open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

11.04.2013  № 105-р

Про зняття з реєстрації першої вимоги у колективному трудовому спорі між найманими працівниками закладів освіти міста Світловодська Кіровоградської області та управлінням освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради Кіровоградської області

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", підпунктів 6.1, 6.3 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 10.07.2007 № 47:

1. Зняти з реєстрації першу вимогу найманих працівників:

"1) здійснити перерахунок оплати праці вчителям, що викладали 2 і більше предмети за період з 1 вересня 2011 року по 22 січня 2012 року, коли під час тарифікації їм була знижена кваліфікаційна категорія та забезпечити відповідні виплати" у колективному трудовому спорі між найманими працівниками закладів освіти міста Світловодська Кіровоградської області та управлінням освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради Кіровоградської області, зареєстровану розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 23.11.2012 № 207-р (реєстраційний номер 083-12/11-Т), як вирішену.

Підстава:

1) подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області від 09.04.2013 № 01-02/01-55/11-66;

2) повідомлення органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, про вирішення першої вимоги від 09.04.2013 № 19.

2. Рекомендувати сторонам колективного трудового спору продовжити здійснення примирних процедур щодо задоволення другої і третьої вимог, зареєстрованих розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 23.11.2012 № 207-р:

"2) забезпечити своєчасну виплату заробітної плати працівників закладів освіти згідно ст. 115 Кодексу Законів про працю України (двічі на місяць) з проміжком часу між виплатами не більше 16 календарних днів;

3) здійснити в повному обсязі відшкодування витрат (добові, вартість проїзду до місця призначення і назад та витрати по найму житла) при відрядженнях працівників закладів освіти міста Світловодська, в тому числі до обласного інституту післядипломної підготовки для проходження курсів підвищення кваліфікації, участі в роботі обласних семінарів, нарад, конференцій, творчих груп відповідно до підпункту 5.1.11 угоди між управлінням освіти Світловодського міськвиконкому та міськкомом профспілки працівників освіти і науки на 2011 - 2013 роки".

3. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області забезпечити подальше сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року № 1258/98, із наступними змінами та доповненнями.

4. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

5. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників закладів освіти міста Світловодська Кіровоградської області, управлінню освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради Кіровоградської області, Світловодському міському голові Кіровоградської області, Кіровоградській обласній державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській області.

Голова

О. Окіс

{Текст взято з сайту НСПП http://www.nspp.gov.ua/}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: