open
Про систему
  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
Чинна
                             
                             
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
20.08.2010 N 511

Про визначення сільських територіальних громад

для участі у Галузевій програмі

соціально-економічного розвитку

(модельний проект "Нова сільська громада")

Відповідно розділу IV Галузевої програми
соціально-економічного розвитку сільських територіальних громад
(модельний проект "Нова сільська громада"), затвердженої наказом
Мінагрополітики від 1 червня 2010 року N 280 ( v0280555-10 ),
Н А К А З У Ю:
1. Визначити сільські територіальні громади для участі
у Галузевій програмі соціально-економічного розвитку сільських
територіальних громад (модельний проект "Нова сільська громада")
( v0280555-10 ) згідно з додатком 1.
2. Створити науково-методичну групу з аналізу та надання
пропозицій щодо розроблення і впровадження програм
соціально-економічного розвитку сільських територіальних громад
у складі згідно з додатком 2.
3. Закріпити працівників Мінагрополітики, Мінагрополітики
АР Крим і головних управлінь агропромислового розвитку
облдержадміністрацій визначених регіонів, які відповідатимуть за
супровід, розробку і впровадження програм соціально-економічного
розвитку сільських територіальних громад, у складі згідно
з додатком 3.
4. Створити регіональні робочі групи для розробки програм
соціально-економічного розвитку сільських територіальних громад,
в які залучити фахівців наукових, навчальних і виробничих установ,
представників органів виконавчої влади та місцевого
самоврядування, обласних дорадчих служб, у складі згідно
з додатком 4.
5. Керівникам робочих груп у термін до 01.11.2010 розробити
програми соціально-економічного розвитку визначених сільських
територіальних громад та погодити їх із науково-методичною групою.
6. Керівникам структурних підрозділів Мінагрополітики
у термін до 01.11.2010 підготувати пропозиції щодо впровадження
інвестиційних проектів на території визначених громад
та можливості їх фінансування.
7. Департаменту освіти науки та дорадництва (Синявська І.М.)
за рахунок коштів, передбачених Тематичним планом науководослідних
і дослідно-конструкторських розробок на 2010 рік, які фінансуються
за кодом програмної класифікації 2801050 "Прикладні наукові та
науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими
програмами і державним замовлення у сфері розвитку
агропромислового комплексу, фінансова підтримка підготовки
наукових кадрів" ( 2154-17 ), виділити по 30 тис. грн. робочим
групам для розробки програм соціально-економічного розвитку
визначених сільських територіальних громад та 50 тис. грн. на
обґрунтування положень Програми соціально-економічного розвитку
сільських територій громад модель "Нова сільська громада"
( v0280555-10 ).
8. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника
Міністра Скорченка А.Ф.
Міністр М.В.Присяжнюк

Додаток 1

до наказу Міністерства

аграрної політики України

20.08.2010 N 511

СІЛЬСЬКІ ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ

для участі у Галузевій програмі

соціально-економічного розвитку

сільських територіальних громад

(модельний проект "Нова сільська громада")

( v0280555-10 )

- Оріхівська сільська рада Сакського району АР Крим; - Дмитрівська сільська рада Шахтарського району Донецької
області; - Нововелідницька сільська рада Овруцького району
Житомирської області; - Турківська сільська рада Коломийського району
Івано-Франківської області; - Богуславецька сільська рада Золотоніського району
Черкаської області.

Додаток 2

до наказу Міністерства

аграрної політики України

20.08.2010 N 511

СКЛАД

науково-методичної групи з аналізу

та надання пропозицій щодо розроблення

і впровадження програм соціально-економічного

розвитку сільських територіальних громад

Скорченко заступник Міністра, керівник
Анатолій Федорович науково-методичної групи
Саблук директор ННЦ "Інститут аграрної
Петро Трохимович економіки", заступник керівника

науково-методичної групи (за згодою)
Члени науково-методичної групи:
Ахіджанов директор Департаменту фінансів
Баграт Рафікович
Булавка завідувач відділу аграрної та соціальної
Олексій Гаврилович політики ННЦ "Інститут аграрної економіки"

(за згодою)
Галібаренко генеральний директор об'єднання
Микола Федорович "УкрНДІагропроект" (за згодою)
Демидов директор Департаменту ринків рослинництва
Олександр
Анатолійович
Дроздовський керівник проекту ЄС "Виконання Україною
Богдан Вікторович зобов'язань щодо членства в СОТ

та європейської політики добросусідства

в сільському секторі" (за згодою)
Ковалів заступник директора департаменту -
Олександер Іванович начальник відділу врегулювання земельних

і майнових відносин Департаменту розвитку

сільських територій
Леурдо заступник директора Департаменту економіки
Юрій Миколайович та управління державною власністю
Синявська директор Департаменту аграрної освіти,
Ірина Максимівна науки та дорадництва
Слободян заступник директора Департаменту розвитку
Ярослав Дмитрович сільських територій

Додаток 3

до наказу Міністерства

аграрної політики України

20.08.2010 N 511

СПИСОК

працівників Мінагрополітики,

Мінагрополітики АР Крим і головних управлінь

агропромислового розвитку облдержадміністрацій,

які відповідатимуть за супровід,

розробку і впровадження програм

соціально-економічного розвитку

сільських територіальних громад

------------------------------------------------------------------ Області | Прізвище, ім'я, по | Посада | | батькові | | ------------------+----------------------+----------------------| АР Крим |Синявська |директор Департаменту | |Ірина Максимівна |аграрної освіти, науки| | |та дорадництва | ------------------+----------------------+----------------------| |Корнійчук |Міністр аграрної | |Анатолій Васильович |політики Автономної | | |Республіки Крим | ------------------+----------------------+----------------------| Донецька |Демидов |директор Департаменту | |Олександр Анатолійович|ринків рослинництва | ------------------+----------------------+----------------------| |Пащенко |начальник Головного | |Іван Васильович |управління | | |агропромислового | | |розвитку Донецької | | |облдержадміністрації | ------------------+----------------------+----------------------| Житомирська |Ковалів |заступник директора | |Олександер Іванович |департаменту-начальник| | |відділу врегулювання | | |земельних і майнових | | |відносин Департаменту | | |розвитку сільських | | |територій | ------------------+----------------------+----------------------| |Дідківський |начальник Головного | |Микола Петрович |управління | | |агропромислового | | |розвитку Житомирської | | |облдержадміністрації | ------------------+----------------------+----------------------| Івано-Франківська |Іващук |директор Департаменту | |Сергій Петрович |зовнішньоекономічного | | |співробітництва | ------------------+----------------------+----------------------| |Андріїшин |заступник начальника | |Іван Петрович |Головного управління | | |агропромислового | | |розвитку | | |Івано-Франківської | | |облдержадміністрації | ------------------+----------------------+----------------------| Черкаська |Леурдо |заступник директора | |Юрій Миколайович |Департаменту економіки| | |та управління | | |державною власністю | ------------------+----------------------+----------------------| |Оникієнко |начальник Головного | |Володимир Вікторович |управління | | |агропромислового | | |розвитку Черкаської | | |облдержадміністрації | -----------------------------------------------------------------

Додаток 4

до наказу Міністерства

аграрної політики України

20.08.2010 N 511

СКЛАД

регіональних робочих груп

для розробки програм соціально-економічного

розвитку сільських територіальних громад

Оріхівська сільська рада Сакського району АР Крим
Нагайник директор Кримського державного аграрного
Микола Михайлович навчально-консультаційного центру,

керівник робочої групи
Воєвода начальник відділу розвитку сільських
Раїса Михайлівна територій Кримського державного аграрного

навчально-консультаційного центру,

заступник керівника робочої групи
Члени робочої групи:
Чеснокова Оріхівський сільський голова
Галина Іванівна Сакського району АР Крим (за згодою)
Нагайник начальник відділу ринкових відносин
Олексій Миколайович і інноваційного розвитку Кримського

державного аграрного

навчально-консультаційного центру
Білоглазова провідний спеціаліст Кримського державного
Ольга Михайлівна аграрного навчально-консультаційного

центру
Джоркашвілі директор ПСП "Мрія" (за згодою)
Михайло Миколайович
Дмитрівська сільська рада

Шахтарського району Донецької області
Зарудняк директор Донецького інституту
Іван Миколайович агропромислового виробництва НААН України,

керівник робочої групи
Бондарева заступник директора з наукової роботи
Ольга Браунівна Донецького інституту агропромислового

виробництва НААН України, заступник

керівника робочої групи
Члени робочої групи:
Удовиченко завідувач лабораторії наукових досліджень
Світлана Миколаївна з питань інтелектуальної власності

і маркетингу інновацій Донецького

інституту агропромислового виробництва

НААН України
Падалка науковий співробітник лабораторії наукових
Світлана Миколаївна досліджень з питань інтелектуальної

власності і маркетингу інновацій

Донецького інституту агропромислового

виробництва НААН України
Іволга провідний економіст Донецького інституту
Ольга Миколаївна агропромислового виробництва НААН України
Нововелідницька сільська рада

Овруцького району Житомирської області
Малиновський ректор Житомирського національного
Антон Станіславович агроекологічного університету, керівник

робочої групи
Вергун директор Інституту післядипломної освіти
Микола Григорович та дорадництва, доцент кафедри менеджменту

організацій, заступник керівника робочої

групи
Члени робочої групи:
Зіновчук директор Науково-навчального інституту
Віталій економіки і агробізнесу, завідувач кафедри
Володимирович зовнішньоекономічної діяльності

підприємств Житомирського національного

агроекологічного університету
Рябчук доцент кафедри захисту рослин
Павло Омелянович Житомирського національного

агроекологічного університету
Смаглій директор Науково-навчального інституту
Олександр енергозберігаючих, екологічно безпечних
Феодосійович технологій виробництва продукції

рослинництва, завідувач кафедри

ґрунтознавства і землеробства

Житомирського національного

агроекологічного університету
Пелехатий завідувач кафедри розведення, генетики
Микола Сергійович тварин та біотехнології Житомирського

національного агроекологічного

університету
Турківська сільська рада Коломийського району

Івано-Франківської області
Костюк директор Івано-Франківського коледжу
Богдан Андрійович Львівського Національного аграрного

університету, керівник робочої групи
Голубчак завідувач економічного відділення
Олег Михайлович Івано-Франківського коледжу Львівського

Національного аграрного університету,

заступник керівника робочої групи
Члени робочої групи:
Вихованець завідувач технологічного відділення
Віктор Ярославович Івано-Франківського коледжу Львівського

Національного аграрного університету
Мельник викладач економічних дисциплін
Мирослава Романівна Івано-Франківського коледжу Львівського

Національного аграрного університету
Савчук викладач економічних дисциплін
Осипа Ярославівна Івано-Франківського коледжу Львівського

Національного аграрного університету
Орловський викладач агрономічних дисциплін
Руслан Михайлович Івано-Франківського коледжу Львівського

Національного аграрного університету
Богуславецька сільська рада

Золотоніського району Черкаської області
Головчук ректор Уманського національного
Андрій Федорович університету садівництва, керівник робочої

групи
Шатохін завідувач кафедри соціально-гуманітарних
Анатолій і правових дисциплін Уманського
Миколайович національного університету садівництва,

заступник керівника робочої групи
Члени робочої групи:

Недвига професор кафедри агрохімії та
Микола Васильович ґрунтознавства Уманського національного

університету садівництва, помічник ректора
Бурик завідувач кафедри менеджменту організацій
Анатолій Федорович Уманського національного університету

садівництва
Приліпко директор Інституту післядипломної освіти
Сергій Михайлович та дорадництва
Мальований доцент кафедри фінансів і кредиту
Михайло Іванович Уманського національного університету

садівництва
Білошкурська доцент кафедри соціально-гуманітарних
Зінаїда Павлівна і правових дисциплін Уманського

національного університету садівництва

  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: