open
  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Зміст
Чинний
                             
                             
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
N 220 від 08.11.2000

м.Київ
vd20001108 vn220

Про нагородження організаторів і учасників

ярмарку-виставки "Київська осінь - 2000"

З метою відзначення активних організаторів і учасників
ярмарку-виставки "Київська осінь - 2000", яка була проведена з 28
по 30 вересня 2000 року на виставковому центрі Міністерства
аграрної політики в с. Чубинському Бориспільського району
Київської області, Н А К А З У Ю:
1. Нагородити Почесною грамотою Міністерства аграрної
політики України найбільш активних учасників і організаторів
(додаток 1) та оголосити подяку (додаток 2). 2. Керівникам структурних підрозділів міністерства,
добровільних формувань, підприємств, установ та організацій
віднайти можливість щодо заохочення працівників і спеціалістів,
які приймали активну участь в підготовці та проведенні
ярмарку-виставки. 3. Вручення почесних грамот Міністерства аграрної політики
провести в урочистій обстановці. 4. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника
Департаменту організаційної роботи Шейка П.В.
Міністр І.Кириленко
Додаток 1

до наказу Мінагрополітики

України

08.11.2000 N 220
Список організаторів і учасників нагороджених

Почесною грамотою Міністерства аграрної політики

України за підсумками роботи ярмарку-виставки

"Київська осінь - 2000"
1. Воленко - Генеральний директор об'єднання

Ірина Стефанівна "Укрплемоб'єднання" 2. Дараган - начальник управління з

Людмила Федосіївна виробництва товарів народного

споживання Укоопспілки 3. Каяфа - директор Одеської обласної

Володимир Андрійович сільськогосподарської виставки 4. Козак - Голова правління асоціації

Григорій Якович "Укрсортнасіннєовоч" 5. Крижов - заступник Голови правління ДАК

Іван Миколайович "Хліб України" 6. Литовченко - заступник начальника

Анатолій Миколайович Департаменту ринків продукції

тваринництва з Головною

племінною державною інспекцією 7. Лісовенко - Генеральний директор корпорації

Василь Трохимович "Укрзооветпромпостач" 8. Лобань - головний спеціаліст відділу

Тетяна Петрівна інформатизації та виставкових

заходів Департаменту

організаційної роботи 9. Лобода - Голова правління ВАТ

Микола Васильович "Агрохімцентр" 10. Мартинюк - заступник начальника

Іван Васильович Департаменту ринків продукції

рослинництва та розвитку

насінництва 11. Марчук - заступник Голови Державного

Валентин Петрович департаменту продовольства 12. Онупченко - Голова правління ВАТ

Олександр Єфремович "Черкасирибгосп" 13. Пархоменко - начальник відділу зовнішніх

Олена Володимирівна економічних зв'язків та

маркетингу концерну

"Укрсадвинпром" 14. Радченко - провідний спеціаліст корпорації

Олена Миколаївна "Украгропромбіржа" 15. Савицька - провідний спеціаліст корпорації

Інна Андріївна "Украгропромбіржа" 16. Свириденко - директор СКТБ "Техрибвод"

Володимир Давидович 17. Семенчук - Генеральний директор об'єднання

Віктор Михайлович "Укрптахопром" 18. Сердюк - директор Полтавської обласної

Олександр Іванович сільськогосподарської виставки 19. Скафа - начальник Відділу охорони

Віктор Михайлович праці, пожежної безпеки та

безпеки дорожнього руху 20. Скибенко - Генеральний директор

Іван Васильович Української корпорації УК

"Тваринпром" 21. Сумарокова - провідний спеціаліст відділу

Олена Миколаївна інформатизації та виставкових

заходів Департаменту

організаційної роботи 22. Токарєв - директор Київської обласної

Микола Федорович агропромислової виставки 23. Учакін - Голова корпорації

Анатолій Петрович "Укровочкартоплепром" 24. Юхимук - заступник начальника Головного

Сергій Степанович управління сільського

господарства і продовольства

Київської облдержадміністрації
Начальник відділу інформатизації
та виставкових заходів В.О.Власенко
Додаток 2

до наказу Мінагрополітики

України

08.11.2000 р. N 220
Список організаторів і учасників, яким оголошується

подяка за підсумками роботи ярмарку-виставки

"Київська осінь - 2000"
1. Алейніков - перший заступник Генерального

Валерій Павлович директора "Укрплемоб'єднання" 2. Вербицький - Голова Державного департаменту

Петро Іванович ветеринарної медицини 3. Вілков - віце-президент корпорації

Юрій Володимирович "Украгропромбіржа" 4. Власенко - начальник відділу

Владислав Олександрович інформатизації та виставкових

заходів Департаменту

організаційної роботи 5. Дем'яновський - Голова правління асоціації

Олександр Юрійович "Укркіньпром" 6. Дудник - заступник начальника відділу

Володимир Тимофійович інформатизації та виставкових

заходів Департаменту

організаційної роботи 7. Кошевой директор Донецької обласної

Олександр Леонідович сільськогосподарської виставки 8. Лісовий - Президент корпорації

Федір Григорович "Укрплемзаводи" 9. Міщенко - директор Сумської обласної

Ніна Іванівна сільськогосподарської виставки 10. Омельченко - Генеральний директор об'єднання

Олександр Федосійович "УкрНДІагропроект" 11. Пищолка - заступник начальника

Володимир Андрійович Департаменту ринків продукції

тваринництва з Головною

племінною державною інспекцією 12. Польський - головний спеціаліст відділу

Віктор Михайлович інформатизації та виставкових

заходів Департаменту

організаційної роботи 13. Сакун - спеціаліст II категорії

Дмитро Станіславович Кіровоградського

облагроінформсервісу 14. Саченко - начальник Департаменту

Володимир Ілліч науково-технічної політики 15. Тимченко - Президент корпорації

Віктор Наумович "Украгропромбіржа"
Начальник відділу
інформатизації
та виставкових заходів В.О.Власенко

  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: