open
Про систему
  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
Чинна

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

04.07.2012  № 333

Про Тендерний комітет з питань закупівлі товарів, робіт і послуг, пов'язаних з упровадженням проектів, що фінансуються або фінансуватимуться за рахунок коштів Міжнародного банку реконструкції та розвитку

{Із змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства регіонального розвитку,
будівництва та житлово-комунального господарства
№ 66 від 31.03.2017
№ 12 від 23.01.2018}

На виконання Стратегії партнерства Міжнародного банку реконструкції та розвитку з Україною на період 2012 - 2016 роки від 20 січня 2012 року, Закону України "Про ратифікацію Угоди про позику (Проект розвитку міської інфраструктури) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку", постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2008 № 1027 "Про порядок ініціювання, підготовки та реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями" та з метою забезпечення ефективного впровадження проектів, що фінансуються Міжнародним банком реконструкції та розвитку, НАКАЗУЮ:

1. Утворити Тендерний комітет з питань закупівлі товарів, робіт і послуг, пов'язаних з упровадженням проектів, що фінансуються або фінансуватимуться за рахунок коштів Міжнародного банку реконструкції та розвитку (далі - Тендерний комітет), у складі згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про Тендерний комітет, що додається.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінрегіону від 29.11.2011 № 325 "Про Тендерний комітет з питань закупівлі товарів, робіт і послуг, пов'язаних з упровадженням проекту "Розвиток міської інфраструктури".

Міністр

А.М. Близнюк



ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
регіонального розвитку,
будівництва
та житлово-комунального
господарства України
04.07.2012 № 333

ПОЛОЖЕННЯ
про Тендерний комітет з питань закупівлі товарів, робіт і послуг, пов'язаних з упровадженням проектів, що фінансуються або фінансуватимуться за рахунок коштів Міжнародного банку реконструкції та розвитку

1. Загальні положення

1.1. Це Положення розроблено з метою проведення Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (далі - Міністерство) закупівель товарів, робіт і послуг, у тому числі відбору консультантів, пов'язаних з упровадженням проектів, що фінансуються або фінансуватимуться за рахунок коштів Міжнародного банку реконструкції та розвитку, а також грантів, які надано Міністерству.

1.2. Положення визначає порядок створення, загальні організаційні та процедурні засади діяльності Тендерного комітету з питань закупівель товарів, робіт і послуг, у тому числі відбору консультантів, пов'язаних з упровадженням проектів, що фінансуються або фінансуватимуться за рахунок коштів Міжнародного банку реконструкції та розвитку (далі - Тендерний комітет), а також права, обов'язки та відповідальність його членів.

1.3. Тендерний комітет у своїй діяльності керується положеннями Угоди про позику (Проект розвитку міської інфраструктури) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку від 26 травня 2008 року № 4869-UA, яка ратифікована Законом України "Про ратифікацію Угоди про позику (Проект розвитку міської інфраструктури) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку" № 592-VI від 24 вересня 2008 року (далі - Угода про позику), Листом-угодою про грант між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку № TF091769 від 22 жовтня 2008 року про надання Україні Урядом Швеції через Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку, посібниками Світового банку "Закупівля за позиками МБРР та кредитами МАР" (від травня 2004 року, зі змінами), "Відбір та найм консультантів позичальниками Світового банку" (від травня 2004 року, зі змінами), чинним законодавством України, цим Положенням та рішеннями, які приймаються Тендерним комітетом.

2. Організація діяльності Тендерного комітету

2.1. Склад комітету затверджується наказом Міністерства. До складу Тендерного комітету входять: голова, секретар та члени Тендерного комітету.

2.2. Зміни до складу Тендерного комітету вносяться за поданням голови Тендерного комітету та оформляються наказом Міністерства.

2.3. Голова Тендерного комітету здійснює керівництво Тендерним комітетом, організовує його роботу та несе відповідальність за виконання покладених на Тендерний комітет функцій.

2.4. Голова Тендерного комітету засвідчує своїм підписом/затверджує такі документи щодо проведення закупівель товарів, робіт і послуг, у тому числі щодо відбору консультантів, пов'язаних з упровадженням Проекту:

протоколи засідань Тендерного комітету;

документацію тендерних торгів, запит про надання пропозицій, що використовуються для закупівлі товарів, робіт та послуг;

запрошення до подачі пропозицій, технічні завдання для надання консультаційних послуг разом із запитом про виявлення зацікавленості (оголошенням), що використовуються для закупівлі послуг консультантів;

оціночні звіти про закупівлі товарів, робіт і послуг, у тому числі про відбір консультантів;

інші документи, що стосуються закупівель товарів, робіт та послуг, у тому числі відбору консультантів.

2.5. Секретар Тендерного комітету веде та оформлює протоколи засідань Тендерного комітету, інші документи, пов'язані із діяльністю Тендерного комітету, забезпечує оперативне інформування членів Тендерного комітету стосовно організаційних питань його діяльності, за дорученням голови Тендерного комітету виконує іншу організаційну роботу щодо приймання пропозицій тендерних торгів учасників торгів, пропозицій консультантів, резюме консультантів.

2.6. Члени Тендерного комітету на його засіданнях беруть участь в обговоренні та приймають рішення щодо результатів попередньої кваліфікації, розгляду, оцінки та порівняння пропозицій тендерних торгів, визначення переможців процедур закупівель, розглядають та погоджують документи щодо закупівель товарів, робіт і послуг, у тому числі щодо відбору консультантів.

2.7. Члени Тендерного комітету несуть персональну відповідальність за прийняті ними рішення відповідно до законів України.

2.8. Засідання Тендерного комітету проводяться у разі потреби та відповідно до строків закупівель, визначених у відповідних планах закупівель по Проекту.

2.9. Секретар Тендерного комітету у разі надходження звернення від зацікавлених осіб або самостійно, у разі службової необхідності, повідомляє голову Тендерного комітету про необхідність проведення засідання Тендерного комітету та узгоджує з ним дату і місце його проведення.

2.10. По кожній закупівлі, яка розглядається Тендерним комітетом, секретар Тендерного комітету готує довідку щодо закупівлі, яка в обов'язковому порядку містить такі реквізити: назва та/або предмет закупівлі, підстави для закупівлі, етап закупівлі, відповідальний за проект/бенефіціар, загальну вартість, метод закупівлі, короткий зміст та висновок робочої групи з оцінки пропозицій тендерних торгів.

2.11. Матеріали до засідання Тендерного комітету повинні бути надані членам Тендерного комітету заздалегідь, але не пізніше 2 робочих днів до дати запланованого засідання.

2.12. Тендерний комітет може створити робочу групу в складі не менше трьох членів Тендерного комітету для розкриття пропозицій тендерних торгів учасників процедур закупівель. Протокол про розкриття пропозицій тендерних торгів підписується членами робочої групи.

2.13. Для оцінки пропозицій тендерних торгів у рамках Проекту рішенням Тендерного комітету призначається робоча група з оцінки пропозицій тендерних торгів.

2.14. Рішення з питань, що розглядаються на засіданнях Тендерного комітету, приймаються простою більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів, голос голови Тендерного комітету є вирішальним.

2.15. Рішення Тендерного комітету оформлюється протоколом, який підписується усіма його членами, які брали участь у голосуванні.

3. Головні функції Тендерного комітету

Головними функціями Тендерного комітету є:

3.1. Розгляд та погодження документів, необхідних для проведення закупівель за проектами, що фінансуються або фінансуватимуться за рахунок коштів Міжнародного банку реконструкції та розвитку, зокрема:

- документації тендерних торгів за стандартною формою Світового банку для всіх типів торгів, визначених посібником "Закупівля за позиками МБРР та кредитами МАР" (від травня 2004 року, зі змінами);

- запрошень про виявлення зацікавленості (оголошень), запитів до подачі пропозицій за стандартною формою Світового банку для всіх методів відбору, визначених посібником "Відбір та наймання консультантів позичальниками Світового банку" (від травня 2004 року, зі змінами);

- технічних завдань на надання консультаційних послуг для відбору консультантів (юридичних осіб) та індивідуальних консультантів за формою, прийнятною для Світового банку.

3.2. Визначення строків подання і розкриття пропозицій тендерних торгів учасників торгів для закупівлі товарів та послуг; пропозицій та резюме консультантів.

3.3. Організація розкриття, розгляду та оцінки пропозицій тендерних торгів учасників торгів та консультантів на надання послуг.

3.4. Визначення попередніх та остаточних результатів торгів та відбору консультантів на надання послуг.

3.5. Ведення необхідних протоколів щодо здійснення процедур закупівлі.

3.6. Здійснення інших функцій, необхідних для реалізації покладених на Тендерний комітет завдань.

4. Права та обов'язки Тендерного комітету

4.1. Тендерний комітет має право:

- виступати організатором проведення процедури закупівлі товарів, робіт та послуг, у тому числі відбору консультантів, відповідно до планів закупівель у межах наданих повноважень та визначених функцій;

- залучати до робочих груп з оцінки пропозицій тендерних торгів спеціалістів структурних підрозділів Міністерства та незалежних експертів;

- використовувати для виконання своєї роботи приміщення Міністерства;

- звертатись до спеціалістів із закупівель Світового банку для отримання необхідних пояснень щодо здійснення процедури закупівлі товарів, робіт і послуг.

4.2. Тендерний комітет зобов'язаний:

- організовувати проведення закупівлі товарів, робіт і послуг, у тому числі відбору консультантів, згідно із вимогами Угод про позику, затверджених планів закупівель за визначеними методами та у встановлені строки;

- забезпечувати конкурентні умови для всіх претендентів, об'єктивний, прозорий, відкритий вибір переможця;

- зберігати конфіденційність інформації відповідно до вимог чинного законодавства України;

- готувати необхідну звітність щодо здійснення процедур закупівель відповідно до чинного законодавства та Посібників з закупівель Світового банку.

5. Робочі групи з оцінки пропозицій тендерних торгів

5.1. Для забезпечення попередньої оцінки учасників закупівель товарів, робіт і послуг, у тому числі відбору консультантів, можуть бути створені робочі групи з оцінки пропозицій тендерних торгів (далі - робочі групи) із залученням відповідних працівників структурних підрозділів Міністерства та незалежних експертів.

5.2. Робоча група формується у складі від 3 до 5 осіб.

5.3. Рішення щодо створення робочої групи, а також її кількісний та персональний склад визначається на засіданні Тендерного комітету на підставі завдань, які перед нею ставляться, та фіксується в протоколі засідання Тендерного комітету.

5.4. Робочі групи здійснюють діяльність щодо оцінки пропозицій тендерних торгів учасників закупівлі за місцезнаходженням Міністерства протягом періоду, який визначається на засіданні Тендерного комітету.

5.5. Члени робочих груп зобов'язані якісно та своєчасно готувати необхідні матеріали щодо оцінки закупівель товарів, робіт і послуг, у тому числі щодо відбору консультантів, зберігати конфіденційність інформації, що стосується предмета їх діяльності.

5.6. На засіданнях Тендерного комітету керівник робочої групи доповідає про її діяльність та про попередні результати оцінки пропозицій учасників закупівлі.

Т.в.о. директора
Департаменту
міжрегіонального
та міжнародного
співробітництва









О.Я. Хуснутдінов



Додаток
до наказу Міністерства
регіонального розвитку,
будівництва
та житлово-комунального
господарства України
04.07.2012 № 333
(у редакції наказу Міністерства
регіонального розвитку, будівництва
та житлово-комунального
господарства України
23.01.2018 № 12)

СКЛАД
Тендерного комітету з питань закупівлі товарів, робіт і послуг, пов'язаних з упровадженням спільних з міжнародними фінансовими організаціями та фінансово-кредитними установами проектів


КРУГЛЯК
Едуард Борисович

-

заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, голова Тендерного комітету


ПАХОЛКО
Павло Володимирович

-

заступник директора Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики - начальник управління інженерних систем Мінрегіону, заступник голови Тендерного комітету


ТКАЧЕНКО
Павло Васильович

-

головний спеціаліст відділу реалізації Програм розвитку муніципальної інфраструктури України Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону, секретар Тендерного комітету


Члени Тендерного комітету:


ВАСИЛЬКІВСЬКА
Олена Валеріївна

-

заступник начальника управління нормативно-методичного забезпечення - начальник відділу нормативно-методичного забезпечення в сфері інженерних систем житлово-комунального господарства Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону


ГУРІНА
Ольга Mихайлiвна

-

завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Мінрегіону


ГРИШКЕВИЧ
Оксана Mикoлаївна

-

директор Департаменту державних інвестиційних проектів та підтримки розвитку Мінекономрозвитку (за згодою)


КАСІЯНИК
Анатолій Васильович

-

директор Фінансового департаменту - головний бухгалтер Мінрегіону


КОРНІЄНКО
Ірина Віталіївна

-

заступник начальника відділу нормативно-правової роботи, експертизи проектів актів з питань будівництва Юридичного департаменту Мінрегіону


МІХАЙЛІДІ
Павло Миколайович

-

голова Громадської ради при Мінрегіоні (за згодою)


ПІКУЩА
Тетяна Миколаївна

-

начальник відділу міжнародної технічної допомоги та взаємодії з міжнародними фінансовими організаціями Управління міжнародного співробітництва та взаємодії з міжнародними фінансовими організаціями Мінрегіону


РЯБОВА
Ольга Олексіївна

-

директор Департаменту з питань проектування об'єктів будівництва, технічного регулювання та науково-технічного розвитку Мінрегіону


СУПРУН
Світлана Миколаївна

-

заступник директора Департаменту боргової політики - начальника відділу фінансування проектів регіональних міжнародних фінансових організацій Мінфіну (за згодою)

{Додаток в редакції Наказів Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства № 66 від 31.03.2017, № 12 від 23.01.2018}

Т.в.о. директора
Департаменту
міжрегіонального
та міжнародного
співробітництва









О.Я. Хуснутдінов

  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: