open
Про систему
  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
Попередня
                             
                             
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНИЙ ГЕМОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР УКРАЇНИ
Л И С Т
03.02.2011 N 71000-1/0302/11-2
Державній митній службі

України

Про оновлення інформації щодо списку країн -

учасниць Кімберлійського процесу

та експертів-гемологів

Державного гемологічного центру України

Відповідно до п. 5 Порядку оформлення супровідних документів
та введення в обіг алмазів відповідно до сертифікаційної схеми
Кімберлійського процесу, затвердженого наказом Міністерства
фінансів України від 09.04.2003 N 276 ( z0345-03 ), направляємо
оновлений список країн - учасниць Кімберлійського процесу станом
на 03.02.2011. Просимо довести його до відома митниць,
повноваження яких щодо митного оформлення алмазів за
сертифікаційною схемою Кімберлійського процесу визначені
постановою Кабінету Міністрів України "Про ввезення на митну
територію України та вивезення з митної території України алмазів"
від 12.03.2003 N 307 ( 307-2003-п ).
Направляємо для інформування всіх регіональних митниць і
митниць України оновлений список посадових осіб та
експертів-гемологів Державного гемологічного центру України (далі
- ДГЦУ), уповноважених оформлювати сертифікати Кімберлійського
процесу та здійснювати експертизу алмазів, інших дорогоцінних
каменів, напівдорогоцінного і декоративного каміння у сировині та
виробах, колекцій мінералів, гірських порід і мінеральних речовин
відповідно до їх фахової кваліфікації.
Додатки: 1. Список країн - учасниць Кімберлійського процесу станом на
03.02.2011; 2. Список посадових осіб, штатних і позаштатних
(акредитованих) експертів-гемологів Державного гемологічного
центру України, уповноважених здійснювати експертизу дорогоцінного
каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення,
напівдорогоцінного і декоративного каміння у сировині та виробах,
колекцій мінералів, гірських порід і мінеральних речовин.
Директор В.В.Дрогомирецький

Додаток 1

до листа

03.02.2011

N 71000-1/0302/11-2

СПИСОК

країн - учасниць Кімберлійського процесу

станом на 3 лютого 2011 р.

1. Австралія 2. Ангола 3. Бангладеш 4. Білорусь 5. Ботсвана 6. Бразилія 7. В'єтнам 8. Венесуела* 9. Вірменія 10. Гана 11. Гвіана 12. Гвінея 13. Європейський Союз 14. Зімбабве 15. Ізраїль 16. Індія 17. Індонезія 18. Канада 19. Китайська Народна Республіка 20. Конго, Демократична Республіка 21. Конго, Республіка 22. Корея, Республіка 23. Кот-д'Івуар* 24. Лаос, Народно-Демократична Республіка 25. Лесото 26. Ліберія 27. Ліван 28. Маврикій 29. Малайзія 30. Мексика 31. Намібія 32. Нова Зеландія 33. Норвегія 34. Об'єднані Арабські Емірати 35. Південно-Африканська Республіка 36. Російська Федерація 37. Сингапур 38. Сполучені Штати Америки 39. Сьєрра-Леоне 40. Тайланд 41. Танзанія 42. Того 43. Турція 44. Україна 45. Хорватія 46. Центрально-Африканська Республіка 47. Швейцарія 48. Шрі-Ланка 49. Японія
Примітка. Китайський Тайбей також визнаний суб'єктом
міжнародної торгівлі, що відповідає мінімальним вимогам
сертифікаційної схеми Кімберлійського процесу (КП)
--------------- * Венесуела та Кот-д'Івуар на даний період не відповідають
мінімальним вимогам сертифікаційної схеми Кімберлійського процесу,
їх членство призупинено, сертифікати КП не оформлюються

Додаток 2

до листа

03.02.2011

N 71000-1/0302/11-2

СПИСОК

посадових осіб, штатних і позаштатних

(акредитованих) експертів-гемологів

Державного гемологічного центру України,

уповноважених здійснювати експертизу

дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння

органогенного утворення, напівдорогоцінного

і декоративного каміння у сировині та виробах,

колекцій мінералів, гірських порід і мінеральних речовин

відповідно до їх фахової кваліфікації

Посадові особи ДГЦУ
------------------------------------------------------------------ | Посадові особи | Прізвище, ім'я та | Контакт. телефон | | | по батькові | | |----------------------+----------------------+------------------| |Директор |Дрогомирецький | (044) 277-55-00 | | |Володимир | (044) 492-93-81 | | |Володимирович | | |----------------------+----------------------+------------------| |Заступник директора |Рещенко Лариса | (044) 492-93-20 | | |Олександрівна | | |----------------------+----------------------+------------------| |Заступник директора - |Гелета | (044) 492-93-28 | |керівник відділу |Олег Леонтійович | | |експертизи | | | |декоративного каміння | | | |----------------------+----------------------+------------------| |Заступник директора - |Татарінцев Володимир | (044) 495-54-82 | |керівник відділу |Іванович | | |експертизи алмазів | | | |----------------------+----------------------+------------------| |Керівник відділу |Беліченко Олена | (044) 492-93-24 | |експертизи |Петрівна | 492-93-21 (т/ф) | |дорогоцінного каміння | | | ------------------------------------------------------------------
Адреса ДГЦУ: Київ, 04119, вул. Дегтярівська, 38 - 44
Штатні та позаштатні співробітники (експерти-гемологи) ДГЦУ,
уповноважені оформлювати сертифікати Кімберлійського процесу

та здійснювати експертизу алмазів

за товарними позиціями УКТЗЕД 7102

( 2371в-14 )
------------------------------------------------------------------ | Прізвище, ім'я, по | Робоча адреса | Контакт. телефон | | батькові | | | |----------------------------------------------------------------| | штатні експерти-гемологи | |----------------------------------------------------------------| |Бєлєвцев Олександр |м. Київ, вул. | (044) 492-93-25 | |Рудольфович |Дегтярівська, 38 - | (044) 492-93-22 | |----------------------|44, Державний | (044) 492-93-29 | |Вишневська Лариса |гемологічний центр | (044) 492-93-21 | |Іванівна |України |(т/ф) | |----------------------| | (044) 495-54-80 | |Гаєвський Юрій | |(т/ф) | |Дмитрович | | (044) 492-93-24 | |----------------------| | | |Зубарев Сергій | | | |Миколайович | | | |----------------------| | | |Ладжун Юрій Іванович | | | |----------------------| | | |Татарінцев Володимир | | | |Іванович | | | |----------------------------------------------------------------| | позаштатні експерти-гемологи | |----------------------------------------------------------------| |Головенько Андрій |м. Вінниця, вул. 600- | (050) 461-33-77 | |Миколайович |річчя, 21, ДП | | | |"Вінницький завод | | | |"Кристал" | | |----------------------+----------------------+------------------| |Костельнюк Андрій |м. Вінниця, вул. 600- | (050) 313-33-53 | |Миколайович |річчя, 21, ДП | (0432) 51-31-19 | | |"Вінницький завод | | | |"Кристал" | | |----------------------+----------------------+------------------| |Сімонова Ольга |м. Вінниця, вул. | (097) 450-97-50 | |Юріївна |Л.Ратушної, 132 - 315 | | ------------------------------------------------------------------
Штатні та позаштатні співробітники (експерти-гемологи) ДГЦУ,
уповноважені здійснювати експертизу: а) дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного
утворення, напівдорогоцінного каміння у сировині та виробах,
колекцій мінералів, гірських порід, мінеральних речовин, які
кодифікуються у товарних позиціях УКТЗЕД ( 2371а-14, 2371в-14,
2371г-14 ): 0507, 0508, 2513 20 00 00, 2530 90 98 (тільки бурштин); 6804
(крім 6804 10 00 00); 7101, 7102, 7103, 7104, 7105, 7113, 7114, 7116, 7117; 8205 (у частині інструментів з алмазами), 8207 (у частині
інструментів з алмазами); 8522 90 30;9101 і 9102 (у частині виробів із вмістом
природного та штучного каміння); 9601, 9602 (лише стосовно тих матеріалів, що містять природне
або штучне каміння); 9705 (лише у частині мінералогічних та палеонтологічних
колекцій); 9706 (лише стосовно тих предметів, що містять природне або
штучне каміння):
------------------------------------------------------------------ | Прізвище, ім'я, по | Робоча адреса |Контактний телефон| | батькові експерта- | | | | гемолога | | | |----------------------------------------------------------------| | штатні експерти-гемологи | |----------------------------------------------------------------| |Бєлєвцев Олександр |м. Київ, вул. | (044) 492-93-25 | |Рудольфович |Дегтярівська, 38 - | (044) 492-93-24 | |----------------------|44, Державний | 492-93-21 (т/ф) | |Беліченко Олена |гемологічний центр | (044) 492-93-22 | |Петрівна |України | 495-54-80 (т/ф) | |----------------------| | | |Вишневська Лариса | | | |Іванівна | | | |----------------------| | | |Гаєвський Юрій | | | |Дмитрович | | | |----------------------| | | |Ємельянов Ігор | | | |Олександрович | | | |----------------------| | | |Желєзнякова Олександра| | | |Анатоліївна | | | |----------------------| | | |Зубарев Сергій | | | |Миколайович | | | |----------------------| | | |Ладжун Юрій Іванович | | | |----------------------| | | |Сурова Віра Миколаївна| | | |----------------------| | | |Фуголь Леонід | | | |Дмитрович | | | |----------------------------------------------------------------| | позаштатні експерти-гемологи | |----------------------------------------------------------------| | Вінницька область | |----------------------------------------------------------------| |Костельна Ія |м. Вінниця, вул. 600- | (0432) 51-33-46 | |Володимирівна |річчя, 21, ДП | (050) 461-28-61 | | |"Вінницький завод | | | |"Кристал" | | |----------------------+----------------------+------------------| |Костельнюк Андрій |м. Вінниця, вул. 600- | (0432) 43-88-54 | |Миколайович |річчя, 21, ДП | | | |"Вінницький завод | | | |"Кристал" | | |----------------------+----------------------+------------------| |Сімонова Ольга Юріївна|м. Вінниця, вул. | (097) 450-97-50 | | |Л.Ратушної, 132 - 315 | | |----------------------------------------------------------------| | Донецька область | |----------------------------------------------------------------| |Д'якова Анастасія |м. Краматорськ, бул. | (050) 855-04-15 | |Анатоліївна |Краматорський, 41 | | |----------------------+----------------------+------------------| |Калюжна Тетяна |м. Донецьк, вул. | (050) 368-16-53 | |Валентинівна |Ілліча, 11, ТОВ "ТФ | (062) 384-16-53 | | |"Елегант" | | |----------------------+----------------------+------------------| |Ліпатова Лариса |м. Краматорськ, пр. | (050) 602-77-10 | |Миколаївна |Машинобудівників, 30 | (06264) 50-313 | |----------------------+----------------------+------------------| |Пахарєв Дмитро |м. Донецьк, вул. | (050) 528-50-00 | |Юрійович |Р.Люксембург, 60-в | | |----------------------+----------------------+------------------| |Чєпєлєва Світлана |м. Краматорськ, бул. | (050) 347-85-05 | |Олександрівна |Краматорський, 41, | (06264) 7-12-28 | | |ТОВ "Ювелірсервіс" | | |----------------------------------------------------------------| | Дніпропетровська область | |----------------------------------------------------------------| |Омельченко Дмитро |м. Дніпропетровськ, | (056) 745-09-81 | |Володимирович |вул. Високовольтна, | (067) 630-70-11 | | |81/45 | | |----------------------+----------------------+------------------| |Омельченко Ірина |м. Дніпропетровськ, | (056) 745-09-56 | |Володимирівна |вул. Ворошилова, 14, | (067)630-70-12 | | |к. 9 | | |----------------------+----------------------+------------------| |Петров Артем |м. Дніпропетровськ, | (050) 250-42-26 | |Сергійович |вул. Чкалова, 33 | | |----------------------------------------------------------------| | Житомирська обл. | |----------------------------------------------------------------| |Бень Наталія |м. Житомир, вул. | (0412) 25-39-41 | |Валеріївна |Перемоги, 54, кв. | 050-385-72-52 | | |208, 10003 | | |----------------------------------------------------------------| | Запорізька область | |----------------------------------------------------------------| |Нечіпуренко Павло |м. Запоріжжя, вул. | (067) 614-58-39 | |Вікторович |Комарова, 29/113 | (0612) 57-01-47 | |----------------------------------------------------------------| | Київська область | |----------------------------------------------------------------| |Большакова Ірина |м. Київ, вул. Шота | (067) 445-02-36 | |Миколаївна |Руставелі, 22-а, оф. 1| (044) 490-54-45 | |----------------------+----------------------+------------------| |Лєбєдєва Олена |м. Київ, вул. | (044) 440-64-72 | |Генадіївна |Глибочицька, 4 | (097) 330-39-55 | |----------------------------------------------------------------| | Кримська область | |----------------------------------------------------------------| |Скоробогач Євген |м. Сімферополь, вул. | (0652) 44-68-81 | |Антонович |Севастопольська, 59, | (050) 610-83-88 | | |ПКФ "Голденцентр" | (0652) 59-76-01 | |----------------------------------------------------------------| | Львівська область | |----------------------------------------------------------------| |Зубар Галина |м. Львів, пл. Ринок, | (0322) 35-66-96 | |Володимирівна |35, ТОВ "Ринок" | (067) 706-36-47 | |----------------------+----------------------+------------------| |Максимець Юрій |м. Львів, вул. | (0322) 95-34-99 | |Васильович |Руданського, 3, ТзОВ | | | |"Стефан і компанія" | | |----------------------+----------------------+------------------| |Полствіна Олена |м. Львів, вул. | (0322) 61-18-71 | |Вікторівна |Хоткевича 16-а, кв. 66| (067) 799-20-29 | |----------------------------------------------------------------| | Одеська область | |----------------------------------------------------------------| |Костюков Сергій |м. Одеса, вул. | (048) 743- 57-65 | |Семенович |Ланжеронівська, 24-а | (050) 333- 72-07 | |----------------------+----------------------+------------------| |Лях Віктор Петрович |м. Одеса, вул. | (048) 728-09-92 | | |Ланжеронівська, 24-а, | (0482) 22-22-23 | | |ТОВ "Малахіт" | (048) 743- 57-65 | |----------------------+----------------------+------------------| |Макаров Євген |м. Одеса, вул. | (050) 316-24-33 | |Валерійович |Єкатеринінська, 18, | (048) 716-52-36 | | |ТОВ "Валерій" | | |----------------------+----------------------+------------------| |Чайкіна Наталія |м. Одеса, вул. | (067) 990-86-24 | |Вікторівна |Преображенська, 30, | (0482) 16-59-83 | | |магазин "Техноголд" | | |----------------------------------------------------------------| | Полтавська область | |----------------------------------------------------------------| |Карпов Василь |м. Полтава, вул. | (0532) 50-87-17 | |Олександрович |Маршала Бірюзова, 45, | (050) 346-12-32 | | |ТОВ "Ді-Стар" | | |----------------------+----------------------+------------------| |Кузнєцова Світлана |м. Полтава, вул. | (0532) 50-87-17 | |Миколаївна |Маршала Бірюзова, 45, | (050) 346-09-57 | | |ТОВ "Ді-Стар" | | |----------------------+----------------------+------------------| |Фаліна Маріна |м. Полтава, вул. | (0532) 50-38-13 | |Миколаївна |Красіна 71-б, ПАТ | (097) 336-74-92 | | |"ПОЛТАВСЬКИЙ АЛМАЗНИЙ | (050) 304-92-25 | | |ІНСТРУМЕНТ" | | |----------------------------------------------------------------| | Харківська область | |----------------------------------------------------------------| |Каницький Сергій |м. Харків, вул. | (0577) 17-21-72 | |Володимирович |Пушкінська, 49-б | (098) 667-77-77 | |----------------------------------------------------------------| | Хмельницька область | |----------------------------------------------------------------| |Монастирська Анна |м. Хмельницький, вул. | (096) 344-84-44 | |Генадіївна |Подільська, 41 | | |----------------------------------------------------------------| | Черкаська область | |----------------------------------------------------------------| |Атаєва Лілія |м. Черкаси, бул. | (093) 788-65-38 | |Володимирівна |Шевченка, 474, кв. 78 | | ------------------------------------------------------------------
Примітка. Обмеження повноважень експертів: - Костельнюк А.М. - лише з алмазами за кодом 7102.39; - Карпов В.О., Кузнєцова С.М. - лише з алмазами у кришиві і
порошку і виробами з них; - Бень Н.В., Лєбєдєва О.Г., Максимець Ю.В., Фаліна М.М. -
лише з дорогоцінним (в тому числі з алмазами) та напівдорогоцінним
камінням у кришиві і порошку та виробами з них, а також у частині
інструментів з алмазами; - Макаров Є.В., Сімонова О.Ю. - крім дорогоцінного каміння
органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння. б) декоративного каміння та виробів з нього, які
кодифікуються в товарних позиціях УКТЗЕД ( 2371а-14, 2371в-14 )
2505; 2506; 2507; 2508 10, 2508 30, 2508 40; 2509; 2514; 2515;
2516; 2517 10, 2517 41, 2517 49; 2518 10; 2520 10; 2529; 6801;
6802; 6803:
------------------------------------------------------------------ | Прізвище, ім'я, по | Робоча адреса |Контактний телефон| | батькові експерта- | | | | гемолога | | | |----------------------------------------------------------------| | штатні експерти-гемологи | |----------------------------------------------------------------| |Гелета Олег |м. Київ, вул. | (044) 492 93 26 | |Леонтійович |Дегтярівська, 38 - | (044) 492 93 27 | |----------------------|44, Державний | (044) 492 93 28 | |Горобчишин Олег |гемологічний центр | | |Вікторович |України | | |----------------------| | | |Кічняєв Андрій | | | |Миколайович | | | |----------------------| | | |Ляшок Вадим Ігорович | | | |----------------------| | | |Сергієнко Ігор | | | |Антонович | | | |----------------------| | | |Сурова Віра Миколаївна| | | |----------------------------------------------------------------| | позаштатні експерти-гемологи | |----------------------------------------------------------------| | Вінницька область | |----------------------------------------------------------------| |Скиба Микола |м. Гнівань, вул. | (04355) 33-031 | |Миколайович |Леніна, 85, ВАТ | 096-691-9595 | | |"Гніванський кар'єр" | | |----------------------------------------------------------------| | Дніпропетровська область | |----------------------------------------------------------------| |Діхтяр Віталій |смт Дніпровське, | (05658) 47-120, | |Леонідович |Верхньодніпровський | 067-731-6554 | | |р-н; 53282; ВАТ | | | |"Дніпровський | | | |крохмалепатоковий | | | |комбінат" | | |----------------------+----------------------+------------------| |Євтєхов Євген |м. Кривий Ріг, вул. | (0564) 260-812 | |Валерійович |Пушкіна, 37, 50002; | (0564) 900-959 | | |Криворізький технічний| 067-267-0650 | | |університет, кафедра | | | |геології | | |----------------------+----------------------+------------------| |Пірєєв Андрій |м. Дніпропетровськ, | (0562) 478-587 | |Михайлович |вул. Фурманова, 16, | 067-346-9777 | | |49005; ТОВ "Беютага" | | |----------------------+----------------------+------------------| |Сизон Юрій Олексійович|с. Просяна, | (05638) 58-845, | | |Покровський р-н; | 066-389-8553 | | |53282; ВАТ | | | |"Просянський гірничо- | | | |збагачувальний | | | |комбінат" | | |----------------------+----------------------+------------------| |Шутько Лариса |с. Кам'янське, | (05662) 50-606 | |Миколаївна |Нікопольський р-н, | 066-698-2869 | | |ЗАТ "Новопавлівський | | | |гранітний кар'єр" | | |----------------------------------------------------------------| | Донецька область | |----------------------------------------------------------------| |Волощук Олена |м. Шахтарськ, м. | 050-579-6521 | |Володимирівна |Шахтарськ, м-н 7, б. | | | |32, кв. 43 | | |----------------------+----------------------+------------------| |Калюжна Тетяна |м. Донецьк, пр. | (062) 335-53-32 | |Валентинівна |Ілліча, 11; ТОВ | (062) 384-16-53 | | |"Елегант", 83000 | 050-368-1653 | |----------------------+----------------------+------------------| |Соколовська Олександра|м. Донецьк, пр. | (062) 335-53-329 | |Вікторівна |Ілліча, 11; ТОВ | 050-676-5202 | | |"Елегант", 83000 | | |----------------------+----------------------+------------------| |Свердлова Валентина |м. Дружківка, вул. | (06267) 9-51-35 | |Іванівна |Енгельса, 76, 84000 | (06267) 3-24-70 | | | | 095-205-7689 | |----------------------------------------------------------------| | Житомирська область | |----------------------------------------------------------------| |Бень Наталія |м. Житомир, вул. | (0412) 253-941 | |Валеріївна |Перемоги, 54, кв. | 050-385-7252 | | |208, 10003 | | |----------------------+----------------------+------------------| |Білошицький Леонід |Житомирська обл., | 067-430-5602 | |Леонідович |м. Коростень, вул. | | | |Каштанова, 2, кв. 2, | | | |ПАТ "Кредитпромбанк" | | |----------------------+----------------------+------------------| |Власюк Дмитро Ілліч |м. Житомир, пров. | 067-217-6277 | | |Вокзальний, 10, кв. | | | |27, 10003 | | |----------------------+----------------------+------------------| |Панченко Валерій |м. Коростишів, вул. | (04130) 362-17 | |Олександрович |Гвардійська, 40-А, | (04130) 429-68 | | |12500; МП "Стоун | 097-767-3590 | | |Форд" ЛТД | | |----------------------+----------------------+------------------| |Попік Володимир Ілліч |м. Коростень, вул. Ш. | (04142) 460-73 | | |Алейхема, 15, кв. 15, | 067-270-7783 | | |11500 | | |----------------------+----------------------+------------------| |Сизон Андрій |смт Володарськ- | (04145) 330-35 | |Олександрич |Волинський, вул. | 096-759-5770 | | |І.Франка, 19, 12101; | | | |ФОП Сизон А.О. | | |----------------------+----------------------+------------------| |Степанова Анне |м. Коростишів, вул. | (04130) 331-48 | |Степанівна |Більшовицька, 1, | (04130) 363-11 | | |12504; Геолого- | 097-690-7189 | | |розвідувальна | | | |експедиція N 49 | | |----------------------------------------------------------------| | Закарпатська область | |----------------------------------------------------------------| |Сасюк Володимир |м. Берегово, вул. | (03141) 42-666 | |Троянович |Набережна Верке, 2, | 050-668-7920 | | |90200; ЗАТ | 097-291-9633 | | |"Затукрполнет" | | |----------------------------------------------------------------| | Запорізька область | |----------------------------------------------------------------| |Колісник Тетяна |м. Пологи, вул. | (06165) 2-34-15 | |Адамівна |Кар'єрна, 28, 70600; | 097-695-8849 | | |ЗАТ "Мінерал" | | |----------------------+----------------------+------------------| |Москаленко Наталія |м. Запоріжжя, пл. | (0612) 34-04-26 | |Євгенівна |Профспілок, 2, офіс | (061) 222-40-20 | | |1, 69057 | 050-486-1747 | |----------------------------------------------------------------| | Кіровоградська область | |----------------------------------------------------------------| |Данеко Євген |м. Кіровоград, вул. | (0522) 243-208 | |Миколайович |Пашутинська, 14, | 067-587-2252 | | |25006; ЗАТ | | | |"Автоінвест" | | |----------------------+----------------------+------------------| |Гончаров Володимир |Кіровоградський р-н, | 099-071-9859 | |Костянтинович |с. Соколівське, | | | |27100; ТОВ "Елгран" | | |----------------------+----------------------+------------------| |Левицький Василь |Новоукраїнський р-н, | (05251) 225-90 | |Борисович |с. Кам'яний міст, | 050-487-2792 | | |27124; ТОВ "Елгран" | | |----------------------+----------------------+------------------| |Оберемок Костянтин |Кіровоградський р-н, | (0522) 558-842 | |Павлович |с. Соколівське, вул. | 050-487-2793 | | |Шосейна, 50, 27100; | | | |ЗАТ "Кіровоградграніт"| | |----------------------+----------------------+------------------| |Остріков Віталій |м. Гайворон, пер. | 098-026-0934 | |Станіславович |Кар'єрний, 2, 26300; | | | |ВАТ "Гайворонський | | | |спеціалізований | | | |кар'єр" | | |----------------------------------------------------------------| | Львівська область | |----------------------------------------------------------------| |Луцишин Дмитро |м. Львів, вул. | (0322) 402-170 | |Іванович |Володимира Великого, | (0322) 970-893 | | |18, к. 517, 79053; | 067-423-86-80 | | |Корпорація | | | |"Укргалметал" | | |----------------------+----------------------+------------------| |Кіт Олександр |м. Яворів, вул. | (03259) 60-168 | |Дмитрович |Привокзальна 1-а, | 067-675-1708 | | |81000; ТОВ "Сніжка | | | |Україна" | | |----------------------------------------------------------------| | Миколаївська область | |----------------------------------------------------------------| |Сіротюк Володимир |м. Первомайськ, вул. | (0522) 356-015 | |Іванович |Радянська, 96, кв. | 067-128-4661 | | |25, 55200 | | |----------------------------------------------------------------| | Одеська область | |----------------------------------------------------------------| |Лях Віктор Петрович |м. Одеса, вул. | (0482) 222-223 | | |Ланжеронівська, 24-а, | (0487) 280-992 | | |65026; магазин | 067-483-7555 | | |"Малахіт" | 097-305-1803 | |----------------------------------------------------------------| | Полтавська область | |----------------------------------------------------------------| |Кива Любов Василівна |м. Полтава, вул. | (0532) 508-535 | | |Маршала Бірюзова, 36, | 050-304-0203 | | |36000; ПП "Ювелір" | | |----------------------+----------------------+------------------| |Кубишина Лілія |м. Кременчук, вул. | (05366) 510-75 | |Василівна |Київська, 85, 39631; | 066-462-1056 | | |ЗАТ "Кременчуцьке | | | |кар'єроуправління | | | |"Кварц" | | |----------------------+----------------------+------------------| |Парєнков Дмитро |м. Кременчук, вул. | (0536) 772-282 | |Леонідович |Київська, 85-а, | 067-531-7128 | | |39631; ЗАТ "Гірник" | | |----------------------------------------------------------------| | Рівненська область | |----------------------------------------------------------------| |Савицька Галина |м. Сарни, вул. | (03655) 3-41-27 | |Іванівна |Технічна, 2, 34550; | 050-500-4126 | | |ТОВ ККНК "Технобуд" | | |----------------------+----------------------+------------------| |Стельмах Віктор |м. Сарни, вул. | (03655) 3-56-04 | |Олексійович |Варшавська, 2-є, | 098-299-8209 | | |34550; Сарненське | | | |відділення Рівненської| | | |ТПП | | |----------------------+----------------------+------------------| |Огородник Тетяна |Сарненський р-н, смт | 066-031-7198 | |Юріївна |Клесів, вул. Шкільна, | | | |58, 34550 | | |----------------------+----------------------+------------------| |Якобчук Світлана |м. Рівне, вул. Орлова,| (0362) 281-447 | |Йосипівна |47, 33027; ТОВ | 067-382-6551 | | |"Р.Сіменс-Габро ЛТД" | | |----------------------------------------------------------------| | Харківська область | |----------------------------------------------------------------| |Колісник Владислав |Нововодолазький р-н, | (05740) 350-15 | |Сергійович |с. Новоселівка, вул. | 050-576-9343 | | |Піщана, 2, 11560; ЗАТ | | | |"Новоселівський | | | |гірничо-збагачувальний| | | |комбінат" | | |----------------------+----------------------+------------------| |Рєпа Руслан |м. Харків, пров. | (057) 340-12-28 | |Володимирович |Отакара Яроша, 16-б, | 050-300-3524 | | |офіс N 1, 61045; ТОВ | | | |"ВКФ "СТАРК" | | |----------------------------------------------------------------| | Чернівецька область | |----------------------------------------------------------------| |Птіцин Юрій |м. Чернівці, 58032; | 050-374-2668 | |Геннадійович |ТОВ "Буковинські | | | |будівельні матеріали" | | |----------------------------------------------------------------| | Чернігівська область | |----------------------------------------------------------------| |Богорад Юлія |Ріпкінський р-н, | (04641) 312-11 | |Вікторівна |с. Олешня, вул. | 093-648-0602 | | |Партизанська, | | | |31,15030; ТОВ | | | |"Папернянський кар'єр | | | |скляних пісків" | | ------------------------------------------------------------------

  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: