open Про систему
  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
Нечинна

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

18.01.2013  № 12

Про затвердження Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Генерального прокурора України

Відповідно до Указу Президента України від 30 травня 2012 року № 365/2012 «Про відомчі заохочувальні відзнаки» та з метою заохочення і стимулювання працівників прокуратури за особисті трудові досягнення у професійній діяльності, сумлінне і зразкове виконання службових обов’язків, ініціативу в роботі, тривалу й бездоганну службу в органах прокуратури, керуючись вимогами статей 15, 48 Закону України «Про прокуратуру», статтею 4 Дисциплінарного статуту прокуратури України, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Генерального прокурора України.

2. Затвердити ескізи відомчих заохочувальних відзнак Генерального прокурора України та описи до них (додатки 1 - 14).

3. Затвердити ескізи посвідчень нагрудних знаків, медалі та описи комплектів (футляр та посвідчення) до них (додатки 15 - 22).

4. Накази Генерального прокурора України:

- від 24 січня 2005 року № 497ц «Про внесення змін до Положення про нагрудний знак «Почесний працівник прокуратури»;

- від 24 січня 2005 року № 501ц «Про затвердження Положення про Подяку Генерального прокурора України»;

- від 16 листопада 2006 року № 2779ц «Про внесення змін до Положення про Подяку Генерального прокурора України»;

- від 25 лютого 2008 року № 338ц «Про затвердження Положення про нагрудний знак «Ветеран прокуратури України»;

- від 25 квітня 2012 року № 42 «Про затвердження нової редакції описів  до деяких відомчих нагород Генерального прокурора України» вважати  такими, що втратили чинність.

Наказ надіслати прокурорам Автономної Республіки Крим, областей,  міст Києва і Севастополя, спеціалізованих прокуратур (на правах обласних), ректору Національної академії прокуратури України, міським, районним, міжрайонним і прирівняним до них прокурорам, довести до відома всіх прокурорсько-слідчих працівників.

Генеральний
прокурор України
державний радник
юстиції України







В. Пшонка


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Генерального
прокурора України
18.01.2013 №12
із змінами внесеними Наказом
від 13.11.2013 № 98

ПОЛОЖЕННЯ
про відомчі заохочувальні відзнаки Генерального прокурора України

1. Цим Положенням визначається порядок нагородження відомчими заохочувальними відзнаками працівників органів прокуратури України за особисті трудові досягнення у професійній діяльності, сумлінне і зразкове виконання службових обов’язків, ініціативу в роботі, тривалу й бездоганну службу.

2. Види відзнак:

- нагрудний знак «Почесний працівник прокуратури України»;

- нагрудний знак «За довготривалу бездоганну службу в органах прокуратури»;

- нагрудний знак «За сумлінну службу в органах прокуратури»;

- медаль «Ветеран прокуратури України»;

- Почесна грамота Генерального прокурора України;

- Грамота Генерального прокурора України;

- Подяка Генерального прокурора України.

3. Нагрудним знаком «Почесний працівник прокуратури України» можуть нагороджуватися прокурори і слідчі органів прокуратури, працівники Національної академії прокуратури України, яким присвоєно класні чини та які мають не менше 15 років вислуги, у тому числі в органах прокуратури не менше 10 років на прокурорсько-слідчих посадах, і відзначаються зразковим виконанням службових обов’язків, виявляють ініціативу та досягли високих результатів у службовій діяльності.

3.1. До 15-річного строку вислуги, передбаченого пунктом 3 цього Положення, зараховується час роботи на прокурорсько-слідчих посадах, перелічених у статтях 17 та 56 Закону України «Про прокуратуру». До зазначеного переліку належать особи, які працювали стажистами в органах прокуратури, старшими помічниками та помічниками прокурорів усіх рівнів, науковими співробітниками, викладачами в науково-навчальних закладах Генеральної прокуратури України, суддями, на посадах начальницького складу органів внутрішніх справ, офіцерських посадах Служби безпеки України, посадах державних службовців, які займають особи з вищою юридичною освітою, а також звільнені від роботи працівники внаслідок обрання на виборні посади в державних органах та інших установах - у разі, якщо вони мали класні чини та після закінчення повноважень повернулися в органи прокуратури.

3.2. Нагороджені нагрудним знаком «Почесний працівник прокуратури України» мають право на встановлення максимального окладу за посадою.

3.3. Стосовно працівника, нагородженого нагрудним знаком «Почесний працівник прокуратури України», звільнення з роботи як захід дисциплінарного впливу може бути застосовано лише за згодою Генерального прокурора України.

4. Нагрудним знаком «За довготривалу бездоганну службу в органах прокуратури» нагороджуються прокурори і слідчі органів прокуратури, працівники Національної академії прокуратури України, яким присвоєно класні чини, що досягли високих результатів у прокурорсько-слідчій діяльності, є взірцем сумлінного ставлення до виконання службових обов’язків і мають стаж роботи в органах прокуратури не менше 20 років.

5. Нагрудним знаком «За сумлінну службу в органах прокуратури» нагороджуються прокурори і слідчі органів прокуратури, працівники Національної академії прокуратури України, яким присвоєно класні чини та які сумлінно виконують службові обов’язки і мають стаж роботи в органах прокуратури не менше 5 років.

6. Медаллю «Ветеран прокуратури України» нагороджуються працівники органів прокуратури, у тому числі державні службовці, службовці та робітники, за довголітню сумлінну роботу, які пропрацювали безпосередньо в органах прокуратури та в науково-навчальних закладах прокуратури України не менше 25 років.

6.1. Особи, нагороджені медаллю «Ветеран прокуратури України», мають право у разі пред’явлення посвідчення на проходження у приміщення відповідних органів прокуратури України, а також на прийом їх керівниками з особистих питань, зокрема щодо служби в органах прокуратури, пенсійного забезпечення тощо.

7. До строків вислуги в органах прокуратури, передбачених пунктами 4-6 цього Положення, зараховується час роботи на прокурорсько-слідчих посадах, перелічених у статтях 17, 56 Закону України «Про прокуратуру», у тому числі на посадах стажистів, старших помічників і помічників прокурорів усіх рівнів, наукових співробітників, викладачів науково-навчальних закладів Генеральної прокуратури України.

8. Почесною грамотою Генерального прокурора України (далі - Почесна грамота) нагороджуються:

- прокурори і слідчі органів прокуратури, працівники Національної академії прокуратури України, яким присвоєно класні чини, за вагомі здобутки у прокурорсько-слідчій діяльності, бездоганну службу в органах прокуратури, з нагоди урочистих подій, ювілейних дат тощо;

- державні службовці, службовці та робітники органів прокуратури за тривалу і сумлінну працю, з нагоди урочистих подій, ювілейних дат тощо.

9. Грамотою Генерального прокурора України (далі - Грамота) нагороджуються:

- прокурори і слідчі органів прокуратури, працівники Національної академії прокуратури України, яким присвоєно класні чини, державні службовці, службовці та робітники органів прокуратури України за сумлінне виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність, особисту ініціативу, з нагоди урочистих подій, ювілейних дат тощо.

10. Подякою Генерального прокурора України (далі - Подяка) нагороджуються прокурори і слідчі, працівники Національної академії прокуратури України, яким присвоєно класні чини, державні службовці, службовці та робітники органів прокуратури, які успішно й сумлінно виконують службові обов’язки.

11. Нагородження Грамотою та Подякою Генерального прокурора України повторно протягом одного року не проводиться.

12. Нагородження Почесною грамотою Генерального прокурора України здійснюється після нагородження Подякою чи Грамотою Генерального прокурора України.

13. Заохочення працівників органів прокуратури України відомчими відзнаками здійснюється наказом Генерального прокурора України за власною ініціативою або за поданням заступників Генерального прокурора України, керівників самостійних структурних підрозділів Генеральної прокуратури України, прокурорів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, спеціалізованих прокурорів (на правах обласних), а непрацюючих пенсіонерів також за поданням ветеранських організацій органів прокуратури України.

14.  На працівника, який працює в органах прокуратури і представляється до нагороди нагрудними знаками чи медаллю, складається нагородний лист за встановленою формою.

15. Особі, відзначеній нагрудним знаком чи медаллю, видається посвідчення за підписом Генерального прокурора України.

16. Вручення відзнак, зазначених у пункті 2 цього Положення, проводиться Генеральним прокурором України або за його дорученням заступниками Генерального прокурора України, начальником Головного управління кадрового забезпечення та внутрішньої безпеки або іншими керівниками самостійних структурних підрозділів Генеральної прокуратури України, прокурорами Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, спеціалізованими прокурорами (на правах обласних).

17. Витяг із наказу про нагородження долучається до особової справи працівника, а до його трудової книжки вноситься відповідний запис.

18. Про вручення відомчої відзнаки складається протокол, зберігання якого здійснюється Головним управлінням кадрового забезпечення та внутрішньої безпеки.

19. Прокурори та слідчі, а також працівники Національної академії прокуратури України, яким присвоєно класні чини, можуть нагороджуватись відомчими заохочувальними відзнаками не більше одного разу кожною протягом усієї роботи в органах прокуратури України, за винятком Подяки та Грамоти Генерального прокурора України.

20. Відомчі відзнаки у вигляді нагрудних знаків носяться з правого боку грудей і розміщуються нижче знаків державних нагород України, іноземних державних нагород. За наявності в особи декількох нагрудних знаків носиться не більше трьох таких знаків.

20.1. Відомча відзнака у вигляді медалі носиться з лівого боку грудей і розміщується після знаків державних нагород України та іноземних державних нагород.

21. У разі втрати відомчої відзнаки її дублікат не видається.

22. Гранична кількість відомчих відзнак, якими можуть бути відзначені працівники протягом календарного року, не може перевищувати:

- нагрудних знаків «Почесний працівник прокуратури України» - 400 штук;

- нагрудних знаків «За довготривалу бездоганну службу в органах прокуратури України» - 500 штук;

- нагрудних знаків «За сумлінну службу в органах прокуратури України» - 1200 штук;

- Почесних грамот Генерального прокурора України - 600 штук;

- Грамот Генерального прокурора України - 900 штук;

- Подяк Генерального прокурора України - 1200 штук.

Головне управління
кадрового забезпечення
та внутрішньої безпеки


{Додатки не наводяться}

  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: