open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

02.12.2013  № 1060

Про затвердження складу міжвідомчої мультидисциплінарної робочої групи для розробки медичних стандартів (клінічного протоколу) з питань передачі ВІЛ від матері до дитини та приведення у відповідність до них нормативно-правових документів

На виконання пункту 32 Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2013 року № 128, пункту 2.3 Методики розробки та впровадження медичних стандартів (уніфікованих клінічних протоколів) медичної допомоги на засадах доказової медицини, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров'я України від 28 вересня 2012 року № 751, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 29 листопада 2012 року за № 2001/22313, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити склад міжвідомчої мультидисциплінарної робочої групи для розробки медичних стандартів (клінічного протоколу) з питань передачі ВІЛ від матері до дитини та приведення у відповідність до них нормативно-правових документів (далі - робоча група), що додається.

2. Голові робочої групи О. Єщенко:

2.1. Забезпечити внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 14 листопада 2007 року № 716 "Про затвердження клінічного протоколу з акушерської допомоги "Попередження передачі ВІЛ від матері до дитини" (далі - Наказ МОЗ України від 14 листопада 2007 року № 716) шляхом викладення клінічного протоколу в новій редакції та внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Державного департаменту України з питань виконання покарань, Міністерства праці та соціальної політики України від 23 листопада 2007 року № 740/1030/4154/321/614а "Про заходи щодо організації профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини, медичної допомоги і соціального супроводу ВІЛ-інфікованих дітей та їх сімей", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 грудня 2007 року за № 1405/14672 (далі - Наказ МОЗ України, МОН України, Мінмолодьспорту України, ДПтС України, Мінсоцполітики України від 23 листопада 2007 року № 740/1030/4154/321/614а).

2.2. Проводити засідання робочої групи у разі необхідності, але не рідше одного разу на квартал.

2.3. Подати проекти змін до Наказу МОЗ України від 14 листопада 2007 року № 716 та змін до Наказу МОЗ України, МОН України, Мінмолодьспорту України, ДПтС України, Мінсоцполітики України від 23 листопада 2007 року № 740/1030/4154/321/614а до Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги до 1 липня 2014 року.

3. Генеральному директору ДП "Державний експертний центр МОЗ України" О. Нагорній, директору ДУ "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України" Н. Нізовій, директору ДУ "Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України" С. Линнику, директору ДУ "Український медичний та моніторинговий центр з алкоголю та наркотиків" МОЗ України А. Вієвському, ректору Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика Ю. Вороненку, ректору Одеського національного медичного університету В. Запорожану, головному лікарю НДСЛ "ОХМАТДИТ" Ю. Гладушу, Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров'я Запорізької, Одеської обласних та Київської міської державних адміністрацій забезпечувати участь членів робочої групи у її роботі.

4. Витрати на відрядження членів робочої групи віднести за основним місцем роботи.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра О. Толстанова.

Міністр

Р. Богатирьова

ПОГОДЖЕНО:


Голова Державної служби України
з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу
та інших соціально небезпечних захворювань

Т. АлександрінаЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
02.12.2013 № 1060

СКЛАД
міжвідомчої мультидисциплінарної робочої групи для розробки медичних стандартів (клінічного протоколу) з питань передачі ВІЛ від матері до дитини та приведення у відповідність до них нормативно-правових документів


Єщенко
Олена Григорівна

-

Заступник Голови Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань (голова робочої групи)


Зеленська
Марина Володимирівна

-

Начальник управління протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань (заступник голови робочої групи)


Сторожук
Людмила Анатоліївна

-

Начальник відділу медико-соціальної допомоги управління протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань


Метелиця
Наталія Віталіївна

-

Головний спеціаліст відділу медико-соціальної допомоги управління протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань (секретар робочої групи)


Бочкова
Лариса Василівна

-

Консультант проекту з питань ВІЛ/СНІД в Україні Представництва Дитячого Фонду ООН (за згодою)


Булах
Лада Валентинівна

-

Виконавчий директор Київського відділення ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" (за згодою)


Дудіна
Олена Олександрівна

-

Завідуючий відділом охорони здоров'я матері і дитини ДУ "Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України"


Дудіна
Ольга Володимирівна

-

Старший фахівець відділу інноваційних програм ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" (за згодою)


Душейко
Володимир Петрович

-

Лікар акушер-гінеколог Запорізького обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом (за згодою)


Жилка
Надія Яківна

-

Доцент кафедри акушерства, гінекології та перинатології НМАПО ім. П.Л. Шупика


Задорожняк
Наталія Миколаївна

-

Головний спеціаліст відділу методичного забезпечення соціальної роботи управління сімейної політики та соціальних послуг Департаменту сімейної політики Міністерства соціальної політики України (за згодою)


Камінський
В'ячеслав Володимирович

-

Завідувач кафедри акушерства, гінекології та репродуктології НМАПО ім. П.Л. Шупика, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Акушерство та гінекологія"


Комар
Світлана Вікторівна

-

Завідувач Центру "Клініка для лікування дітей, хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД" НДСЛ "ОХМАТДИТ"


Котова
Наталія Володимирівна

-

Професор кафедри педіатрії № 1, неонатології та біоетики Одеського національного медичного університету


Ліщишина
Олена Михайлівна

-

Директор Департаменту стандартизації медичних послуг Державного підприємства "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України"


Марциновська
Віолетта Анатоліївна

-

Лікар-епідеміолог Центру МіО програмних заходів ДУ "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України"


Мостовенко
Раїса Василівна

-

Завідувач дитячого інфекційного відділення Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ", головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Педіатрія"


Нізова
Наталія Миколаївна

-

Директор ДУ "Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами МОЗ України"


Посохова
Світлана Петрівна

-

Заступник головного лікаря КУ "Одеська обласна клінічна лікарня" з акушерства та гінекології (за згодою)


Раус
Ірина Володимирівна

-

Лікар-педіатр Київського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом (за згодою)


Савенко
Оксана Юріївна

-

Менеджер програм з лікування МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" (за згодою)


Скіпальська
Галина Богданівна

-

Виконавчий директор МБФ "Українська фундація громадського здоров'я" (за згодою)


Слободяник
Людмила Павлівна

-

Консультант Бюро ВООЗ в Україні з питань лікування та догляду ВІЛ/СНІД (за згодою)


Старець
Олена Олександрівна

-

Завідувач кафедри пропедевтики педіатрії Одеського національного медичного університету


Стельмах
Андрій Станіславович

-

Лікар акушер-гінеколог Кримського республіканського центру з профілактики та боротьби зі СНІДом (за згодою)


Тарасова
Тетяна Іванівна

-

Керівник проектів з питань ВІЛ/СНІД в Україні Представництва Дитячого Фонду ООН (за згодою)


Тарасюк
Юлія Володимирівна

-

Старший інспектор - лікар відділу медичного забезпечення Департаменту охорони здоров'я та медико-санітарного забезпечення Державної пенітенціарної служби України (за згодою)


Турченко
Леонід Вікторович

-

Завідувач сектору, лікар-фтизіатр Українського медичного моніторингового центру з алкоголю та наркотиків


Фіцайло
Світлана Сергіївна

-

Головний спеціаліст відділу змісту загальної середньої освіти та освіти національних меншин Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України (за згодою)


Чибісова
Ірина Володимирівна

-

Начальник відділу акушерсько-гінекологічної допомоги управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги Міністерства охорони здоров'я України


Шунько
Єлизавета Євгенівна

-

Завідувач кафедри неонатології НМАПО ім. П.Л. Шупика, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності "Неонатологія"


Методичний супровід та інформаційне забезпечення


Горох
Євгеній Леонідович

-

Начальник Відділу якості медичної допомоги та інформаційних технологій Державного підприємства "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України"


Мельник
Євгенія Олександрівна

-

Начальник Відділу доказової медицини Державного підприємства "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України"


Шилкіна
Олена Олександрівна

-

Начальник Відділу методичного забезпечення нових технологій в охороні здоров'я Державного підприємства "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України"

Директор Департаменту
реформ та розвитку
медичної допомоги

М. Хобзей

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: