open
  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Зміст
Чинний
                             
                             
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
Н А К А З
31.08.2011 N 1002

Про підсумки Всеукраїнського конкурсу

науково-пошукових робіт учнівської

та студентської молоді, присвяченого

20-й річниці незалежності України

На виконання Указу Президента України від 1 листопада
2010 року N 990 ( 990/2010 ) "Про відзначення 20-ї річниці
незалежності України" проводився Всеукраїнський конкурс
науково-пошукових робіт учнівської та студентської молоді,
присвячений 20-й річниці незалежності України. На підставі рішень журі Н А К А З У Ю:
1. Нагородити переможців Всеукраїнського конкурсу
науково-пошукових робіт учнівської та студентської молоді,
присвяченого 20-й річниці незалежності України (далі - Конкурс),
дипломами Міністерства за списком згідно з додатком.
2. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти
(Удод О.А.) довести підсумки Конкурсу до відома Міністерства
освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим,
управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської
міських державних адміністрацій.
3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Заступник Міністра Б.М.Жебровський

Додаток

до наказу Міністерства

освіти і науки, молоді

та спорту України

31.08.2011 N 1002

СПИСОК

переможців Всеукраїнського конкурсу

науково-пошукових робіт учнівської

та студентської молоді, присвячених

20-й річниці незалежності України,

які нагороджуються дипломами Міністерства

освіти і науки, молоді та спорту України

Студенти вищих навчальних закладів

------------------------------------------------------------------------------------------- N | Прізвище та ім'я | Назва | Назва вищого | Підстава | п/п|студента (студентки)| конкурсної роботи |навчального закладу| | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 1 |Антонець Сергій |Моє рідне село - |Іллінецький |Лист Вінницького | | |від далекого |державний аграрний |обласного інституту | | |минулого до |коледж, Вінницька |післядипломної освіти | | |сьогодення |область |педагогічних працівників| | | | |від 16.05.2011 N 375 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 2 |Бабак Павло |Діти індиго, як |Харківський |Лист Харківської | | |соціально |гуманітарно- |обласної державної | | |педагогічний |педагогічний |адміністрації Головного | | |феномен |інститут |управління освіти і | | | | |науки від 04.05.2011 | | | | |N 01-13/2429 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 3 |Бабенко Олександра |Всеукраїнські |Запорізький |Лист Запорізької | | |союзи |національний |обласної державної | | |протестантських |університет |адміністрації управління| | |об'єднань (20-ті | |освіти і науки | | |роки XX ст.) | |від 17.05.2011 N 240 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 3 |Бевз Наталія |Хмельницька |Хмельницька |Лист Хмельницької | | |область на шляху |гуманітарно- |обласної державної | | |до незалежності |педагогічна |адміністрації управління| | |України |академія |освіти і науки | | | | |від 26.04.2011 N 289 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 4 |Бабінчук Ірина |Всеукраїнські |Калуський коледж |Лист Івано-Франківського| | |союзи |культури і |обласного інституту | | |протестантських |мистецтв, Івано- |післядипломної | | |об'єднань (20-ті |Франківська область|педагогічної освіти | | |роки XX ст.) | |від 11.05.2011 N 01/296 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 5 |Бежеряну Василина |Іконостас церкви |Коледж Івано- |Лист Івано-Франківського| | |Святої Покрови |Франківського |обласного інституту | | |Пречистої |університету права |післядипломної | | |Богоматері |імені Короля Данила|педагогічної освіти | | | |Галицького |від 11.05.2011 N 01/296 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 6 |Безсмертна Юлія |Жіночі постаті в |Полтавський |Лист Полтавської | | |опозиційному русі |національний |обласної державної | | |60-х - 80-х років |педагогічний |адміністрації Головного | | |XX століття |університет |управління освіти і | | | |ім. В.Г.Короленка |науки від 04.05.2011 | | | | |N 01-13/2429 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 7 |Берестова Анастасія |Трансформація |Державний |Лист Донецької обласної | | |українського |університет |державної адміністрації | | |суспільства в |інформатики і |управління освіти і | | |контексті |штучного інтелекту,|науки | | |глобалізації: |м. Донецьк |від 17.05.2011 N 224 | | |соціорелігійний | | | | |аспект | | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 8 |Бобрик Ніна |Популяризація |Прилуцький |Лист Чернігівського | | |малої батьківщини |гуманітарно- |обласного інституту | | |через |педагогічний коледж|післядипломної | | |волонтерський рух |ім. І.Я.Франка, |педагогічної освіти | | |та екотуризм |Чернігівська |ім. К.Д.Ушинського | | | |область |від 17.08.2011 | | | | |N 01-09/561 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 9 |Бобровнік Євгенія |Інтерпретація |Київський |Лист виконавчого органу | | |образу Тараса |університет імені |Київської міської ради | | |Шевченка в |Бориса Грінченка |(Київська міська | | |українській поезії | |державна адміністрація) | | |другої половини | |Головне управління | | |XX століття | |освіти і науки від | | | | |16.05.2011 N 24/10-99 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 10 |Вовненко Анастасія |Культура |Токмацький |Лист Запорізької | | |Токмацького краю |механічний |обласної державної | | | |технікум, |адміністрації управління| | | |Запорізька область |освіти і науки | | | | |від 06.05.2011 N 240 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 11 |Гартнер Неля, |Тернисті сходинки |Гуманітарно- |Лист Закарпатського | |Осиф Ганна, |до незалежності |педагогічний коледж|інституту післядипломної| |Талабіра Мілена |України Трагедія |Мукачівського |педагогічної освіти | | |й велич |державного |від 13.05.2011 N 196 | | |Карпатської |університету, | | | |України |Закарпатська | | | | |область | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 12 |Гарькава Любов |Жартівливі пісні |Педагогічний коледж|Лист Дніпропетровської | | |села Водяного |Дніпропетровського |обласної державної | | |Юр'ївського |національного |адміністрації дитячо- | | |району |університету імені |юнацького кіноцентру | | |Дніпропетровської |Олеся Гончара |"Веснянка" | | |області | |від 07.05.2011 N 1 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 13 |Горбенко Анастасія |Трансформація |Луганський |Лист Луганської обласної| | |політичної влади |національний |державної адміністрації | | |в Україні за роки |університет імені |управління освіти і | | |незалежності |Тараса Шевченка |науки від 16.05.2011 | | | | |N 2/02-2024 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 14 |Гуржій Тетяна |Застаріла лексика |Педагогічний коледж|Лист Дніпропетровської | | |у козацьких |Дніпропетровського |обласної державної | | |літописах та |національного |адміністрації дитячо- | | |сучасній |університету імені |юнацького кіноцентру | | |романістиці про |Олеся Гончара |"Веснянка" | | |часи козаччини | | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 15 |Дерев'янко Юрій |Конституційний |Юридичний інститут |Лист Івано-Франківського| | |референдум: |Прикарпатського |обласного інституту | | |світовий досвід |національного |післядипломної | | |та українська |університету імені |педагогічної освіти | | |перспектива |Василя Стефаника |від 11.05.2011 N 01/296 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 16 |Дячук Юліана |Історичне |Чернівецький |Лист Чернівецької | | |значення та |політехнічний |обласної державної | | |архітектурна |коледж |адміністрації управління| | |довершеність | |освіти і науки | | |ансамблю | |від 12.05.2011 N 120 | | |центральної площі | | | | |міста Чернівців | | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 17 |Жук Катерина, |Іван Мазепа як |Білоцерківський |Лист Київського | |Подколзіна |будівничий |коледж сервісу та |обласного інституту | |Олександра |української |дизайну, Київська |післядипломної | | |державності |область |педагогічної освіти | | | | |педагогічних кадрів | | | | |від 27.05.2011 N 335 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 18 |Жмурко Володимир |Наш земляк - |Вінницький |Лист Вінницького | | |прем'єр міністр |технічний коледж |обласного інституту | | |Ізраїлю | |післядипломної освіти | | | | |педагогічних працівників| | | | |від 16.05.2011 N 375 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 19 |Заїка Світлана |Міфологема води і |Київський |Лист виконавчого органу | | |"львівський |університет імені |Київської міської ради | | |текст" в |Бориса Грінченка |(Київська міська | | |українській і | |державна адміністрація) | | |польській поезії | |Головне управління | | |1990-х років | |освіти і науки від | | | | |16.05.2011 N 24/10-99 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 20 |Кесюр Наталія |Шлях до |Красноградський |Лист Харківської | | |незалежності |коледж Харківського|обласної державної | | | |національного |адміністрації Головного | | | |університету |управління освіти і | | | |ім. Г.С.Сковороди |науки від 04.05.2011 | | | | |N 01-13/2429 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 21 |Колівошко Віталія |Математик, що |Прилуцький |Лист Чернігівського | | |випередив час |гуманітарно- |обласного інституту | | | |педагогічний коледж|післядипломної | | | |ім. І.Я.Франка, |педагогічної освіти | | | |Чернігівська |ім. К.Д.Ушинського | | | |область |від 17.08.2011 | | | | |N 01-09/561 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 22 |Комарова Ольга |Політична культура |Кам'янець- |Лист Хмельницької | | |та її вплив на |Подільський |обласної державної | | |розвиток |національний |адміністрації управління| | |демократичних |університет імені |освіти і науки | | |процесів в Україні |Івана Огієнка |від 26.04.2011 N 289 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 23 |Лавренчук Лариса |Роль локальних |Прилуцький |Лист Чернігівського | | |"Просвіт" у |гуманітарно- |обласного інституту | | |національному |педагогічний коледж|післядипломної | | |відродженні |ім. І.Я.Франка, |педагогічної освіти | | |України |Чернігівська |ім. К.Д.Ушинського | | | |область |від 17.08.2011 | | | | |N 01-09/561 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 24 |Лизогуб Богдан |Культура та побут |Запорізький |Лист Запорізької | | |українського |будівельний коледж |обласної державної | | |народу | |адміністрації управління| | | | |освіти і науки | | | | |від 17.05.2011 N 240 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 25 |Малихін Михайло |Прапор України |Київський коледж |Лист виконавчого органу | | |(жовто-синій, чи |будівництва, |Київської міської ради | | |синьо-жовтий) |архітектури та |(Київська міська | | | |дизайну |державна адміністрація) | | | | |Головне управління | | | | |освіти і науки від | | | | |16.05.2011 N 24/10-99 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 26 |Малєва Наталія |Мелітополь - |Мелітопольський |Лист Запорізької | | |інтеркультурне |коледж, Запорізька |обласної державної | | |толерантне місто |область |адміністрації управління| | | | |освіти і науки | | | | |від 17.05.2011 N 240 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 27 |Малисник Олександр |Науково-практична |Кам'янець- |Лист Хмельницької | | |діяльність Василя |Подільський |обласної державної | | |Доманицького на |національний |адміністрації управління| | |тлі націєтворчих |університет імені |освіти і науки | | |процесів початку |Івана Огієнка |від 26.04.2011 N 289 | | |XX століття | | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 28 |Медвєдєва Юлія |Поетика ліричних |Київський |Лист виконавчого органу | | |творів Лесі |університет імені |Київської міської ради | | |Українки |Бориса Грінченка |(Київська міська | | |єгипетської | |державна адміністрація) | | |тематики | |Головне управління | | | | |освіти і науки від | | | | |16.05.2011 N 24/10-99 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 30 |Паращенко Ольга |Місто Узин від |Київський коледж |Лист виконавчого органу | | |героїв минулих |будівництва, |Київської міської ради | | |днів до |архітектури та |(Київська міська | | |сьогодення |дизайну |державна адміністрація) | | | | |Головне управління | | | | |освіти і науки від | | | | |16.05.2011 N 24/10-99 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 31 |Пустовалова Віра |Буди - фаянсова |Харківський |Лист Харківської | | |столиця України |гуманітарно- |обласної державної | | | |педагогічний |адміністрації Головного | | | |інститут |управління освіти і | | | | |науки від 04.05.2011 | | | | |N 01-13/2429 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 32 |Ренкас Оксана |Шлях до |Калуський |Лист Івано-Франківського| | |незалежності |політехнічний |обласного інституту | | | |коледж, Івано- |післядипломної | | | |Франківська область|педагогічної освіти | | | | |від 11.05.2011 N 01/296 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 33 |Сакун Людмила |Рушник у звичаях |Полтавський |Лист Полтавської | | |та традиціях |національний |обласної державної | | |українського |педагогічний |адміністрації Головного | | |народу |університет |управління освіти і | | | |ім. В.Г.Короленка |науки від 04.05.2011 | | | | |N 01-13/2429 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 34 |Скибак Іванна |Діяльність |Івано-Франківський |Лист Івано-Франківського| | |товариства |базовий медичний |обласного інституту | | |української мови |коледж |післядипломної | | |імені Тараса | |педагогічної освіти | | |Шевченка "Просвіта"| |від 11.05.2011 N 01/296 | | |та її представника | | | | |П.І.Арсенича в | | | | |процесі розвитку | | | | |культурної спадщини| | | | |і незалежності | | | | |Української держави| | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 35 |Танчак Діана |Боротьба на Поділлі|Погребищенський |Лист Вінницького | | |1648-1676 рр. |медичний коледж, |обласного інституту | | | |Вінницька область |післядипломної освіти | | | | |педагогічних працівників| | | | |від 16.05.2011 N 375 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 36 |Тюрєва Юлія |Встановлення і |Полтавський |Лист Полтавської | | |функціонування |університет |обласної державної | | |гітлерівського |економіки і |адміністрації Головного | | |окупаційного режиму|торгівлі |управління освіти і | | |в селі Пустовійтове| |науки від 04.05.2011 | | | | |N 01-13/2429 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 37 |Тютюнник Вікторія |Політика Івана |Сумський |Лист Сумської обласної | | |Мазепи щодо |національний |державної адміністрації | | |розвитку |університет |управління освіти і | | |господарчих | |науки | | |відносин та | |від 19.05.2011 | | |приватного | |N 04-2378/01-01 | | |землеволодіння в | | | | |Україні - | | | | |Гетьманщині | | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 38 |Пошуковий загін |Северин Наливайко -|Лубенський |Лист Полтавської | |"Пам'ять" |герой нашого часу |фінансово- |обласної державної | | | |економічний коледж,|адміністрації Головного | | | |Полтавська область |управління освіти і | | | | |науки від 04.05.2011 | | | | |N 01-13/2429 | ------------------------------------------------------------------------------------------
Учні загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних
закладів
------------------------------------------------------------------------------------------- N | Прізвище та ім'я | Назва | Назва | Підстава | п/п| учня (учениці) | конкурсної роботи |навчального закладу| | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 1 |Недавня Богдана |Київ у здобутті |учениця 10 класу |Лист виконавчого органу | | |державної |ліцею "Наукова |Київської міської ради | | |незалежності |зміна" м. Києва |(Київська міська | | |України | |державна адміністрація) | | | | |Головне управління | | | | |освіти і науки від | | | | |16.05.2011 N 24/10-99 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 2 |Рум'янцев Олександр |Електронні засоби |учень 11-Б класу |Лист виконавчого органу | | |масової інформації |середньої |Київської міської ради | | |в сучасному |загальноосвітньої |(Київська міська | | |медіапросторі |школи N 210 |державна адміністрація) | | |України |м. Києва |Головне управління | | | | |освіти і науки від | | | | |16.05.2011 N 24/10-99 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 3 |Осадчук Анастасія |Національний |учениця 11 класу |Лист виконавчого органу | | |академічний |середньої |Київської міської ради | | |драматичний театр |загальноосвітньої |(Київська міська | | |імені Івана Франка |школи N 308 |державна адміністрація) | | |у часи незалежності|м. Києва |Головне управління | | | | |освіти і науки від | | | | |16.05.2011 N 24/10-99 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 4 |Алам Альбіна |Роль української |учениця 11 класу |Лист виконавчого органу | | |діаспори Північної |Українського |Київської міської ради | | |Америки в |гуманітарного ліцею|(Київська міська | | |становленні |Київського |державна адміністрація) | | |незалежної України |національного |Головне управління | | | |університету імені |освіти і науки від | | | |Тараса Шевченко |16.05.2011 N 24/10-99 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 5 |Кондратюк Анастасія |Український анекдот|учениця 11 класу |Лист виконавчого органу | | |як оригінальний |ліцею "Наукова |Київської міської ради | | |фольклорний жанр |зміна" м. Києва |(Київська міська | | | | |державна адміністрація) | | | | |Головне управління | | | | |освіти і науки від | | | | |16.05.2011 N 24/10-99 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 6 |Шаповал Ольга |Поезія душі моєї |учениця 9 класу |Лист виконавчого органу | | | |спеціалізованої |Київської міської ради | | | |школи N 187 |(Київська міська | | | |м. Києва |державна адміністрація) | | | | |Головне управління | | | | |освіти і науки від | | | | |16.05.2011 N 24/10-99 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 7 |Кирилюк Марія |Від роду до народу |учениця 9 класу |Лист Київського | | | |Шпитьківської |обласного інституту | | | |загальноосвітньої |післядипломної | | | |школи |педагогічної освіти | | | |I-III ступенів |педагогічних кадрів | | | |Святошинської |від 27.05.2011 N 335 | | | |районної державної | | | | |адміністрації | | | | |м. Києва | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 8 |Ільченко Олександра |Моя родина: дороги |учениця 9 класу |Лист Київського | | |іншої не треба |Пустовітської |обласного інституту | | | |загальноосвітньої |післядипломної | | | |школи |педагогічної освіти | | | |I-III ступенів |педагогічних кадрів | | | |Миронівського |від 27.05.2011 N 335 | | | |району Київської | | | | |області | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 9 |Чорний Ігор |Славетна і гірка |учень 9 класу |Лист Київського | | |історія твоя, мій |Тетіївського |обласного інституту | | |рідний Тетієве |навчально-виховного|післядипломної | | | |комплексу |педагогічної освіти | | | |"Загальноосвітня |педагогічних кадрів | | | |школа |від 27.05.2011 N 335 | | | |I-III ступенів, | | | | |природничо- | | | | |математичний ліцей"| | | | |Київської області | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 10 |Котик Ігор |Другий зимовий |учень 9-Б класу |Лист управління освіти | | |похід армії УРН |загальноосвітньої |Житомирської міської | | | |школи N 36 |ради | | | |ім. Я.Домбровського|від 16.05.2011 N 85 | | | |м. Житомир | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 11 |Сус Михайло |Місцеві звичаї і |учень 10-В класу |Лист управління освіти | | |традиції, пов'язані|Баранівської |Житомирської міської | | |із будівництвом |гімназії |ради | | |житла в |Житомирської |від 16.05.2011 N 85 | | |Барановському |області | | | |районі Житомирської| | | | |області | | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 12 |Лозицька Юлія, |На схилах стрімких,|учениця 9-А класу |Лист управління освіти | |Новіцька Валерія, |де село |Озерненської |Житомирської міської | |Ольшевська Руслана |Скоморохи... |гімназії |ради | | | |Житомирського р-ну |від 16.05.2011 N 85 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 13 |Творча група учнів |Щедротний паростку |Центр професійно- |Лист управління освіти | |центру професійно- |могутнього |технічної освіти, |Житомирської міської | |технічної освіти |коріння... |м. Житомир |ради від 16.05.2011 N 85| ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 14 |Туровська Марина |Моє село - моя |учениця 9 класу |Лист управління освіти | | |фортеця, моє село -|Сергієвської |Житомирської міської | | |мій рідний край |загальноосвітньої |ради | | | |школи I-II ст. |від 16.05.2011 N 85 | | | |Житомирської | | | | |області | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 15 |Щербініна Ірина |Права, свободи і |учениця 10 класу |Лист Севастопольського | | |обов'язки людини в |середньої школи |гуманітарного | | |нашій Україні |N 58, |університету | | | |м. Севастополь |від 12.05.2011 N 129 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 16 |Сеїдова Рене |Право на працю |учениця 10 класу |Лист Севастопольського | | |неповнолітніх у |гімназії N 8 з |гуманітарного | | |законодавстві |російською та |університету | | |суверенної України |українською мовами |від 12.05.2011 N 129 | | | |навчання, | | | | |м. Севастополь | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 17 |Приходько Злата |Історичний шлях |учениця 9 класу |Лист Севастопольського | | |української |гімназії N 24, |гуманітарного | | |православної церкви|м. Севастополь |університету | | |до незалежності | |від 12.05.2011 N 129 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 18 |Чапленко Анастасія |Моя топ-десятка |учениця 10 класу |Лист Миколаївської | | |"Великих українців"|Миколаївського |обласної державної | | | |муніципального |адміністрації управління| | | |колегіуму |освіти і науки | | | | |від 16.05.2011 | | | | |N 2081-02/05 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 19 |Радченко Наталія |Я б обрав життя, |учениця 10 класу |Лист Миколаївської | | |яке прожив |Миколаївського |обласної державної | | | |муніципального |адміністрації управління| | | |колегіуму |освіти і науки | | | | |від 16.05.2011 | | | | |N 2081-02/05 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 20 |Вострикова Анастасія|Незалежна Україна |учениця 10 класу |Лист Миколаївської | | | |Миколаївської |обласної державної | | | |спеціалізованої |адміністрації управління| | | |школи |освіти і науки | | | |I-III ступенів |від 16.05.2011 | | | |мистецтв і |N 2081-02/05 | | | |прикладних ремесел | | | | |Експериментального | | | | |навчального закладу| | | | |всеукраїнського | | | | |рівня "Академія | | | | |дитячої творчості" | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 21 |Макаріна Анастасія |М.С.Грушевський - |учениця 9 класу |Лист Миколаївської | | |видатний політичний|Миколаївської |обласної державної | | |і державний діяч |спеціалізованої |адміністрації управління| | | |школи |освіти і науки | | | |I-III ступенів |від 16.05.2011 | | | |мистецтв і |N 2081-02/05 | | | |прикладних ремесел | | | | |Експериментального | | | | |навчального закладу| | | | |всеукраїнського | | | | |рівня "Академія | | | | |дитячої творчості" | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 22 |Сидорчук Ганна |Історія Покровської|учениця 11 класу |Лист Миколаївської | | |церкви |гімназії N 41, |обласної державної | | | |м. Миколаїв |адміністрації управління| | | | |освіти і науки | | | | |від 16.05.2011 | | | | |N 2081-02/05 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 23 |Москаленко Анна |Скражинський В.П. -|учениця 11 класу |Лист Миколаївської | | |патріарх степового |Вознесенської |обласної державної | | |лісорозведення |загальноосвітньої |адміністрації управління| | | |школи |освіти і науки | | | |I-III ступенів N 4 |від 16.05.2011 | | | |Миколаївської |N 2081-02/05 | | | |області | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 24 |Ситник Артем |В сім'ї вольній, |учень Калинівської |Лист Миколаївської | | |новій... |загальноосвітньої |обласної державної | | | |школи |адміністрації управління| | | |I-III ступенів |освіти і науки | | | |Миколаївської |від 16.05.2011 | | | |області |N 2081-02/05 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 25 |Ісаєнко Олександр |Тварини в |учень 9 класу |Лист Миколаївської | | |українській |Кривобалківської |обласної державної | | |національній |загальноосвітньої |адміністрації управління| | |символіці |школи |освіти і науки | | | |I-III ступенів |від 16.05.2011 | | | |Миколаївської |N 2081-02/05 | | | |області | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 26 |Борсукова Олена |Весільна |учениця 11 класу |Лист Миколаївської | | |обрядовість болгар |Миколаївського |обласної державної | | |селища Тернівка |ліцею "Педагог" |адміністрації управління| | | | |освіти і науки | | | | |від 16.05.2011 | | | | |N 2081-02/05 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 27 |Согріна Ольга |Щоб не стати |учениця 9 класу |Лист Миколаївської | | |легендою... |Кривобалківської |обласної державної | | | |загальноосвітньої |адміністрації управління| | | |школи |освіти і науки | | | |I-III ступенів |від 16.05.2011 | | | |Миколаївської |N 2081-02/05 | | | |області | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 28 |Учні 8-10 класів |Історія |Миколаївської |Лист Миколаївської | | |Миколаївського |загальноосвітньої |обласної державної | | |Чорноморського |школи |адміністрації управління| | |суднобудівного |I-III ступенів N 17|освіти і науки | | |заводу | |від 16.05.2011 | | | | |N 2081-02/05 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 29 |Сіра Наталія |Мішо Хаджийські - |учениця 11 класу |Лист Запорізької | | |забутий письменник |Інзівської |обласної державної | | |Таврії |загальноосвітньої |адміністрації управління| | | |школи |освіти і науки | | | |I-III ступенів |від 17.05.2011 N 240 | | | |Запорізької області| | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 30 |Коробка Олена |Будуємо нову |учениця 9 класу |Лист Запорізької | | |Державу |Балківської |обласної державної | | | |загальноосвітньої |адміністрації управління| | | |школи |освіти і науки | | | |I-III ступенів |від 17.05.2011 N 240 | | | |Запорізької області| | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 31 |Шейко Юлія |Золоті жита Івана |учениця 11 класу |Лист Запорізької | | |Кириловича |Гуляйпільської |обласної державної | | |Кушніренка |загальноосвітньої |адміністрації управління| | | |школи |освіти і науки | | | |I-III ступенів N 1 |від 17.05.2011 N 240 | | | |Запорізької області| | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 32 |Данилюк Людмила |"Помаранчева" |учениця 9 класу |Лист Запорізької | | |революція: |Михайлівської |обласної державної | | |революція чи ні? |районної гімназії |адміністрації управління| | | |Запорізької області|освіти і науки | | | | |від 17.05.2011 N 240 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 33 |Малихін Олег |Перезахоронення |учень 9 класу |Лист Запорізької | | |Радянських воїнів в|Великобілозерської |обласної державної | | |селі Новопетрівка |загальноосвітньої |адміністрації управління| | | |школи |освіти і науки | | | |I-III ступенів N 6 |від 17.05.2011 N 240 | | | |Запорізької області| | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 34 |Скринька Анна |Храми нашої душі |учениця 9 класу |Лист Черкаського | | | |Червоно-слобідської|обласного інституту | | | |загальноосвітньої |післядипломної | | | |школи |педагогічної освіти | | | |I-III ступенів N 2 |педагогічних працівників| | | |Черкаської області |від 24.05.2011 | | | | |N 0106/299 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 35 |Трет'яченко Лілія |Перлини |учениця 11 класу |Лист Черкаського | | |Мошнівського краю |Мошнівської |обласного інституту | | | |загальноосвітньої |післядипломної | | | |школи |педагогічної освіти | | | |I-III ступенів |педагогічних працівників| | | |Черкаської області |від 24.05.2011 | | | | |N 0106/299 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 36 |Шамрай Оксана |Заслужений майстер |учениця |Лист Черкаського | | |народної творчості |Кам'янського |обласного інституту | | |України - Макар |еколого- |післядипломної | | |Корнійович Муха |економічного ліцею |педагогічної освіти | | | |Черкаської області |педагогічних працівників| | | | |від 24.05.2011 | | | | |N 0106/299 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 37 |Лисенко Яна |Стан екологічної |учениця 9 класу |Лист Черкаського | | |ситуації в Україні |Смілянського |обласного Центру | | |та вирішення |навчально-виховного|туризму, краєзнавства і | | |питання екологічних|комплексу |екскурсій учнівської | | |проблем на |"Загальноосвітня |молоді | | |сучасному етапі |школа I ступеня - |від 12.05.2011 | | | |гімназія |N 98/02-08 | | | |ім. В.Т.Сенатора" | | | | |Черкаської області | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 38 |Лазаренко Світлана |В.М.Чорновіл - |учениця 10 класу |Лист Черкаського | | |людина і політик |Єрківської |обласного Центру | | | |загальноосвітньої |туризму, краєзнавства і | | | |школи |екскурсій учнівської | | | |I-III ступенів |молоді | | | |Катеринопільської |від 12.05.2011 | | | |районної ради |N 98/02-08 | | | |Черкаської області | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 39 |Екезлі Анна |Релігійне та |учениця 10 класу |Лист Черкаського | | |духовне життя |Черкаської |обласного Центру | | |населення |загальноосвітньої |туризму, краєзнавства і | | |незалежної України |школи |екскурсій учнівської | | | |I-III ступенів N 30|молоді від | | | | |12.05.2011 N 98/02-08 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 40 |Бобир Оксана |Видатні |учениця 10 класу |Лист Черкаського | | |композитори, |Смілянського |обласного Центру | | |музиканти, |навчально-виховного|туризму, краєзнавства і | | |хореографи та |комплексу |екскурсій учнівської | | |співаки Сміли |"Дошкільний |молоді | | |періоду |навчальний заклад -|від 12.05.2011 | | |незалежності |загальноосвітня |N 98/02-08 | | | |школа | | | | |I-III ступенів N 15| | | | |Черкаської області | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 41 |Сало Ірина |Спортивні |учениця 9 класу |Лист Черкаського | | |досягнення наших |Вузівської |обласного Центру | | |земляків. Олександр|загальноосвітньої |туризму, краєзнавства і | | |Баран |школи |екскурсій учнівської | | | |I-III ступенів |молоді | | | |Городищенської |від 12.05.2011 | | | |районної ради |N 98/02-08 | | | |Черкаської області | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 42 |Мельник Людмила |Видатні постаті |учениця 9 класу |Лист Черкаського | | |України. Патон |Смілянської |обласного Центру | | |Борис Євгенович |загальноосвітньої |туризму, краєзнавства і | | | |школи |екскурсій учнівської | | | |I-III ступенів N 13|молоді від | | | |Черкаської області |12.05.2011 N 98/02-08 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 43 |Легета Олександр |Наш земляк - |учень 11 класу |Лист Черкаського | | |Олександр Маркович |Калинівського |обласного Центру | | |Бандурка |навчально-виховного|туризму, краєзнавства і | | | |комплексу |екскурсій учнівської | | | |Городищенської |молоді від | | | |районної ради |12.05.2011 N 98/02-08 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 44 |Базик Аліна |Україна в конкурсі |учениця 9 класу |Лист Черкаського | | |Євробачення |Черкаської |обласного Центру | | |(2003-2010) |загальноосвітньої |туризму, краєзнавства і | | | |школи |екскурсій учнівської | | | |I-III ступенів N 2 |молоді від | | | | |12.05.2011 N 98/02-08 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 45 |Передерко Дарина |Культура, традиції,|учениця 10 класу |Лист Черкаського | | |звичаї |Смілянської |обласного Центру | | |українського народу|загальноосвітньої |туризму, краєзнавства і | | | |школи |екскурсій учнівської | | | |I-III ступенів N 12|молоді від | | | |Черкаської області |12.05.2011 N 98/02-08 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 46 |Зборовська Катерина |Художня культура |учениця 9 класу |Лист Черкаського | | |незалежної України |Черкаської |обласного Центру | | | |загальноосвітньої |туризму, краєзнавства і | | | |школи |екскурсій учнівської | | | |I-III ступенів N 10|молоді від | | | | |12.05.2011 N 98/02-08 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 47 |Драник Ольга |Напрями та засоби |учениця 10 класу |Лист Черкаського | | |гармонізації |Черкаської |обласного Центру | | |регіональної |загальноосвітньої |туризму, краєзнавства і | | |політики в Україні |школи |екскурсій учнівської | | | |I-III ступенів N 30|молоді від | | | | |12.05.2011 N 98/02-08 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 48 |Філімонов Владислав |Лицар українського |учень 10 класу |Лист Луганського | | |слова - Богдан |Комунального |обласного інституту | | |Васильович Пастух |закладу |післядипломної | | | |"Білоріченська |педагогічної освіти | | | |загальноосвітня |від 04.05.2011 N 165/1 | | | |школа | | | | |I-III ступенів, | | | | |м. Луганськ | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 49 |Волоков Умер |Село Михайлівна |учень 10 класу |Лист Міністерства освіти| | |Лакського району в |Михайлівської ЗШ |і науки, молоді та | | |роки Великої |I-III ступенів |спорту АР Крим | | |Вітчизняної війни |Лакського району |від 20.05.2011 | | | | |N 01-13/2019 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 50 |Апуневіч Данил |Євпаторія і космос |учень 10 класу, |Лист Міністерства освіти| | | |навчально- |і науки, молоді та | | | |виробничий комплекс|спорту АР Крим | | | |"Гімназія |від 20.05.2011 | | | |ім.І.Сельвінського"|N 01-13/2019 | | | |м. Євпаторії | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 51 |Косолапов Андрій |Історія родини |учень 7 класу |Лист Міністерства освіти| | |Наухацьких в |Міжводненської |і науки, молоді та | | |контексті |загальноосвітньої |спорту АР Крим | | |історичного |школи |від 20.05.2011 | | |минулого Криму |I-III ступенів |N 01-13/2019 | | | |Чорноморського | | | | |району | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 52 |Світлик Наталія |Україна в умовах |учениця 9 класу |Лист Закарпатського | | |незалежності |Новоселицької |інституту післядипломної| | | |загальноосвітньої |педагогічної освіти | | | |школи |від 13.05.2011 N 196 | | | |I-II ступенів | | | | |Виноградівської | | | | |районної ради | | | | |Закарпатської | | | | |області | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 53 |Пилипко Надія |Моя Україна |учениця 9 класу |Лист Чернівецького | | |воскресла - ясна |Старожадівської |головного управління | | |незалежна, жива! |загальноосвітньої |освіти і науки | | | |школи |від 16.05.2011 N 251 | | | |I-III ступенів | | | | |Чернівецької | | | | |області | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 54 |Груба Марія |Релігійні храми |учениця 9 класу |Лист Херсонської | | |Великолепетиського |Великолепетиської |обласної державної | | |району Херсонської |загальноосвітньої |адміністрації | | |області: історія і |школи |від 16.05.2011 | | |сучасність |I-III ступенів N 1 |N 02-14/79-11/06 | | | |Херсонської області| | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 55 |Гончарова Наталя, |Історія села |учениця 9 класу |Лист Херсонської | |Розикул Вікторія |Рибальче |Рибальченської |обласної державної | | | |загальноосвітньої |адміністрації | | | |школи |від 16.05.2011 | | | |I-III ступенів, |N 02-14/79-11/06 | | | |вихованці гуртка | | | | |"Пішохідний туризм"| | | | |Голопристанської | | | | |районної станції | | | | |юних туристів | | | | |Херсонської області| | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 56 |Ніколаєнко Ірина |Тарас Григорович |учениця 10 класу |Лист Сумської обласної | | |Шевченко на |Спеціалізованої |державної адміністрації | | |Сумщині: Вузлики на|школи |управління освіти і | | |пам'ять |I-III ступенів N 7,|науки | | | |м. Суми |від 19.05.2011 | | | | |N 04-2378/01-01 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 57 |Корабльова Ангеліна |Зовнішньоекономічні|учениця 9 класу |Лист Хмельницької | | |зв'язки подільської|Заміхівської |обласної державної | | |губернії наприкінці|загальноосвітньої |адміністрації управління| | |XVIII - на початку |школи |освіти і науки | | |XX ст. |I-III ступенів |від 26.04.2011 N 289 | | | |Новоушицького | | | | |району Хмельницької| | | | |області | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 58 |Копецька Світлана, |Дослідницька робота|члени гуртка "Юний |Лист Хмельницької | |Зусько Олексій, |та опис |краєзнавець" |обласної державної | |Берлінська Олена |стародавнього міста|Деражнянського |адміністрації управління| | |Божеська |професійного |освіти і науки | | |XI-XII ст. |аграрного ліцею |від 26.04.2011 N 289 | | |на Деражнянщині |Хмельницької | | | | |області | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 59 |Стеблецова Дар'я |20-річчя |учениця 9 класу |Лист Донецької обласної | | |незалежності |Макіївської |державної адміністрації | | |України |загальноосвітньої |управління освіти і | | | |школи N 59 |науки | | | |Донецької області |від 17.05.2011 N 224 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 60 |Никончук Тетяна, |Історія, побут, |учні гуртка "Пошук"|Лист Навчально- | |Ніколайчук Юлія, |обряди, звичаї, |Державного |методичного центру | |Білотіл Микола |ремесла Сарненщини |професійно- |професійно-технічної | | | |технічного |освіти у Рівненський | | | |навчального закладу|області від 13.05.2011 | | | |"Сарненський |N 04/03-96 | | | |професійний | | | | |аграрний ліцей" | | | | |Рівненської області| | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 61 |Хібеба Ольга |Рідний Степанію |учениця групи К11 |Лист Навчально- | | |мій, ти для мене |Рівненського |методичного центру | | |єдиний |торгово- |професійно-технічної | | | |професійного ліцею |освіти у Рівненський | | | | |області від 13.05.2011 | | | | |N 04/03-96 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 62 |Михайлик Дмитро |Святе, як хліб, |Рівненського |Лист Навчально- | | |село моє... |професійного ліцею |методичного центру | | | | |професійно-технічної | | | | |освіти у Рівненський | | | | |області від 13.05.2011 | | | | |N 04/03-96 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 63 |Буката Максим, |Житло в духовному |учні групи N 7 |Лист Навчально- | |Шекель Іван, |світі селянина |Державного |методичного центру | |Дідух Михайло, | |професійно- |професійно-технічної | |Воят Володимир, | |технічного |освіти у Рівненський | |Садовець Анатолій | |навчального закладу|області від 13.05.2011 | | | |"Соснівського |N 04/03-96 | | | |професійного ліцею"| | | | |Рівненської області| | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 64 |Синжеряк Дмитро |Україна - ЄС: |учень 10 класу |Лист Харківської | | |спільний простір - |Харківського |обласної державної | | |спільне майбутнє |аерокосмічного |адміністрації Головного | | | |ліцею при |управління освіти і | | | |Національному |науки від 04.05.2011 | | | |університеті |N 01-13/2429 | | | |ім. М.Є.Жуковського| | | | |"Харківський | | | | |авіаційний | | | | |інститут" | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 65 |Казніста Катерина |Шляхи формування |Учениця 10 класу |Лист Харківської | | |тендерної культури |Харківської |обласної державної | | |сучасної молоді |загальноосвітньої |адміністрації Головного | | | |школи |управління освіти і | | | |I-III ступенів N 60|науки від 04.05.2011 | | | | |N 01-13/2429 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 66 |Шотадзе Дарина |Шелестове - моя |учениця 11 класу |Лист Харківської | | |мала батьківщина за|Шелестівської |обласної державної | | |роки незалежності |загальноосвітньої |адміністрації Головного | | |(1991-2010 рр.) |школи |управління освіти і | | | |I-II ступенів |науки від 04.05.2011 | | | |Коломацької |N 01-13/2429 | | | |районної ради | | | | |Харківської області| | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 67 |Зеленська Анастасія |Відносини між |вихованка гуртка |Лист Харківської | | |Україною і |"Історики- |обласної державної | | |Російською |краєзнавці" |адміністрації Головного | | |Федерацією в сфері |Печенізького |управління освіти і | | |інвестицій |районного центру |науки від 04.05.2011 | | |1991-2010 рр. |дитячої та юнацької|N 01-13/2429 | | | |творчості, учениця | | | | |11 класу ліцею | | | | |ім. Г.Семирадського| | | | |Печенізької | | | | |районної ради | | | | |Харківської області| | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 68 |Яновська Інна |Альтернативні |учениця 11 класу |Лист Харківської | | |джерела енергії - |Андріївської |обласної державної | | |майбутнє енергетики|загальноосвітньої |адміністрації Головного | | |України |школи |управління освіти і | | | |I-III ступенів |науки від 04.05.2011 | | | |Балаклійської |N 01-13/2429 | | | |районної ради | | | | |Харківської області| | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 69 |Маркушина Ольга |Особливості |учениця 10 класу |Лист Харківської | | |розвитку та |Харківського |обласної державної | | |формування |приватного |адміністрації Головного | | |українського |навчально-виховного|управління освіти і | | |правового |комплексу |науки від 04.05.2011 | | |менталітету |"Вересень" |N 01-13/2429 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 70 |Олійник В'ячеслав |Державна символіка |учень 9 класу |Лист Харківської | | |України: історико- |навчально-виховного|обласної станції юних | | |правове значення |комплексу N 45 |туристів | | | |"Академічна |від 16.05.2011 N 168 | | | |гімназія", | | | | |м. Харків | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 71 |Бондаренко Дмитро, |Архітектурні |учні Новомерчицької|Лист Харківської | |Ткаченко Андрій |перлини "Золотого |загальноосвітньої |обласної державної | | |кільця" |школи |адміністрації Головного | | |Слобожанщини |I-III ступенів |управління освіти і | | | |Валківської |науки від 04.05.2011 | | | |районної ради |N 01-13/2429 | | | |Харківської | | | | |області, вихованці | | | | |історико- | | | | |краєзнавчого гуртка| | | | |Центру туризму, | | | | |краєзнавства та | | | | |екскурсій | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 72 |Конарська Марія |Ярослав |вихованка |Лист Львівського | | |Ганіткевич - |туристсько- |обласного центру | | |професор, доктор |краєзнавчого гуртка|краєзнавства, екскурсій | | |медичних наук |БДЮТ м. Сокаля |і туризму учнівської | | | |Львівської області |молоді | | | | |від 19.05.2011 N 234 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 73 |Беновський Маркіян |Столітній |учень |Лист Львівського | | |Львів'янский Теодор|спеціалізованої |обласного центру | | |Фурта та його |загальноосвітньої |краєзнавства, екскурсій | | |пісенний скарб |школи N 81, |і туризму учнівської | | | |м. Львів |молоді | | | | |від 19.05.2011 N 234 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 74 |Бурнаєва Оксана |Науково-пошукова |учениця |Лист Львівського | | |робота "Герой |спеціалізованої |обласного центру | | |України - Борис |загальноосвітньої |краєзнавства, екскурсій | | |Григорович |школи N 81, |і туризму учнівської | | |Возницький" |м. Львів |молоді | | | | |від 19.05.2011 N 234 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 75 |Лютик Василь |Ігор Кушплер - |вихованець |Лист Львівського | | |відомий оперний |туристсько- |обласного центру | | |співак, народний |краєзнавчого гуртка|краєзнавства, екскурсій | | |артист України |БДЮТ м. Сокаля |і туризму учнівської | | | |Львівської області |молоді | | | | |від 19.05.2011 N 234 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 76 |Волошенюк Оксана |Стан екологічної |учениця середньої |Лист Львівського | | |ситуації в Україні |загальноосвітньої |обласного центру | | |та вирішення |школи N 5 |краєзнавства, екскурсій | | |питання екологічних|м. Борислава |і туризму учнівської | | |проблем на |Львівської області |молоді | | |сучасному етапі (на| |від 19.05.2011 N 234 | | |прикладі | | | | |м. Борислава | | | | |Львівської обл.) | | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 77 |Дмитрів Софія |Літературно-пісенна|учениця гімназії |Лист Львівського | | |творчість Ольги |м. Сокаля |обласного центру | | |Пенюкт - сучасної |Львівської області |краєзнавства, екскурсій | | |поетеси- | |і туризму учнівської | | |композиторки | |молоді | | |Сокальщини | |від 19.05.2011 N 234 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 78 |Пелехан Юлія |Розвиток культурної|учениця групи 3-1 |Лист Івано-Франківського| | |спадщини шляхом |професійно- |обласного інституту | | |вивчення народних |технічної освіти |післядипломної | | |традицій та звичаїв|N 1, |педагогічної освіти | | |(з історії |м. Івано-Франківськ|від 11.05.2011 N 01/296 | | |українського | | | | |народного костюма) | | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 79 |Бугара Оксана |Діяльність України |учениця 11-Б класу |Лист Івано-Франківського| | |в системі |Рогатинської |обласного інституту | | |міжнародних |загальноосвітньої |післядипломної | | |відносин як гарант |школи |педагогічної освіти | | |співробітництва |I-III ступенів N 1 |від 11.05.2011 N 01/296 | | | |Івано-Франківської | | | | |області | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 80 |Дутка Радислав |Адміністративно- |учень 11 класу |Лист Івано-Франківського| | |територіальний |Української |обласного інституту | | |устрій України. |гімназії N 1, |післядипломної | | |Перспективи його |м. Івано-Франківськ|педагогічної освіти | | |реформування. | |від 11.05.2011 N 01/296 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 81 |Терлецький Юрій |Ти - одна і |учень 9-А класу |Лист Вінницького | | |неподільна, Україно|загальноосвітньої |обласного інституту | | |моя вільна |школи |післядипломної освіти | | | |I-III ступенів N 4 |педагогічних працівників| | | |м. Бар Вінницької |від 16.05.2011 N 375 | | | |області |від 16.05.2011 N 375 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 82 |Басюк Яна |Вклонись... Вшануй |учениця 9-А класу |Лист Вінницького | | |і для нащадків |середньої |обласного інституту | | |збережи |загальноосвітньої |післядипломної освіти | | | |школи |педагогічних працівників| | | |I-III ступенів N 1 |від 16.05.2011 N 375 | | | |м. Хмільника | | | | |Вінницької області | | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 83 |Іванова Вікторія |Нариси історії сіл |учениця |Лист Чернігівського | | |Куликівського |Куликівського |обласного інституту | | |району |професійного |післядипломної | | | |аграрного ліцею |педагогічної освіти | | | |Чернігівської |ім. К.Д.Ушинського | | | |області |від 17.08.2011 | | | | |N 01-09/561 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 84 |Коваленко Марина |Таланти твої, |учениця Ічнянського|Лист Чернігівського | | |Ічнянщино. Степан |професійного |обласного інституту | | |Васильченко |аграрного ліцею |післядипломної | | | |Чернігівської |педагогічної освіти | | | |області |ім. К.Д.Ушинського | | | | |від 17.08.2011 | | | | |N 01-09/561 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 85 |Логвиненко Альона |Шляхами подвигу і |учениця |Лист Чернігівського | | |слави 148 |Чернігівського |обласного інституту | | |Чернігівська |професійного ліцею |післядипломної | | |Червонопрапорна |хімічної |педагогічної освіти | | |ордена Суворова |промисловості |ім. К.Д.Ушинського | | |стрілецька дивізія | |від 17.08.2011 | | | | |N 01-09/561 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 86 |Дудка Олексій |Сучасне українське |Учень 9 класу |Лист Чернігівського | | |телебачення: |Ніжинської |обласного інституту | | |тенденції розвитку |загальноосвітньої |післядипломної | | |в умовах суспільно-|школи |педагогічної освіти | | |політичних |I-III ступенів N 1 |ім. К.Д.Ушинського | | |трансформацій |Чернігівської |від 17.08.2011 | | | |області |N 01-09/561 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 87 |Водолазова Вероніка |Чернігівський |учениця 9 класу |Лист Чернігівського | | |полковник Павло |Чернігівського |обласного інституту | | |Полуботок |колегіуму N 11 |післядипломної | | | | |педагогічної освіти | | | | |ім. К.Д.Ушинського | | | | |від 17.08.2011 | | | | |N 01-09/561 | ---+--------------------+-------------------+-------------------+------------------------| 88 |Козлова Олена |Звичаї, обряди, |учениця 9 класу |Лист Чернігівського | | |пов'язані з |Шорської районної |обласного інституту | | |народженням дитини |гімназії |післядипломної | | | |Чернігівської |педагогічної освіти | | | |області |ім. К.Д.Ушинського | | | | |від 17.08.2011 | | | | |N 01-09/561 | ------------------------------------------------------------------------------------------
Директор Інституту
інноваційних технологій
і змісту освіти О.А.Удод

  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: