловодськ, вул. Леніна, буд. 94, код ЄДРПОУ 37074036), встановила таке.

Відповідно до Плану заходів із здійснення державного нагляду (контролю) ліцензіатів на 2013 рік НКРЕ рекомендованим листом з повідомленням про вручення від 25.01.2013 повідомила ТОВ “ТД УКРАЇНА ПРОМРЕСУРС” про проведення планової перевірки ліцензованої діяльності вказаного товариства з 18.02.2013 по 22.02.2013 та у зв’язку з цим про необхідність надання до 18.02.2013 сектору НКРЕ у Кіровоградській області документів, матеріалів, відомостей з питань, що підлягають перевірці.

Проте ТОВ “ТД УКРАЇНА ПРОМРЕСУРС” у визначений строк не надало НКРЕ вказаних у повідомленні від 25.01.2013 та необхідних у зв’язку з проведенням перевірки пояснень, довідок, документів, матеріалів, відомостей з питань, що підлягають перевірці.

Крім того, посадовими особами комісії з проведення перевірки встановлено, що за вказаною у ліцензії адресою ТОВ “ТД УКРАЇНА ПРОМРЕСУРС” уповноважений представник вказаного ТОВ відсутній, про що складено Акт від 22.02.2013 № 1 про відмову в проведенні планової перевірки дотримання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом (далі - Акт).

Зазначене є порушенням пункту 3.7 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом, затверджених постановою НКРЕ від 13.01.2010 № 10 (далі – Ліцензійні умови), в частині обов’язку ліцензіата дотримуватися вимог законодавства України, зокрема пункту 5.1 Порядку контролю за додержанням ліцензійних умов провадження господарської діяльності на ринку природного газу, затвердженого постановою НКРЕ від 19.05.2011 № 881 (далі - Порядок контролю), щодо безперешкодного доступу комісії з проведення перевірки на територію, до документів та інформації ліцензіата; надання пояснень, довідок, документів, матеріалів, відомостей з питань, що підлягають перевірці.

Враховуючи викладене, відповідно до законів України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності”, “Про засади функціонування ринку природного газу”, Указу Президента України від 23.11.2011 № 1059 “Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики”, Порядку контролю, Ліцензійних умов, на підставі Акта, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Анулювати ліцензію АГ № 507446 на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом, видану ТОВ “ТД УКРАЇНА ПРОМРЕСУРС”.

2. Ця постанова набирає чинності через 30 днів з дня її прийняття.

Голова Комісії

С. Тітенко

  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: