open
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
Чинний

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

27.01.2014  № 021-р

Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками приватного виробничого підприємства "Копітех" міста Черкаси та приватним виробничим підприємством "Копітех" міста Черкаси

{Про зняття з реєстрації колективного трудового спору див. Розпорядження
Національної служби посередництва і примирення
№ 035-р від 13.02.2014}

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", розділу 3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 10.07.2007 № 47:

1. Зареєструвати колективний трудовий спір (конфлікт) між найманими працівниками приватного виробничого підприємства "Копітех" міста Черкаси та приватним виробничим підприємством "Копітех" міста Черкаси з 24.01.2014 і присвоїти йому реєстраційний номер 005-14/23-В.

Підстава: подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Черкаській області від 24.01.2014 № 01-02/01-30/13.

2. Зареєструвати такі вимоги найманих працівників:

"1. Забезпечити належний температурний режим в офісному приміщенні, згідно статті 6 Закону України "Про охорону праці".

2. Забезпечити належний світловий режим в офісному приміщенні, згідно статті 6 Закону України "Про охорону праці".

3. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

4. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Черкаській області забезпечити сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору (конфлікту) в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року № 1258/98, із змінами.

5. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників приватного виробничого підприємства "Копітех" міста Черкаси, приватному виробничому підприємству "Копітех" міста Черкаси, Черкаській міській раді, Черкаській обласній державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Черкаській області.

Голова

О. Окіс

{Текст взято з сайту НСПП http://www.nspp.gov.ua/}

  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: