open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ПОСТАНОВА

10.07.2014  № 1000

Про відмову ПАТ „ЕНЕРГОМАШСПЕЦСТАЛЬ” у продовженні дії ліцензії з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (далі - НКРЕ), на засіданні, яке проводилось у формі відкритого слухання, 10 липня 2014 року, розглянувши питання про продовження дії ліцензії ПАТ „ЕНЕРГОМАШСПЕЦСТАЛЬ” на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, установила, що відповідно до поданого ПАТ „ЕНЕРГОМАШСПЕЦСТАЛЬ” опису заявленої діяльності, Товариство планує провадити діяльність з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом в обсязі 199,79 млн. кВт·год.

Разом з тим, відповідно до відомостей, зазначених у реєстрі виданих ліцензій НКРЕ, та відповідної ліцензійної справи Товариства, заявлені річні обсяги постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом ПАТ „ЕНЕРГОМАШСПЕЦСТАЛЬ” складають 218 млн. кВт·год.

При цьому, показники нормативів достатності власних активів, розраховані на підставі даних балансу ПАТ „ЕНЕРГОМАШСПЕЦСТАЛЬ” станом на 31.12.2013, не відповідають Нормативам достатності власних активів суб’єктів підприємницької діяльності, затвердженим постановою НКРЕ від 29.07.1999 № 983 "Про затвердження нормативів достатності власних активів суб'єктів підприємницької діяльності".

Відповідно до пункту 5.5 Інструкції про порядок видачі ліцензій Національною комісією регулювання електроенергетики на здійснення окремих видів підприємницької діяльності, затвердженої постановою НКРЕ від 06.10.99 № 1305, у продовженні дії ліцензії може бути відмовлено, зокрема, в разі виявлення розбіжностей у документах, що додаються до заяви, із відомостями, зазначеними у реєстрі виданих ліцензій.

Відповідно до Закону України „Про електроенергетику”, Указу Президента України від 23 листопада 2011 року № 1059 „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики” та пункту 5.5 Інструкції про порядок видачі ліцензій Національною комісією регулювання електроенергетики на здійснення окремих видів підприємницької діяльності, затвердженої постановою НКРЕ від 06.10.1999 № 1305, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

Відмовити ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ „ЕНЕРГОМАШСПЕЦСТАЛЬ” (код ЄДРПОУ 00210602, Донецька обл., м. Краматорськ, ПАТ „ЕНЕРГОМАШСПЕЦСТАЛЬ”) у продовженні дії  ліцензії на право провадження діяльності з постачання  електричної енергії за нерегульованим тарифом, у зв’язку з виявленням розбіжностей у документах, що додаються до заяви на продовження дії ліцензії, із відомостями, зазначеними у реєстрі виданих ліцензій.

Голова Комісії

С. Тітенко

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: