open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Нечинна

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

08.07.2014  № 389

Про встановлення простою у роботі

{Із змінами, внесеними згідно з Наказом Державної
фіскальної служби
№ 4 від 18.07.2014}

У зв'язку із проведенням антитерористичної операції на території Донецької області, відповідно до Указу Президента України від 14 квітня 2014 року № 405/2014 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року "Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України", положень ст. 34 Кодексу законів про працю України, ст. 12 Закону України від 24 березня 1995 року № 108/95-ВР "Про оплату праці", ст. 6 Закону України від 14 жовтня 1992 року № 2694-XII "Про охорону праці" та з метою збереження життя і здоров'я працівників територіального органу Міндоходів, захисту їх законних прав та інтересів, НАКАЗУЮ:

1. Встановити простій у роботі Державної податкової інспекції у м. Харцизьку ГУ Міндоходів у Донецькій області (далі - ДПІ у м. Харцизьку), Торезької об'єднаної державної податкової інспекції, Горлівської об'єднаної державної податкової інспекції, Шахтарської об'єднаної державної податкової інспекції та Макіївської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Донецькій області (далі - Торезька, Горлівська, Шахтарська та Макіївська ОДПІ).

2. Визнати встановлений п. 1 цього наказу простій у роботі ДПІ у м. Харцизьку, Торезької, Горлівської, Шахтарської та Макіївської ОДПІ таким, що виник не з вини працівників та зумовлений загрозою їх життю та здоров'ю.

3. Визначити строком дії простою період з дня видання цього наказу до закінчення дії обставин, які створюють загрозу життю і здоров'ю працівників ДПІ у м. Харцизьку, Торезької, Горлівської, Шахтарської та Макіївської ОДПІ.

4. У період простою:

4.1. виконання функціональних обов'язків з обслуговування платників податків, які перебувають на обліку в Горлівській ОДПІ, покласти у межах компетенції на Артемівську об'єднану державну податкову інспекцію ГУ Міндоходів у Донецькій області, ДПІ у м. Харцизьку, Шахтарської, Макіївської ОДПІ - на державну податкову інспекцію у м. Краматорську ГУ Міндоходів у Донецькій області, Торезької ОДПІ - на Костянтинівську об'єднану державну податкову інспекцію ГУ Міндоходів у Донецькій області;

{Підпункт 4.1 пункту 4 із змінами, внесеними згідно з Наказом Державної фіскальної служби № 4 від 18.07.2014}

4.2. дозволити працівникам ДПІ у м. Харцизьку, Торезької, Горлівської, Шахтарської та Макіївської ОДПІ не перебувати за основним місцем роботи до закінчення простою;

4.3. залучати до роботи працівників, які підпадають під дію простою, виключно у разі крайньої необхідності та за умов гарантування безпечних умов роботи;

4.4. зберегти у межах кошторису середній заробіток для працівників, які підпадають під дію простою;

4.5. керівництву ДПІ у м. Харцизьку, Торезької, Горлівської, Шахтарської та Макіївської ОДПІ вжити усіх можливих заходів для збереження державного майна, що перебуває в управлінні (користуванні) ДПІ у м. Харцизьку, Торезької, Горлівської, Шахтарської та Макіївської ОДПІ;

4.6. виконання функцій, закріплених відповідно до наказу Міндоходів від 30.12.2013 № 888 "Про функціональні повноваження структурних підрозділів територіальних органів Міндоходів" за структурними підрозділами Горлівської ОДПІ, покласти на Артемівську об'єднану державну податкову інспекцію ГУ Міндоходів у Донецькій області, ДПІ у м. Харцизьку, Шахтарської та Макіївської ОДПІ - на державну податкову інспекцію у м. Краматорську ГУ Міндоходів у Донецькій області, Торезької ОДПІ - на Костянтинівську об'єднану державну податкову інспекцію ГУ Міндоходів у Донецькій області.

{Підпункт 4.6 пункту 4 із змінами, внесеними згідно з Наказом Державної фіскальної служби № 4 від 18.07.2014}

5. Департаменту розвитку ІТ, електронних сервісів та обліку платників (Калєніченко Н.Г.) забезпечити доступ до ІС "Податковий блок" працівників ДПІ у м. Харцизьку, Торезької, Горлівської, Шахтарської та Макіївської ОДПІ у нових місцях дислокації.

6. Координаційно-моніторинговому департаменту (Притула Є.М.) забезпечити внесення цього наказу до Репозиторія звітності і статистичної інформації Міністерства доходів і зборів України, затвердженого наказом Міндоходів від 06.09.2013 № 448.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Перший заступник Міністра

І.О. Білоус

{Текст взято з сайту Міндоходів України http://minrd.gov.ua}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: