open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

03.10.2012  № 514

Про створення митних постів "Західний термінал" та "Бровари" у структурі Київської обласної митниці

Відповідно до статті 547 Митного кодексу України від 13.03.2012 № 4495-VI з метою оптимізації мережі митних постів, розташованих у Київській області, та забезпечення здійснення митного контролю і митного оформлення товарів у зоні діяльності Київської обласної митниці НАКАЗУЮ:

1. Створити в межах встановленої граничної штатної чисельності Київської обласної митниці та підпорядкувати їй такі митні пости - митні органи, як відокремлені структурні підрозділи:

"Західний термінал";

"Бровари".

2. Начальнику Київської обласної митниці Григор'єву В.А.:

2.1. У строк до 04.10.2012 підготувати відповідні зміни до структури та штатного розпису митниці та подати їх в установленому порядку до Держмитслужби України;

2.2. У строк до 08.10.2012 надати до Департаменту організації митного контролю та оформлення обґрунтовані пропозиції щодо внесення змін до Класифікатора митних органів, їх структурних підрозділів, митних організацій, спеціалізованих навчальних закладів та науково-дослідної установи митної служби України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 20.09.2012 № 1011 (далі - Класифікатор);

2.3. У десятиденний термін з дня набрання чинності цим наказом надати відповідному Державному реєстратору необхідний пакет документів для включення відомостей про створені митні пости до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців;

2.4. У десятиденний термін з дня набрання чинності цим наказом затвердити положення про митні пости "Західний термінал" та "Бровари";

2.5. Довести цей наказ до відома фізичних і юридичних осіб шляхом розміщення його на веб-сайті митниці та інформаційних стендах у адміністративному приміщенні митниці та у приміщеннях, де розташовані її митні пости та інші структурні підрозділи.

3. Департаменту організації митного контролю та оформлення (Сьомка С.М.) у строк до 10.10.2012 підготувати проект наказу Міністерства фінансів України щодо внесення відповідних змін до Класифікатора, та направити його до Міністерства фінансів України для опрацювання.

4. Управлінню справами Організаційно-розпорядчого департаменту (Погорєлова Т.В.) у триденний термін з дня видання цього наказу направити до Київської обласної митниці дві належним чином завірені копії цього наказу.

5. Установити, що цей наказ набирає чинності з дня його видання.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на директора Департаменту організації митного контролю та оформлення, члена колегії Держмитслужби України Сьомку С.М.

Голова Служби

І.Г. Калєтнік

WEB MD Office "НПО Поверхность",
www.master-d.com.ua

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: